Вибір дивана: висувні, розкладні, єврокнижка

 1. Поради щодо вибору дивана
 2. Дивани-єврокнижка, розкладні, висувні, викатні дивани: який вибрати?
 3. Про які особливості розкладних механізмів потрібно знати?

Вибір дивана є непростою справою, тим більше що на сучасному меблевому ринку можна знайти величезну різноманітність їх моделей. Як же не помилитися з вибором? На які чинники варто звертати увагу в першу чергу? Який розкладний механізм у диванів вважається самим зручні? Вибір дивана є непростою справою, тим більше що на сучасному меблевому ринку можна знайти величезну різноманітність їх моделей

Поради щодо вибору дивана

На сьогоднішній день саме диван являє собою одну з найважливіших складових будь-якого інтер'єру. Він повинен бути не тільки красивим і модним, а й досить комфортним, практичним і функціональним. сучасні дивани для вітальні повинні повністю підлаштовуватися під образ життя свого власника.

Безумовно, правильна модель повинна бути довговічною, тому звертайте особливу увагу на матеріали, з яких виготовляють дивани. Пам'ятайте, що у якісного моделі каркас повинен бути створений з натуральної деревини.

Пам'ятайте, що у якісного моделі каркас повинен бути створений з натуральної деревини

Сьогодні багато дивани грають роль не тільки місця для відпочинку, але і спального місця. Тут важливу роль відіграє розкладний механізм. Якщо ви збираєтеся використовувати даний предмет інтер'єру замість ліжка кожен день, зверніть увагу, щоб механізм рухався впевнено і легко.

Дивани-єврокнижка, розкладні, висувні, викатні дивани: який вибрати?

На сьогоднішній день найпопулярнішими розкладними механізмами можна вважати:

 • висувний диван - універсальне рішення для кожної сім'ї, особливо, для малогабаритних квартир;
 • викочування диван - при раздвижении викочування частини дає рівну поверхню без перегинів, тому є дуже компактним і зручним для щоденного сну;
 • єврокнижка - зазвичай має досить строгий акуратний вигляд, без зайвих деталей;
 • розкладний диван - цей варіант вимагає менше часу для трансформації, але при покупці такої моделі потрібно звертати увагу на якість використовуваних деталей;
 • диван, що розкладається вперед - це найбільш популярний тип, тому що він розкладається дуже легко.

висувний диван - універсальне рішення для кожної сім'ї, особливо, для малогабаритних квартир;  викочування диван - при раздвижении викочування частини дає рівну поверхню без перегинів, тому є дуже компактним і зручним для щоденного сну;  єврокнижка - зазвичай має досить строгий акуратний вигляд, без зайвих деталей;  розкладний диван - цей варіант вимагає менше часу для трансформації, але при покупці такої моделі потрібно звертати увагу на якість використовуваних деталей;  диван, що розкладається вперед - це найбільш популярний тип, тому що він розкладається дуже легко

Про які особливості розкладних механізмів потрібно знати?

Висувні дивани відрізняються багатофункціональністю і високим комфортом. Вони можуть бути прямими або кутовими . Нерідко подібні моделі оснащуються спеціальним ящиком для білизни. Висувний диван розкладається вперед. Даний механізм відрізняється простотою у використанні, тому виробники часто додають його навіть в елітні меблі. Його конструкція має три окремі частини, які ховаються під сидінням дивана і його спинкою.

Викочування диван - є найміцнішою моделлю, тому його часто використовують в якості спального місця. При раздвижении викочування частини дає рівну поверхню без перегинів. В розкладеному вигляді такої диван являє собою велике місце, де без проблем помістяться дві людини. А в складеному він настільки компактний, що не займатиме багато місця навіть в маленькій квартирі.

Єврокнижка - цей механізм часто використовується в елітних м'яких меблів . У таких моделях використовується дуже простий механізм. Підстава підводиться і витягується на себе. Спинка при цьому укладається на місце його заснування. Найчастіше ці варіанти забезпечені відсіком для білизни.

Розкладний диван - його механізм знаходиться під сидінням, і нагадує звичайну розкладачку. Щоб його розкласти, потрібно зняти подушки з сидіння, а потім висунути спальну зону на себе.

Диван, що розкладається вперед - для того, щоб його розкласти, потрібно всього лише потягнути за ручку з тканини, яка пришита до спинки. І потім підняти вгору передню спинку і підняти сидіння вгору, потягнувши трохи на себе. Далі механізм автоматично висувається вперед на колесах.

Салон елітної м'яких меблів «ZlataMebel» пропонує величезний асортимент диванів. Різноманітні їх форми в поєднанні з різними аксесуарами допоможуть створити ідеальну композицію і додати в атмосферу Вашого будинку вишуканість і затишок.

Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Про які особливості розкладних механізмів потрібно знати?
Як же не помилитися з вибором?
На які чинники варто звертати увагу в першу чергу?
Який розкладний механізм у диванів вважається самим зручні?
Дивани-єврокнижка, розкладні, висувні, викатні дивани: який вибрати?
Про які особливості розкладних механізмів потрібно знати?