Дешевий Берлін: де поїсти в Берліні недорого і смачно

  1. Їдальня в ратуші Шенеберг (Rathaus Schöneberg)
  2. Їдальня в ратуші Кройцберга (Rathaus Kreuzberg)
  3. Їдальня в Felleshus
  4. Kantine Universal Music
  5. Кафетерій в будинку Ернста Ройтера (Ernst-Reuter-Haus)
  6. Kantine in der Hafenküche
  7. Cantina

зміст:

Берлін - один з туристичних міст, куди часто роблять коротку поїздку - наприклад, на травневі свята. Якщо ви опинилися в ці дні в Берліні або плануєте відпочинок в Німеччині в найближчому майбутньому, вам напевно цікаво знати, де тут недорого поїсти. Скористаємося відгуками місцевих жителів. Фаріда Граль спочатку навчалася в Казані, потім - в Гейдельберзькому університеті і вже 6 років мешкає в Берліні. У своєму блозі Kiez in Berlin Фаріда пише про Берліні, якого немає в путівниках, про цікаві місця окремих районів Берліна (Kiez) і, звичайно, про те, де смачно поїсти.

Де поїсти в Берліні? Ви любите відкривати нові місця і раді витратити на ситний і добротний обід не більше 4-6 €? Відмінна новина: такі місця в Берліні є. У місті неймовірна кількість їдалень, відкритих для всіх бажаючих: університетських, розташованих в держустановах або посольствах, при кухарських школах, на висоті пташиного польоту або з видом на річку.

Готують в їдальнях дійсно смачно, з душею і докладно. Крім того, будь-яка їдальня, як і кафе або ресторан, в Німеччині повинні відповідати встановленим і досить суворим правилам гігієни, а також стежити за якістю продуктів, які використовуються в стравах. У меню будь-якої їдальнею обов'язкові вегетаріанські страви, а також свіжі салати.

Осягнути неосяжне неможливо - одних тільки столових та кафе при університетах налічується майже 50, - тому з усього великого пропозиції ми вибрали тільки найцікавіші столові, відвідування яких - не тільки бюджетний свято живота, а й пізнавальне проведення часу.

Студентська їдальня з самообслуговуванням
Студентська їдальня з самообслуговуванням

До змісту

Їдальня в ратуші Шенеберг (Rathaus Schöneberg)

Складно назвати цей ресторанчик, розташований в будівлі ратуші району Шенеберг , Їдальні. І тим не менше це саме їдальня, дуже вишукана і красива: інтер'єр, яким ви насолодитеся разом з обідом, з моменту відкриття закладу в 1914 році істотно не змінювався.

На відвідувачів чекає на вибір кілька страв, у тому числі одне обов'язково вегетаріанське (в середньому 4 €) і одне веганські (близько 3,50 €).

Години роботи: пн-чт 7: 00-14: 30, пт 7: 00-14: 00

Адреса: John-F.-Kennedy-Platz 1, Schöneberg

Вартість: від 1,5 € (за суп) до 6,80 €

До змісту

Їдальня в ратуші Кройцберга (Rathaus Kreuzberg)

їдальня ратуші розташована на десятому поверсі і це, крім якісної кухні та вкрай помірних цін, ще один плюс на користь обіду тут (з 11:00). Тим, хто любить починати день зі сніданку (з 7 ранку), також варто піднятися до їдальні і, милуючись видом на парк Вікторія і шпилі церков, побудувати плани на день. Для натхнення: їдальня розташована в п'яти хвилинах неспішної прогулянки від району Bergmankiez і в двох станціях їзди від аеропорту-парку Tempelhofer Feld.

Години роботи: пн-пт 7: 00-15: 00

Адреса: Yorckstraße 4-11, Kreuzberg

Вартість: в середньому від 3 € до 6,50 € за блюдо

Fellehus - будинок, в якому можна не тільки познайомитися з культурою, а й кухнею скандинавських країн
Fellehus - будинок, в якому можна не тільки познайомитися з культурою, а й кухнею скандинавських країн

До змісту

Їдальня в Felleshus

Співробітникам скандинавських посольств, безумовно, десь необхідно обідати. Для цього передбачена їдальня в Феллесхус - відкритому для відвідування інформаційному центрі всіх п'яти скандинавських країн, посольства яких розташовані неподалік.

У будівлі регулярно проходять виставки, концерти, свята і зустрічі, розповідають про культуру та історію Данії, Швеції, і Ісландії. На третьому ж поверсі розташована їдальня, що запрошує покуштувати скандинавські і не тільки страви.

Є одне правило: для відвідувачів їдальня відкрита з 13:00 до 15:00, з 11:30 до 13:00 в їдальні можуть обідати тільки співробітники посольств.

Години роботи: пн-пт 10: 00-16: 00

Адреса: Rauchstraße 1, Tiergarten

Вартість: від 1,5 € до 5,5 €

До змісту

Kantine Universal Music

Біля моста Oberbaumbrücke, що з'єднує райони Кройцберг і Фрідріхсхайн, прямо на березі Шпреє, розташоване офісна будівля, помітне здалеку: головний офіс компанії Universal Music . У цій будівлі укладаються договори з музичними зірками, відкриваються таланти, записуються альбоми, а ще тут готують обіди, покуштувати які можуть абсолютно всі. Для цього не обов'язково бути співробітником компанії. Затишно і з таким, що запам'ятовується видом на Шпрее і Кройцберг. До речі, обідаючи там, можна випадково почути багато цікавого з життя музичного бізнесу.

Години роботи: їдальня пн-пт 11: 45-15: 00, кафе і бар 8: 00-18: 00, влітку до 20:00. У літні дні працює тераса.

Адреса: Stralauer Allee 1, Friedrichshain

Вартість: в межах 7 €

Музбіз повинен десь є
Музбіз повинен десь є. Наприклад, на березі Шпреє

До змісту

Кафетерій в будинку Ернста Ройтера (Ernst-Reuter-Haus)

Кафетерій в будинку Ернста Ройтера удостоївся в 2011 році звання кращої їдальнею в Німеччині. До того ж найкраща їдальня країни пропонує різноманітні комплексні обіди в ціновому діапазоні від 1,30 € до 5,50 €.

Залежно від голоду деякі страви пропонують у двох варіантах: у великій і малій порціях, другий варіант варто, відповідно, в два рази менше. Пообідавши тут, відразу прямуйте в прекрасний і неосяжний парк Тіргартен, розташований через дорогу.

Години роботи: пн-пт 8: 00-15: 00, обіднє меню з 11:30 до 14:00

Адреса: Strasse des 17. Juni 112, 10623 Berlin

Вартість: 5 € за блюдо

До змісту

Kantine in der Hafenküche

Kantine in der Hafenküche - частина ресторану, розташованого в романтичній руммельсбургской бухті. Відразу варто попередити, що ця їдальня навряд чи виявиться по шляху вашого прямування. Однак якщо є час, заїхати сюди варто - тільки заради того, щоб усвідомити, наскільки різноманітний Берлін, в якому завжди в несподіваних місцях заховано щось дуже хороше.

У буфеті приголомшливо смачно готують. Щодня пропонується два блюда дня, вартість яких розташована в межах 5-6 €. Вечорами заклад працює в режимі ресторану, і це вже інший бюджет.

Години роботи: пн-пт з 10 ранку, сб-нд і у свята з 9 ранку

Адреса: Zur Alten Flussbadeanstalt 5, 10317 Berlin Rummelsburg

Вартість: від 5 €

До змісту

Cantina

Нарешті, де поїсти в Берліні, як не в їдальні майбутніх кухарів. Cantina - одна з декількох столових-ресторанів, де проходять своє навчання і готують майбутні шеф-кухаря, а також їх імениті викладачі. В меню нерідко зустрічаються експериментальні страви. Щодня на вибір пропонуються три головні страви, одне з яких обов'язково вегетаріанське. Крім того, суп дня, салатний бар і свіжоспечений хліб з власної пекарні.

Години роботи: пн-пт 8: 30-14: 00

Адреса: Storkower Straße 134, Prenzlauer Berg

Вартість: від 3 € до 5 €

Фото: universal-osthafen.de, berger-parkkinen.com, hafenküche.de, istock

Коментувати можут "Дешевий Берлін: де поїсти в Берліні недорого і смачно"

Де поїсти в Берліні?
Ви любите відкривати нові місця і раді витратити на ситний і добротний обід не більше 4-6 €?