Як створити бізнес з нуля без вкладень і страху його втратити?

 1. Як створити високоприбутковий бізнес з мінімальними вкладеннями?
 2. Без грошей можна, без вкладень не можна!
 3. Прибутковий бізнес з малими вкладеннями створити можна!
 4. Дивіться відео Як почати бізнес якщо ти студент?
 5. Бізнес-ідеї з невеликими вкладеннями списком
 6. Як створити вигідний бізнес з мінімальними вкладеннями?
 7. Бізнес під ключ без вкладень або ідеї малого бізнесу без вкладень
 8. Бізнес на селі без вкладень і чи можливо таке?
 9. Дивіться відео Бізнес на продаж елітних собак
 10. Будівельний бізнес з мінімальними вкладеннями
 11. Бізнес виробництво з малими вкладеннями

Автор: Олександр Долгорукий

Як створити високоприбутковий бізнес з мінімальними вкладеннями?

Мене багато хто питає чи можна почати бізнес без вкладень і зробити його згодом високоприбутковим?

Відповідаю, не просто прочитавши багато розумних книжок, а маючи багатий власний досвід ведення бізнесу - НЕ МОЖНА!

Без грошей можна, без вкладень не можна!

Не лякайтеся, давайте розбиратися, що означає: «Почати бізнес без вкладень»?

Що таке вкладення в бізнес? Вкладення в бізнес - це інвестиції.

Багато хто помилково думають, що інвестиції (вкладення) - це виключно гроші. Це неправильне розуміння!

Вкладеннями (інвестиціями) в бізнес можуть бути не тільки реальні гроші. Це може бути: обладнання, транспорт, приміщення, знання, досвід і навіть ... час. Ваш час.

Розумієте?

Ваші знання і ваш досвід можуть бути самими ліквідними вкладеннями в бізнес. Насправді. «Гроші та дурень може заробити». Чесно чесно. Гроші можна отримати у спадок або вкрасти.

А ось знання і досвід вкрасти і отримати в спадок не можна - дорожче грошей.

Прибутковий бізнес з малими вкладеннями створити можна!

Наведу для наочності простий приклад з життя свого родича. Можете сміливо вважати, що це і мій особистий бізнес-досвід, так як все про що я напишу нижче, відбувалося на моїх очах, а в окремих моментах історії я сам брав у його долі особисту участь.

Простий приклад з життя окремо взятого підприємця:

Олексій Іванов, (назвемо нашого героя так тому, що реальна людина не давав мені права на використання свого імені в подібній публікації) багато років тому потрапив в дуже неприємну ситуацію.

На дворі була криза, і його звільнили з роботи. Молода дружина теж не працювала, так як доглядала за недавно народженою дитиною. Загалом, в молодій сім'ї, та ще й з немовлям реально постало питання: «Що Льоша будемо їсти»?

Неодноразові спроби влаштуватися на нову роботу за фахом ні до чого не привели, криза ж на дворі.

Олексій задумався про створення власного бізнесу.

Такі думки прийшли йому в голову тому, що Олексій абсолютно не розумів, що ж таке - власний бізнес і наївно думав, що зайнятися бізнесом - простіше, ніж знайти нову роботу.

Замислившись про бізнес, він не звернув уваги на те, що на старт, практично будь-якого бізнесу потрібні гроші. На той момент ні грошей, ні досвіду у Олексія не було.

Чим займатися?
Олексій згадав, що в юності він непогано малював, і несподівано прийшла ідея зайнятися рекламним бізнесом. (До слова сказати: вміння малювати і рекламний бізнес - це ніяк не пов'язані поняття).

Що зробив Олексій?

Він став ходити по місту, дивився на зовнішню рекламу магазинів і комерційних підприємств і, побачивши проблемні вивіски, що вимагають ремонту, звертався до власників бізнесу з пропозицією швидко і недорого їх відремонтувати.

Десь на десятій вивісці він отримав замовлення на ремонт і миття реклами невеликого хлібного магазину.

Природно, що за законом був потрібний договір і на прохання Олексія - передоплата. Швидко зареєструвавшись як приватний підприємець, Олексій підписав з магазином свій перший договір про проведення ремонтних робіт і в якому передбачався аванс. Десь 25% від суми договору.

На ці гроші Олексій придбав необхідні витратні матеріали, драбину і все, що необхідно було для роботи.

Дивіться відео Як почати бізнес якщо ти студент?

Десь за 5-6 днів Олексій справив всі роботи і, підписавши акт приймання робіт, отримав грошову винагороду
Десь за 5-6 днів Олексій справив всі роботи і, підписавши акт приймання робіт, отримав грошову винагороду. Розмір отриманої винагороди був вище, ніж його заробітна плата за місяць непростого праці на попередньому місці роботи.

Олексію сподобався такий підсумок його підприємництва, і він вирішив продовжити.

Через кілька років Олексій вже був успішним власником великої рекламної компанії у себе в місті. Його фірма вже був значний парк автотранспортних засобів, великий верстатний парк і штат співробітників чисельністю в 50 чоловік.

Можна вважати, що Олексій почав бізнес без грошей? Так!
Можна вважати, що Олексій почав без вкладень? Ні!

Вкладеннями в початок бізнесу були його вміння, знання та досвід. Спробуйте без досвіду роботи з матеріалами, з яких зроблена рекламна вивіска, відремонтувати її. Не вийде.

Дізнайтеся, як створити бізнес через інтернет без вкладень >>>

Бізнес-ідеї з невеликими вкладеннями списком

Як ми з'ясували вище успішний бізнес можна створити абсолютно без грошей, але з невеликими вкладеннями: досвідом, знаннями, навичками і т.д.

У пропонованому списку наводимо кілька бізнесів, які можна почати при мінімальних і перерахованих вище вкладеннях:

 • 1 Графічний дизайн;
 • 2. Агентство перекладів;
 • 3. Організація свят;
 • 4. Послуги домашнього декору;
 • 5. Web-розробки і просування сайтів;
 • 6. Прибирання приміщень;
 • 7. Садівництво;
 • 8. Продажі через інтернет;
 • 9. Обслуговування басейнів.

Насправді подібний список можна продовжувати до нескінченності. Є тисячі можливостей, де будь-який бажаючий може проявити себе і, почавши з малого, може створити високоприбутковий і високоприбутковий бізнес.

Все просто: при наявності грошей на старт бізнесу ви прискорюєте процес і укорочуєте шлях до власного успіху. Наприклад, при наявності грошей, ви може купити готовий бізнес і вам не знадобляться той час, і ті зусилля, які неминуче витрачали б при створенні такого ж бізнесу з повного нуля.

Але наявність грошей на старт бізнесу неминуче змусить вас більше ризикувати. При покупці працюючого бізнесу ніхто, не дасть вам гарантії, що ви з цим бізнесом впораєтеся. А при старті з самого початку ніхто не дасть гарантій, що ви виведіть свій бізнес в точку окупності.

Як створити вигідний бізнес з мінімальними вкладеннями?

Найбанальніша відповідь - його треба створювати! Я не жартую і не баламутити. Його дійсно так: потрібно починати створювати ... і все у вас повинно вийти.

Можливо, багато хто зараз подумають, прочитавши мій заголовок, що я дам всім бажаючим таку пораду, прочитавши який ви вже завтра станете щасливими, а післязавтра вже і багатими.

Не буває таких рад. Це все казки

А ось дати раду, який допоможе багатьом трохи зрозуміти з чого потрібно починати, якщо ви прийняли рішення знайти бізнес без великих вкладень, я можу.

Перше і обов'язкове, що необхідно зробити:

Візьміть простий аркуш паперу і ручку. Подумайте і напишіть двома списками:

 • - що я реально вмію і знаю;
 • - що мені реально подобається робити.

У першому списку опишіть (природно не обманюючи себе) свої навички. Наприклад, ви добре малюєте, володієте комп'ютерної графічної програмою або вам подобається підстригати своїх близьких і друзів. Можливо, ви добре шиєте, ви відмінний перекладач з китайської мови, вам подобається займатися вирощуванням рибок і т.д.

У другому списку напишіть всі навички, якими ви не володієте, але якими хотіли б опанувати. Наприклад, ви хотіли б стати сео-фахівцем і просувати чужий бізнес в Інтернеті. А чому ні? Запишіть.

Порівняйте списки. Є близькі збіги? Наприклад, ви відмінно малюєте, але при цьому не володієте графічної комп'ютерною програмою. Можна навчитися їй володіти?

Звичайно, можна напевно у вашому місті є маса спеціальних курсів. Об'єднайте свої здібності з вашими бажаннями, і напевно такий симбіоз дозволить вам створити бізнес без великих вкладень.

Завантажити приблизний бізнес-план з мінімальними вкладеннями >>>

Бізнес під ключ без вкладень або ідеї малого бізнесу без вкладень

Один мій знайомий (перукар у якого я стрижуся ось уже п'ять років) приїхав до Москви з Вірменії. Приїхав давно, не маючи за плечима ніякого досвіду.

Єдине чого його навчила його рідна бабуся - вміння стригти волосся своїм родичам. Справа в тому, що мій знайомий був родом з далекого вірменського села, і підстригтися в цьому селі було великою проблемою.

Доводилося їздити в місто, так би мовити за тридев'ять земель.

Приїхавши Москву на заробітки, він не хотів працювати перукарем.

Але життя змінила його плани.

Трохи підучившись, він прийшов працювати в невелику перукарню на Ленінському проспекті.

Справи в цій перукарні йшли не дуже добре, незважаючи на зручне місце розташування, де проживало багато платоспроможних людей.

Власник перукарні часто говорив в особистій бесіді, що необхідно з перукарні «зав'язувати» і взагалі, мовляв, це не його справа.

Мій знайомий буквально за рік роботи «обріс клієнтурою», так як він любив свою справу і вирішив пов'язати з ним своє майбутнє.

Одного разу він запропонував власнику перукарні (за сумісництвом і власнику площі) створити спільний бізнес. Внеском в цей бізнес з боку мого знайомого була б його клієнтура, його вміння якісно надавати перукарські послуги та організація всього виробництва.

Внеском партнера було б приміщення в «хлібному» місці. Партнери вдарили по руках і справа пішла.

За кілька років невелика перукарня набула широкої популярності в районі, і графік відвідувань її постійних клієнтів був розписаний буквально по хвилинах.

Мій знайомий вже давно володіє квартирою в престижному районі Москви, гарною машиною, заміським будинком і що найголовніше - успішним бізнесом, який він почав буквально без гроша в кишені.

Можна такий прийом назвати: «Бізнес під ключ без вкладень на цікавій ідеї»? Думаю так, можна.

Пропоную ще кілька порад, які, на мій погляд, мають право на життя:

Бізнес на селі без вкладень і чи можливо таке?

Я особисто міський житель і про бізнес на селі маю абсолютно невиразні уявлення. Однак я добре пам'ятаю, як кілька років тому на одному бізнес-форумі гаряче обговорювалася тема бізнесу на селі.

Розбирався «по кісточках» дуже цікавий досвід міських жителів вирішили переїхати жити в сільську місцевість Розбирався «по кісточках» дуже цікавий досвід міських жителів вирішили переїхати жити в сільську місцевість. Переїхала сім'я, так само як і я не мала ніякого досвіду не те, що ведення бізнес на селі, а й взагалі життя в ньому.

Тим часом вони досить швидко створили бізнес в селі і ось вже багато років процвітають.

Знаєте, який бізнес створили герої мого наступного розповіді? Вони стали розводити собак. Стали заводчиками. Та не просто заводчиками, а дуже успішними заводчиками породистих собак.

Ви скажіть, що хороші, породисті цуценята дорого коштують? Погоджуся. Але справа в тому, що наш герої вже мали пару щенят. Можна це вважати вкладеннями, в бізнес, створений на селі?

Думаю так. Чи є таке вкладення великим? Ні. Такі вкладення можна назвати мінімальними. Щодо звичайно, але все ж мінімальними. Чи не трактор же вони набували і тим більше не комбайн.

Собаки взагалі, якщо вони не кімнатної породи, повинні рости та й жити на природі. А тут власний будинок, подвір'я, де можна спорудити просторий вольєр. Місце для вигулу хоч відбавляй.

Загалом - це відмінна ідея і відмінний бізнес в селі

Дивіться відео Бізнес на продаж елітних собак

Дивіться відео Бізнес на продаж елітних собак

Будівельний бізнес з мінімальними вкладеннями

Я живу в Москві у великому, красивому будинку на першому поверсі якого, здаються офіси в оренду. В одному з таких офісів знаходиться будівельна компанія. У них широкий спектр послуг. Найбільш затребуваною є послуга: «Укладання підлог».

Кладуть підлоги вони різного типу, але в основному - укладання ламінату. Я поспілкувався з власником компанії, і він мені розповів дуже цікаві речі. Всі майстри з укладання підлог у них приходять.

Тобто, їх немає в штаті компанії. Працюють всі за договором. Схема роботи така: компанія знаходить роботу з укладання підлог, «збирає» бригаду з числа фахівців наявних у них в базі і готових виконувати роботу прямо зараз.

Формують бригаду, і виводять її на об'єкт. Після завершення робіт замовник розплачується з компанією, а компанія відповідно розплачується з майстрами.

Скажіть можна такий підхід і бізнес назвати будівельним. Так. А які для цього необхідно вкладення? Ніяких!

Як правильно відкрити бізнес без вкладень >>>

Бізнес виробництво з малими вкладеннями

Раз ви дочитали статтю до останнього абзацу то ось вам ще одна історія створення бізнесу пов'язаного з виробництвом від ще одного мого знайомого.

Багато років тому я володів рекламним бізнесом. У той час ми надавали послуги з виробництва зовнішньої реклами.

Починав я теж практично з нуля, і був такий час, коли багато конструкцій з металу (наприклад, каркас для рекламної вивіски) мені ніде було споруджувати. Не було ще власних майстерень і виробничих площ, доводилося такі роботи замовляти на стороні.

Замовляв я виготовлення таких конструкцій на невеликому малому підприємстві, яке спеціалізувалося на виготовленні виробів і конструкцій з металу.

За кілька років спільної діяльності я здружився з власником мет. майстерні. І він мені розповідав про те, що єдиним його входженням в бізнес було вміння працювати з електрозварюванням.

Не маючи грошей на оренду приміщення і навіть на зварювальний апарат, мій знайомий домовився з директором місцевого технікуму про співпрацю. Баш на баш.

Директор технікуму дозволяв знайомому працювати «на себе» вечорами в «закутку» навчальних майстерень використовуючи вільний зварювальний апарат, а за це мій знайомий викладав курс: «Зварювальні роботи».

Тривало це недовго, але за цей час наш герой, заробив гроші на розширення бізнесу і напрацював клієнтську базу.

Так мій знайомий починав. З самого простого. Буквально з нуля. Але вже через кілька років він був власником великої майстерні з виробництва виробів з металу.

Чому ні?

Як створити високоприбутковий бізнес з мінімальними вкладеннями?
Дивіться відео Як почати бізнес якщо ти студент?
Мене багато хто питає чи можна почати бізнес без вкладень і зробити його згодом високоприбутковим?
Не лякайтеся, давайте розбиратися, що означає: «Почати бізнес без вкладень»?
Що таке вкладення в бізнес?
Розумієте?
Загалом, в молодій сім'ї, та ще й з немовлям реально постало питання: «Що Льоша будемо їсти»?
Чим займатися?
Що зробив Олексій?
Дивіться відео Як почати бізнес якщо ти студент?