У 2018 році актуальні бізнес-ідеї з виготовлення їжі та ремонту речей

 1. На думку експертів, модно відкривати пекарні, служби доставки, курси для дітей
 2. Стріт-їжа
 3. Служба доставки
 4. Дитячі курси
 5. креативна група
 6. Аутсорсинг домашніх справ
 7. Вважаємо гроші і креативимо ідею
 8. Розвиваємо невеликі містечка
 9. Стежимо за світовими трендами
 10. АВТОР:
 11. Орфографічна помилка в тексті:

9 лютого 2018, 9:24 Переглядів:

На думку експертів, модно відкривати пекарні, служби доставки, курси для дітей

9 лютого 2018, 9:24 Переглядів:  На думку експертів, модно відкривати пекарні, служби доставки, курси для дітей  Хоча 2018 рік тільки недавно стартував, напевно у багатьох українців вже є чимало ідей і планів, які допоможуть підкорити нові кар'єрні вершини або запустити цікавий і перспективний бізнес

Хоча 2018 рік тільки недавно стартував, напевно у багатьох українців вже є чимало ідей і планів, які допоможуть підкорити нові кар'єрні вершини або запустити цікавий і перспективний бізнес. Але приймаючи глобальні рішення, спочатку людям важливо оцінити, наскільки конкурентні, свіжі і, найважливіше, актуальні ці самі задуми.

Саме тому "Сегодня" вирішила поспілкуватися з експертами і запропонувати нашим читачам вивчити популярні зараз бізнес-формати. У підсумку до п'ятірки найбільш перспективних в цьому році бізнес-ідей потрапили формати стріт-фудів, служб доставки, дитячого додаткової освіти, аутсорсингу домашніх справ, івент або креативних груп.

Як відзначають експерти, відкривати свою справу в цих нішах можна з будь-яким розмахом - тобто можна скромно думати про самозайнятості або запускати повноцінну компанію. При цьому ніхто не виключає, що справу може прогоріти, якщо неправильно підібрати команду , Місце розташування або партнера. Але під час кризи саме ці бізнес-ідеї можуть дійсно вистрілити. Тому про плюси і мінуси актуальних комерційних форматів читайте нижче.

Стріт-їжа

Можна запускати будь вуличний формат: міні-пекарні, круасани, бургерной, булочні, бутербродні. Це може бути і кафе, і ларьок біля станції метро або на ринку. Важливо включити в асортимент також кава і чай. Варто пам'ятати про конкуренцію: якщо в сусідньому кафе середній чек становить 30 грн, треба запропонувати клієнтам аналогічний варіант за 25-27 грн. При цьому продукти повинні бути якісними, тому потрібно уважно відбирати постачальників.

Інвестиції: на старті - 6-10 тис., Дол. Окупність - від 6 міс.

Служба доставки

Люди все частіше звертаються до послуг кур'єрів: це економить час і гроші. Варто запропонувати нові формати з доставки їжі, документів, перевезення тварин або квітів. У деяких нішах можна стартувати з самозайнятості: якщо у підприємця є легковик, йдемо в доставку дрібних товарів, а мікроавтобус дозволить зайнятися перевезенням меблів. Також як допуслуги реально запропонувати продаж матеріалів для перевезення, упаковку речей, прибирання приміщень і т. Д.

Інвестиції: на старті - 5-15 тис. Дол., Окупність - 1-2 роки.

Дитячі курси

Світ швидко змінюється, а батьки хочуть дати дітям актуальні знання. Тому запускаємо допкурси за різними напрямками: фінграмотность, іноземні мови, рукоділля, програмування, профорієнтація і т. Д. Можна працювати дистанційно, створювати відеоблог, в звичайному офісі або вдома. Важливо, щоб підприємець володів затребуваними знаннями. Тоді можна сконцентрувати бізнес на своїх фішках і не боятися, що нові викладачі в разі розбіжностей відведуть аудиторію. Розвивати бізнес стоїть за звичайною схемою: спочатку створюємо робоче місце для себе, потім розширюємо перелік курсів, а згодом відкриваємо центр дитячого розвитку.

Інвестиції: на старті - 2-3 тис. Дол., Окупність - 3-6 місяців.

креативна група

Боротьба за споживача стає жорсткішим, тому виробникам доводиться включати креатив, елементи Гейміфікація, "заманухи" або "гачки". Але малий бізнес, як правило, не тримає в штаті фахівців, що відповідають за розвиток, комунікації або проведення заходів: такі послуги замовляються на аутсорсингу. Тому вигідно створювати нові креативні групи, які можуть вирішувати проблеми компаній і реалізовувати проекти. І краще одразу вибирати нішу: ресторанний бізнес, будівництво, торгівля та ін. Це дозволить детальніше працювати над завданнями, налагоджувати тісні зв'язки в секторі і підвищувати конкурентоспроможність. Але важливо пам'ятати: основні зусилля при запуску бізнесу будуть спрямовані на пошук клієнтів.

Інвестиції: на старті - від 2 тис. Дол., Окупність - від півроку.

Аутсорсинг домашніх справ

Українці намагаються звільнити особистий час від турбот по дому, тому можна створити нові пропозиції в аутсорсингу побутових справ. Можна відкривати свою справу в будь-якому напрямку: ремонт взуття та одягу, повар на годину, виїзд візажиста і перукаря додому, клінінг, ремонт приміщень. Ці послуги особливо актуальні в невеликих містах, де будинки побуту залишилися в минулому. Тому, як варіант, можна працювати на дому або, домовившись з іншими майстрами, орендувати приміщення для міні-будинки побуту.

Інвестиції: на старті - 3-7 тис.дол., Окупність - від півроку до року.

Вважаємо гроші і креативимо ідею

У цьому році виявиться успішним той бізнес, який зможе швидко реагувати на нові економічні виклики, вважає глава Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос.

"Криза в Україні вже відступає, але ризики повернення проблем нестабільності курсу долара, зростання безробіття або активізації конфлікту на сході країни як і раніше сильні. Тому відкривати нові проекти потрібно з оглядкою на колишні форс-мажори. Це означає, що важливо запропонувати несподівану бізнес-ідею , Яка виділить нове підприємство з натовпу конкурентів. Наприклад, якщо зараз величезним попитом користується формат вуличної їжі, то можна експериментувати в цьому напрямку і розробляти незвичайні рецептури хліба - з горішками, оливками, травами і т. Д. Також реально пропонувати клієнтам нестандартні начинки для круасанів, бургерів або бутербродів. Скажімо, люди вже звикли до того, що круасан солодкий, а чому б не зробити його солоним? І такі експерименти у всіх секторах виробництва товарів або формування послуг якраз і чекають клієнти, тому що постійно хочеться побачити або спробувати щось новеньке ", - зазначає Кривонос.

Але в той же час, за його словами, не варто розкидатися грошима на етапі інвестування капіталу в новий бізнес-старт, адже ніхто не відміняв, що нова ідея може швидко прогоріти.

"Потрібно уважно зважити всі за і проти, прорахувати бізнес-план, опитати друзів і знайомих щодо очікувань від нового товару / послуги і т. Д. Вся ця інформаційна підготовка допоможе виробити оптимальну бізнес-модель і не витрачати гроші даремно", - продовжує Кривонос .

Більш того, виходячи з економії коштів, розвивати нову компанію варто поступально:

"Спочатку можна відкрити або точку, або сайт, або взагалі працювати з дому. Це ідеально підходить для особистої самозайнятості. І як тільки перші витрати окупляться, а клієнтура буде більше, ніж може обслужити одна людина, можна розширюватися далі - відкривати другу точку або орендувати справжній офіс ", - говорить експерт.

Розвиваємо невеликі містечка

У той же час експерти звертають увагу, що інтернетизація української економіки дозволяє швидше розвивати не тільки столицю, а й невеликі міста, села.

"Поки що в Україні інтернет добре присутня в Києві і великих містах, а ось в селах ще можуть бути проблеми з доступом в онлайн. І тим не менше розвиток мобільного інтернету дає хороші можливості для доступу місцевих жителів до нових послуг або продуктів. Це дозволяє підприємцям розширювати масштаби своєї роботи і шукати клієнтів не тільки в великих містах. Безумовно, в основному це стосується онлайн-торгівлі товарами або доставки цих товарів. Але якщо бізнес йде в гору, можна думати і про відкриття точки в конкретному районі або обласному центрі, щоб логістика була організована швидше і краще ", - говорить економіст Іван Нікітченко.

При цьому важливо, щоб ціни на доставку товару були невисокими , Так як в регіонах люди заробляють менше, ніж у великих містах:

"І потрібно забезпечити допуслуги, які важливі при доставці товарів, - це, зокрема, можливість купити пакувальні матеріали на зразок коробок, пакетів, скотча, а також упаковка посилок співробітниками відділення".

Також розвиток інтернету дозволяє побачити перспективи запуску актуальних форматів бізнесу і на місцевому рівні.

"Справа в тому, що жителі невеликих міст і сіл можуть бачити по телебаченню або в інтернеті якісь бізнес-тенденції, які можуть бути актуальні для конкретного села і містечка, і впроваджувати ці формати у себе на місці. Найпростіший приклад: часто в селищах потрібні послуги старих добрих будинків побуту, які були актуальні в радянський період. Це послуги пошиття та ремонту одягу та взуття, перукарні, хімчистки, клінінгу та т. д. і зараз якісь окремі майстри можуть працювати в цьому селищі, але доводиться бігати з одного кінця населенног про пункту в інший, щоб оформити замовлення, віддати річ, а потім забрати. Було б набагато простіше об'єднати всіх майстрів в одному місці, розділивши вартість суборенди на всіх, що дозволило б здешевити поточні витрати і збільшити потік клієнтів. Або ще варіант - можна створити сайт-візитку з адресою та контактами, де клієнти могли б залишати заявки на проведення конкретних робіт. і майстри можуть забирати замовлення або розвозити їх, якщо маршрут буде по шляху проходження додому і на роботу. Це як одна з ідей лояльності по відношенню до клієнта, що дозволяє забезпечити постійне звернення людини в конкретний будинок побуту ", - говорить Нікітченко.

Стежимо за світовими трендами

Тим часом експерти радять тим, хто хоче відкрити свою справу в Україні, активно стежити за новими тенденціями. А все тому, що якісь цікаві проекти можуть цілком успішно прижитися в нашій країні. Так, свого часу припали до двору популярні нині хостели або вуличні бургерной і т. Д.

"Сьогодні можна пробувати реалізувати будь-які ідеї - від прокату тварин до виготовлення їстівної посуду. Важливо, щоб ідея була цікава, незвичайна, але при цьому близька нашому менталітету. Умовно, якщо відкрити в столиці або великому місті рибний ресторан з самообслуговуванням - ця ідея може прижитися . А ось магазин, де замість продавців працюють роботи - можливо, поки не буде затребуваний. Тому перш, ніж впроваджувати ідею, варто провести певні маркетингові дослідження ", - вважає керівник секретаріату Ради предприним телей при Кабміні Андрій Забловський.

При цьому економіст упевнений: при запуску свого бізнесу можна робити ставку на навчальні формати.

"Зараз весь світ активно вчиться, щоб посилювати власну конкурентоспроможність. Тому можна відкривати курси і для дітей, і для дорослих. Для цього можна використовувати інтернет, Відеоінструменти. Обов'язково потрібно створювати сайт і вкладатися в онлайн-рекламу. Це важливо, оскільки в інтернеті повно інформації про різних курсах, і потрібно - щоб потенційний клієнт знайшов, вивчив і зацікавився саме вашим курсом. Для цього потрібно просто і зрозуміло розповісти про власні проекти, написати ціни, систему знижок і, звичайно, придумати ф шки. При цьому потрібно запропонувати клієнту не тільки навчання в офісі, а ще й дистанційний формат, щоб люди могли обирати зручний для себе час навчання ", - пояснює Забловський.

Говорячи про ідеї для запуску такого навчання, експерт вважає, що не варто обмежувати власний креатив:

"Можна запропонувати дітям навчання мовам в ігровій формі. Або курси просування інформації в сайтах, якщо є унікальні та ефективні напрацювання онлайн-просування. А можна зосередитися на психології і запропонувати молодим батькам навчання і консультації з основних криз розвитку їхніх дітей - щоб дорослі могли знати , як практично "розрулити" конкретні проблеми ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Які бізнес-ідеї" вистрілять "у 2018 році". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Скажімо, люди вже звикли до того, що круасан солодкий, а чому б не зробити його солоним?