Бізнес-план кальянної - Kalyan.bar

 1. Що потрібно щоб відкрити кальянную?
 2. Кальян клуб як бізнес
 3. Відкриття кальянної бізнес план
 4. Хочу відкрити кальянную
 5. Скільки коштує відкрити кальянную?

Популярність кальян-барів всупереч кризам і прогнозам скептиків тільки зростає. В одній тільки Москві налічується більше 200 спеціалізованих закладів і кількість їх зростає з кожним днем.

В цілому, виходячи з відкритих джерел, кількість кальяну в Росії, Україні, Казахстані та Білорусії становить близько 2-2,5 тис. Кожну з них в середньому відвідують 400 осіб на місяць, залишаючи в закладі $ 10.7 за відвідування. Виходячи з цього, обсяг ринку кальян-барів описаних вище країн становить: 2500 х 400 х 10.7 x 12 = 128 млн. Доларів на рік. Непоганий шматок пирога, чи не так?

Відкрити свою кальянную не так вже й складно, як багато хто думає. Для цього вам знадобиться $ 16 тис., 18 місяців терпіння і ... завзятість, кропітка праця і трохи удачі. У цифрах ж це виглядає ось так:

Популярність кальян-барів всупереч кризам і прогнозам скептиків тільки зростає

Бізнес-план кальян-бару

Тренд останніх років - всілякі кальянні фестивалі , Конкурси та інші тусовки - тільки підстьобує популярність даного виду розваг, і, отже, попит на кальян-бари зростає. Тому, якщо дане розвага вам до душі, і ви добре розбираєтеся в кальяни - сміливіше відкривайте свою справу, успіх любить сміливих.

На допомогу Вашим починанням ми підготували безкоштовний бізнес-план кальянної, отримати який Ви можете підписавшись на розсилку нижче:

Що потрібно щоб відкрити кальянную?

В першу чергу, як би банально це не звучало, бажання. Крім того, вам знадобиться сума в $ 16 тис., Близько 3-4 тижнів невідривної роботи перед самим відкриттям. Отже, ось що потрібно щоб відкрити кальянную:

 • приміщення близько 100 квадратних метрів в правильному місці;
 • близько 10 кальянів
 • запас тютюну і вугілля на 1 місяць роботи
 • 2 професійних кальянщика (друзі-любителі не підійдуть)
 • бармен
 • прибиральниця
 • меблі та обладнання

Кальян клуб як бізнес

Перевага кальян-клубу, як бізнесу полягає в тому, що кальян як продукт дуже високомаржінален. Що це означає зрозумілою мовою? Те, що з кожного кальяну ви заробите майже 70% прибутку. Припустимо, що ви будете продавати кальян в закладі по 6 доларів. Це означає, що $ 4.2 залишатиметься у вас в кишені після кожного продажу. Такий маржинальністю може похвалитися хіба що кава і чай, але вони мають набагато нижчу вартість, а відповідно і прибуток з одиниці.

Крім того, ви можете продавати кальяни і дорожче зазначеної суми в $ 6 - це залежить від іміджу закладу, місця розміщення, міста і інших чинників. Тоді, звичайно ж, і прибуток з одиниці буде вище. А собівартість одиниці послуги «кальян» розрахована дуже просто: ми взяли найдорожчий тютюн «танжірс» і кокосове вугілля, порахували середню потреба на один кальян і знайшли вартість. Отже, на один кальян потрібно:

 • 15 грам тютюну (одна пачка Танжірс коштує $ 25, в ній 250 грам, звідси собівартість тютюну в 1-м кальяні складає: 25/250 х 15 = $ 1.5)
 • 4 кубика вугілля (в одній пачці Tom Cococha 1000 грамів або 72 кубика, коштує вона $ 4.4, отже собівартість вугілля в одному кальяні складає: $ 4.4 / 72 x 4 = $ 0.24)

Відкриття кальянної бізнес план

Якщо у всьому цьому ви не сильні, і «сухі» розрахунки викликають у вас тугу, ви можете просто отримати бізнес-план, підписавшись на розсилку вище.

Хочу відкрити кальянную

Але ж за бажанням повинні стояти дії. І першим кроком, після того, як ви сказали собі «Хочу відкрити кальянную» повинен стати детальний план дій: на день, на місяць, на рік! І, звичайно ж, детальний розрахунок необхідних коштів, для досягнення поставленої мети.

Чимало бізнесменів намагаються зробити бізнес-план кальянної самостійно, але в такому підході є маса недоліків. Кому-то не вистачає фінансових навичок, хтось погано знайомий з реальними потребами в ресурсах для кальян-бару. А отримавши бізнес-план від професіоналів своєї справи ви відразу відстороняєтеся від маси зайвих дій і витрат. Готовий бізнес план кальян бару - ось вирішення проблеми нестачі інформації.

Скільки коштує відкрити кальянную?

Це перше питання, яке задасть вам будь-який інвестор, банк або ви собі самі, після появи бажання відкрити кальянную. Так ось вартість відкриття кальянної становить близько 16 тис. Доларів. Як сформована ця сума? З детальною кошторису витрат, в яку входить все - від ремонту приміщення до набору вилок і ложок.

Підписуйся і отримуй бізнес-план:

Що потрібно щоб відкрити кальянную?
Непоганий шматок пирога, чи не так?
Що це означає зрозумілою мовою?
Скільки коштує відкрити кальянную?
Як сформована ця сума?