Як залучити гроші і удачу: способи, феншуй, Оглядач

Багато хто вважає, що для того, щоб стати успішним і багатим, потрібно багато вчитися і працювати, але існують невеликі хитрощі, які допоможуть залучити удачу і гроші у ваше життя.

"Обозреватель" розповість кілька хитрих порад, який допоможуть вам стати успішним і більш заможним.

Що таке феншуй

Однією з найдавніших практик, яка допомагає людству в досягненні бажаного, є феншуй.

Феншуй - даоська практика символічного освоєння (організації) простору, східно варіант геомантії. За допомогою феншуй можна вибрати "найкраще" місце для будівництва будинку або поховання, "вірну" розбивку ділянки, найкраще місце в кімнаті для ліжка і для кожного предмета меблів. Дослівно "феншуй" перекладається як "вітер і вода".

Як залучити успіх і гроші за допомогою фен-шуй

Виявляється, багато в чому, згідно феншуй, успіх, щастя і багатство людини залежить від розташування предметів меблів у вашому домі.

Запам'ятайте ці прості правила, які допоможуть вам стати успішніше:

Ліжко має бути розташована "обличчям" до дверей, щоб позитивна енергія не розсіюється разом з удачею і здоров'ям. Над ліжком не повинно бути полиць, а навпроти ліжка не повинно бути дзеркал. Відбиваючись в дзеркалі, спляча людина притягує неудачі.Окна повинні бути чистими і великими, предмети на підвіконнях не повинні перешкоджати проникненню світла в комнати.Проход або увійти в кімнату повинен бути вільним, щоб не захаращувати вхід всім позитивним речам, які ви хочете бачити в своїй жізні.Комнатние рослини привертають успіх, однак вони повинні бути доглянутими, а ось їх кількість не повинна бути занадто великим. Сухі квіти - віднаджують від вашого будинку успіх і прібиль.Вода безпосередньо залучає гроші в ваш будинок.

Вода притягує гроші

Вода притягує гроші

Жіночий журнал

Вода і всі водні символи у вашому будинку є запорукою успіху у фінансовій сфері. Розглянемо докладніше, як завдяки воді можна залучити прибуток:

  • картини і фотографії, на яких зображені водоспади, моря, річки, фонтани

  • звичайна чиста вода в банку, залишена на вікні в молодика, яку після подібної "зарядки" можна використовувати для сбризгіванія гаманця, умовно і пиття

  • акваріум із золотими рибками, яких в ньому має бути непарна кількість, ідеально - дев'ять штук, одна з яких повинна бути чорною з тим, щоб забирати весь негатив, який є у житті

  • штучні дзюркотливі фонтанчики, які можна купити в багатьох магазинах.

Грошове дерево як символ успіху, багатства і процвітання

Грошове дерево як символ успіху, багатства і процвітання

Пізнай себе і весь світ

Крім відомого багатьом грошового або доларового дерева, багаторічної рослини, залучити гроші можна за допомогою фігурок, що зображують рослини, створених з бісеру, бус, дроту, пластиліну, солоного тіста, пластичної глини. Можна приклеїти на гілочки монетки, підвісити згорнуті паперові купюри. До речі, підвішені грошики на гілочки товстянки (грошового дерева) або заміокулькаса (доларового дерева) так само є сильним активує засобом.

Практика феншуй стверджує: для залучення грошей можна використовувати тільки предмети, що мають синій або зелений кольори. Добре зарекомендували себе шпалери і штори з рослинним орнаментом, дерев'яні різьблені шкатулки, в яких зберігаються коштовності і старовинні монети.

Талісмани феншуй, які залучають гроші

З давніх-давен люди численні вірили, що існують талісмани, які приносять удачу і сприяють прибутку. Згідно феншуй існує не один, а кілька символів, ось деякі з них:

  • Хотей - фігурка життєрадісного товстуна-китайця з мішком грошей за спиною, з монетками або персиками в руках.

Фен-Шуй магазин

  • Три китайських монетки з дірочками посередині. Їх пов'язують червоною стрічкою і кладуть або під килимок, або в портмоне. Корисно покласти такі монетки в домашній акваріум або фонтанчик.

  • Трипала жабка, у якій в роті затиснута монетка, може залучити додаткові фінанси тільки в тому випадку, якщо вона "дивиться" всередину будинку, а не вхідні двері або вікно.

  • Статуетка сови, вміщена поруч з грошовим або доларових деревом, сприяє збереженню фінансового благополуччя.

  • Мандарини, мандаринове дерево обов'язково стануть запорукою успіху і абсолютно не важливо, зберігайте ви вдома муляж цього фрукта або вони намальовані на картині.

Травушка-муравушка

  • Скарбничка, яка використовується за призначенням, а не просто служить прикрасою, обов'язково рано чи пізно зробить вас багатим.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, який колір допоможе залучити успіх і гроші у ваше життя .

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!