Благодійністю займаються 78% дітей - дослідження

Найпоширеніший серед дітей вид благодійної діяльності - давати гроші жебракам на вулиці. Найпоширеніший серед дітей вид благодійної діяльності - давати гроші жебракам на вулиці

В Україні 78% дітей займаються благодійністю / фото УНІАН

⠀ До благодійності так чи інакше причетні 78% українських дітей. такі результати дослідження , Проведеного компаніями Corestone Group і GfK Ukraine на замовлення Фонду сім'ї Загорій.

Дослідження показало, що найбільш активними в цій діяльності є жителі Києва: 88% маленьких киян коли-небудь робили пожертвування. Найменш активні діти зі східних (74%) і південних регіонів (61%).

Найпоширеніший серед дітей вид благодійної діяльності - давати гроші жебракам на вулиці (44%). Також діти жертвують гроші для незнайомих людей, волонтерів, благодійних об'єднань та інших організацій (36%); дають одяг, продукти, речі та інше майно знайомим людям в біді (32%); передають кошти для церкви і релігійних організацій (26%).

Середній розмір одного пожертвування - 64 грн. Кошти батьків або інших дорослих жертвують 30% дітей, але діти дають на благодійність і власні кишенькові гроші - таких серед опитаних виявилося 27%.

Найчастіше діти жертвують не гроші, а одяг та інші речі (39%). Інші популярні форми філантропії - благодійні скриньки (37%) і організована здача грошей в школі або гуртку (31%). Основні адресати дитячої допомоги - бійці української армії (36%), діти-сироти (32%) і діти з інвалідністю або тяжкою хворобою (30%).

«Вчити людини допомагати ближньому треба з раннього дитинства. Наше дослідження показало: маленькі українці небайдужі до проблем інших людей. Але ступінь залучення дітей до благодійності можна і потрібно підвищувати », - прокоментував результати дослідження засновник фонду Гліб Загорій.

Дослідження проводилося методом опитування дітей 12-17 років, репрезентативного за статтю, віком і регіонах. Вибіркова сукупність - 895 респондентів. Опитування проводилося з 7 по 25 березня 2018 року.

Фонд сім'ї Загорій заснований в 2015 році. Реалізує системні проекти в трьох основних напрямках: «Культура здоров'я», «Культура мистецтва» і «Культура благодійності». Члени сім'ї Загорій є кінцевими бенефіціарами ПрАТ «Фармацевтична фірма« Дарниця », одного з провідних виробників ліків в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter