У Києві назвали причину загибелі росіянина в українській в'язниці

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Євген Єпанчинцев   Громадянин РФ Валерій Іванов, який помер в колонії Дрогобича Львівської області, помер у результаті нещасного випадку

Фото: ТАСС / Євген Єпанчинцев

Громадянин РФ Валерій Іванов, який помер в колонії Дрогобича Львівської області, помер у результаті нещасного випадку. Таку заяву зробили в прес-службі уповноваженого з прав людини Верховної Ради Людмили Денисової.

За інформацією Дрогобицької прокуратури, 9 грудня Валерій Іванов вирішив закрутити лампочку в кімнаті відпочинку для ув'язнених. Чоловік заліз на доладні сходи, але не зміг утримати рівновагу і впав на спину. "Потиличної частиною голови він вдарився об урну для сміття, в результаті чого настала смерть", - повідомили в прес-службі українського уповноваженого з прав людини.

Як відзначили в офісі омбудсмена, за фактом смерті ув'язненого прокуратура завела кримінальну справу, ведеться слідство. "Остаточні результати судмедекспертизи очікуються через місяць", - цитує ТАСС представника прес-служби.

Раніше в російській дипмісії в Україні підтвердили, що росіянин Валерій Іванов загинув в колонії Дрогобича Львівської області. За розслідуванням цього інциденту стежать в генконсульстві РФ у Львові. За словами його співробітників, причини та обставини загибелі росіянина їм поки невідомі.

Поділитися в соціальних мережах: