Шанувальники незадоволені близькістю дружини принца Гаррі з його мачухою

Шанувальники, герцогині Сассекському, в дівоцтві Меган Маркл, обурені її поведінкою під час прийому на честь 70-річчя її свекра, принца Чарльза. Перший офіційний захід, в якому принц Гаррі і Меган відвідали в статусі чоловіка і дружини, відбулося в Букенгемском палаці у вівторок, 22 травня.

Перший офіційний захід, в якому принц Гаррі і Меган відвідали в статусі чоловіка і дружини, відбулося в Букенгемском палаці у вівторок, 22 травня

Як зазначає інтернет-портал Дни.ру , Багатьом не сподобалося, що Меган під час святкування проводила дуже багато часу поруч з мачухою Гаррі - герцогинею Корнуельського Каміллою. Дами постійно шепотілися і голосно сміялися над чимось, привертаючи до себе увагу гостей.

Причина невдоволення підданих в тому, що шлюб принца Чарльза і принцеси Діани розпався саме через Камілли, з якої Чарльз полягав у відносинах ще до знайомства з Діаною і продовжував роман після одруження. А Меган Маркл зовсім недавно заявляла, що намагається у всьому бути схожою на маму свого чоловіка.

Раніше П'ятий канал повідомляв, що у весільному букеті герцогині Сассексской були незабудки - найулюбленіші квіти принцеси Діани. А на вечірніх урочистостях Меган з'явилася на вечірніх урочистостях з кільцем , Раніше належав матері чоловіка.