Головна - Деніскині розповіді

Подробиці Опубліковано: 27 Травня 2019 Переглядів: 323

Сьогодні ми підключили домашній телефон. Теоретично він нафік не потрібен, все вже давно користуються мобільниками. Але як виявилося, в конкректно нашому випадку є свої плюси, особливо якщо врахувати, що з нами в даний момент живуть батьки:

  • Тепер стало простіше додзвонитися до домаш. Три трубки, кожна на своєму поверсі будинку. Не треба бігати за стільниковим з одного поверху на інший. Плюс до всього батьки можуть і не почути свій мобільник перебуваючи на іншому поверсі.
  • Якщо щось не так з мобільником (наприклад, розряджений) то завжди можна додзвонитися до батьків які вдома.
  • Дзвінки в Штати стали доступнішими. Всього за $ 0.05 / хв можна дзвонити куди завгодно по Північній Америці. (У нас є необхідність по ряду причин дзвонити в США). Дзвінки в США по мобільному зв'язку значно дорожче.

А ось що власне мотивувало мене на цю замітку:

  • Дзвінок в Росію: $ 0.05 / хв
  • Дзвінок до Німеччини: $ 0.05 / хв
  • Дзвінок в Казахстан: $ 0.14 / хв
  • Дзвінок в Україну: $ 0.25 / хв
  • Дзвінок до Польщі: $ 0.14 / хв
  • Дзвінок в Білорусь: $ 0.48 / хв

Ну як так то? Чому саме в "Центр Європи" найбільший тариф?

Подробиці Опубліковано 07 Лютий 2019 Переглядів: 2271

Всім привіт!

Ринок праці в Альберті і раніше сумний, але, за моїми відчуттями, проте, він став трошки краще ніж в минулому році. Я постійно моніторю ситуацію і бачу, що, наприклад, на моє спіціальності періодично вискакують деякі вакансії тут в Альберті, але не так багато як в Онтаріо. І схоже, роботу Mechanical Engineer / Designer легше знайти саме там. За останні півроку я отримував пропозиції з Онтаріо 3 рази, в той час як з місцевого ринку - нічого.

Другий момент, який хотілося б розкрити, це як компанії розміщують вакансії і чому networking - це дуже важливо тут в Канаді. Мені про це говорили з самого моменту імміграції, але я не надавав цьому значення, а даремно! На прикладі компанії, в якій я працюю, я бачу, що спершу компанія намагається знайти нових людей розсилаючи internal posting letters серед своїх співробітників. Нам же дозволено повідомляти знайомим про цю позицію. Вважається, що краще взяти людину за рекомендацією зарекомендував себе співробітника компанії (вибачте за каламбур, але це найбільш точне визначення того, що я хочу сказати) ніж невідомого з боку. І в цьому є якийсь сенс. Якщо ж протягом деякого періоду (як правило близько тижня) нікого не було знайдено - інформація про вакансію потрапляє в інтернет.

Я припускаю, що за таким принципом працює більшість місцевих компаній. А тепер уявіть, при поточному місцевому бідному ринку праці, який шанс, що вакансія потрапить в indeed.com або monster.ca? Думаю це одна з причин, чому вакансій так мало у відкритому доступі. Тепер я розумію, чому networking - це дуже важливо, чому треба заводити знайомства навіть з незнайомими людьми, чому до мене в LinkedIn безперервно валяться запити (99% від індусів, сирійців і т.п.) встановити контакт.

У компанії, в якій я працюю, теж періодично вискакують вакансії. Якщо у вас, шановні читачі блогу, є бажання - я можу скидати їх сюди.

Наприклад, в даний момент в моїй компанії відкрилася позиція Mechanical designer / Drafter. Вимоги елементарні: знання SolidWorks і AutoCAD. Якщо когось цікавить - пишіть я скину повне інфо і передам ваше CV особисто босові в руки. Думаю вакансія до середини лютого буде відкритою.

Удачі всім!

Подробиці Опубліковано 05 Жовтень 2018 Переглядів: 2606

У суботу відвіз нашу Sorento до дилера КІА на ТО. Чому саме до дилера? Чому не сам? Так просто ціни у них нормальні на заміну масла (приблизно стільки ж, скільки коштує масло і фільтр, якщо самому купувати - $ 60), плюс до всього вони роблять повну інспекцію авто, підливають рідини, (наприклад омивайку), перевіряють тиск в шинах і подкачивают азотом якщо треба, і в кінці ще помиють машину. Хто знає ціни в Калгарі - погодиться, що за все це $ 60 - дуже вигідно. Але головне, звичайно, це повна інспекція автомобіля: ями / підйомника у мене вдома немає, а вони перевіряють течі, кріплення, втулки та ін ...

Поки вони чаклували над нашою машинкою (а це зайняло 2 години), я вирішив прогулятися по салону. З нудьгуючим виглядом я підійшов до KIA Stinger ...

З нудьгуючим виглядом я підійшов до KIA Stinger

Читати всю статтю >>>

Подробиці Опубліковано: 20 вересня 2018 Переглядів: 265

Перебуваючи тут в Канаді, таки тягне почитати журнали / газети, але підписатися на них практично ніякої можливості немає. Тому кожну тиждень-два я простматрівал сайти в пошуках журналів і накачував їх на iPad. Люблю, знаєте-ли, вечорами, коли дитина вже заснув, сам лежачи в ліжку почитати на сон грядущий улюблену "Науку и жизнь" або "Техніку-молоді" або який-небудь фото журнал ...

В один прекрасний день я раптом подумав, що витрачаю багато часу на пошук журналів і часто пропускаю свіжий номер. І мислячи закралася в голову: а що якщо написати простенький скрипт, який сам би сповіщав мене про вихід свіжих номерів тільки цікавлять мене видань?

Буквально за вихоние скрипт був готовий: він парсит ряд сайтів і висилає емайл, якщо з'явився свіжий номер обраного видання. У Емайл - посилання на PDF файли журналів на Яandex диску.

Якщо і Вам цікаво - можете спробувати користуватися: http://subscribe.dzyanis.com

Чому саме в "Центр Європи" найбільший тариф?
Ca?
Чому саме до дилера?
Чому не сам?
І мислячи закралася в голову: а що якщо написати простенький скрипт, який сам би сповіщав мене про вихід свіжих номерів тільки цікавлять мене видань?