Кореспондент «Комерсанта» Олег Кашин "прийшов до тями і відкриває очі"

Жорстоко побитий у дворі свого будинку кореспондент "Комерсанта" Олег Кашин прийшов до тями, - повідомляє РІА Новини .

Журналіст і раніше знаходиться в реанімації в міській лікарні номер 36. За словами співробітника лікарні, він "прийшов до тями і відкриває очі", але все ще підключений до апарату штучної Журналіст і раніше знаходиться в реанімації в міській лікарні номер 36 вентиляції легенів.

Олег Кашин провів в стані медикаментозного сну більше трьох діб. Під час нападу журналіст отримав важкий струс мозку, а також переломи ноги, щелеп і пальців рук. У важкому стані він був доставлений в лікарню, де переніс кілька операцій. За словами лікарів, в останні дні в стані Кашина спостерігалося поліпшення, медики сподіваються, що скоро журналіст зможе говорити.

Як уже писало ІА "Амітел" , Напад на Олега Кашина було кваліфіковано слідством як замах на вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою (статті 30, 105 частина 2 КК РФ). В якості основної версії замаху слідчі розглядають професійну діяльність журналіста і його висловлювання в особистому блозі.

До речі, сьогодні вранці стало відомо про передачу справи про побиття Кашина в виробництво 1-го відділу з розслідування особливо важливих справ слідчого управління по Москві. Раніше про необхідність знайти і покарати нападників на журналіста заявив президент РФ Дмитро Медведєв . Він також доручив Генпрокуратурі і МВС взяти справу на особливий контроль.

C 6 листопада біля будівлі ГУВС Москви і в містах Росії, включаючи Барнаул , Пройшов ряд одиночних пікетів та інших акцій, учасники яких вимагають розслідування злочину. Ще один пікет у зв'язку з нападом на Олега Кашина відбудеться 11 листопада на Пушкінській площі.

Крім того, до 10 листопада видання OpenSpace продовжує збір підписів під зверненням до президента.