Житомир.info | Хостинг - місце, де живуть всі інтернет сайти

Чи плануєте відкрити бізнес в мережі, створити сайт і продавати товари в інтернет магазині? Саме час замислитися про місце розміщення вашого майбутнього дітища - про хостинг. Кожен сайт в мережі десь розташовується. Це «місце» називається - хостинг. По суті це послуга, по розміщенню вашого сайту передбачає постійний доступ до сайту з різних точок, по всьому світу.

Хостинг - як це виглядає?

Технічно послуги хостингу можна пояснити так - існують спеціальні приміщення, звані дата-центрами. Ці приміщення сконструйовані за певними стандартами, в кожному такому дата-центрі, обов'язково присутні кілька потужних каналів доступу інтернет, найпотужніше кондиціонування і кілька різних способів електричного живлення, спеціальні пристрої безперебійного живлення і звичайно дизель генератори, які використовуються в екстрених випадках. Крім цього, хороші дата-центри, обладнані системами спеціального пожежогасіння, фізичною охороною, системами контролю доступу. У цих приміщеннях розміщуються сервера і комутаційне обладнання. Сервера це приблизно як ваш домашній комп'ютер тільки могутніше, самі сайти фізично розміщуються на цих серверах, а решта обладнання забезпечує його безперебійну роботу і доступність в мережі інтернет. Для великих високонавантажених сайтів орендують цілі сервери, а для невеликих проектів, що не володіють великим навантаженням найчастіше використовують звичайний хостинг.

Хостинг провайдер - хто це?

Хостинг провайдер це компанія, яка орендує великі технічні потужності (сервера) і перепродує можливість розміщення сайтів на цих серверах. Купити або орендувати цілий сервер для маленького або середнього сайту це, по-перше дорого і найчастіше нерентабельно, а по-друге не зручно. Цілий сервер вимагає не тільки оплати, а й складної роботи технічних фахівців які будуть вести налаштування обладнання та стежити за роботою сервера, погодьтеся, що для невеликого інтернет магазину або, наприклад блогу містити системного адміністратора з заробітною платою в 7 - 10 тис. Гривень не кращий варіант. Саме для подібного роду сайтів існує послуга - хостинг. Звертаючись до хостинг провайдера ви отримаєте «шматочок» місця на сервері для розміщення сайту, а роботою з обладнанням, налаштуванням серверів та іншими технічними деталями буде займатися сам провайдер. У кожного хорошого хостинг провайдера крім системних інженерів існують технічна підтримка користувачів, яка відповідає на питання, клієнтів і допомагає в налаштуванні сайту.

Як вибрати провайдера для розміщення сайту?

На Українському ринку хостинг послуг працює велика кількість провайдерів, про те, як правильно вибрати постачальника послуг ми розповімо в цьому розділі статті. Досвід одне з найважливіших переваг в будь-якій справі, чим більше досвіду, тим краще виходить ту чи іншу справу. В хостингу так само.

· Досвід:

Вибираючи провайдера, дізнайтеся, як давно він працює, краще вибрати компанію з «стажем роботи» 5 і більше років.

· Розміщення серверів:

Перед покупкою хостингу з'ясуйте, в якому саме дата-центрі розташовані сервера компанії, після з'ясуйте інформацію про самому дата-центрі.

·Технічна підтримка:

У момент розміщення сайту і при подальшій роботі з ним в 70% випадків виникають питання. Питання це буде адресований співробітникам технічної підтримки хостинг провайдера. Як їх перевірити? По-перше, подивіться час роботи підтримки і способи зв'язку з ними, краще за все, коли фахівці працюють цілодобово, а для зв'язку з ними можна використовувати онлайн чат або телефон.

· Тестовий період:

Більшість компаній надають можливість протестувати послуги перед безпосередньою покупкою. Не потрібно нехтувати цією можливістю. Використовуючи тестовий період хостингу Ви зможете переконатися у зручності та швидкості роботи послуги.

· Відгуки:

Існують сайти, на яких користувачі залишають свої відгуки про роботу з тим чи іншим провайдером. Так, звичайно відгуки можуть бути «фейковий», а й правдивих відгуків буває багато. Просто ознайомтеся з ними або запитайте у друзів, може вони порекомендують вам кого вибрати.

Однозначно можна сказати, що до вибору хостинг провайдера необхідно поставитися серйозно, адже саме від роботи постачальника послуги буде залежати стабільність роботи сайту, а значить і прибуток, одержуваний з нього. Дотримуючись рекомендації, наведені в цій статті ви зможете підібрати відповідного для себе хостинг провайдера.

Чи плануєте відкрити бізнес в мережі, створити сайт і продавати товари в інтернет магазині?
Хостинг - як це виглядає?
Хостинг провайдер - хто це?
Як вибрати провайдера для розміщення сайту?
Як їх перевірити?