Заміна кнопки включення, кнопки регулювання гучності на iPhone (айфон) 4, 4s, 5, 5s, 5c в сервісному центрі MacPlus

  1. Заміна кнопки включення і гучності iPhone Чи не працює кнопка гучності iPhone? Не виходить збільшити...
  2. ми в соціальних мережах
  3. Чи не працює кнопка включення, не працюють кнопки гучності iPhone 5, 5s, 5c?
  4. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Заміна кнопки включення і гучності iPhone

Чи не працює кнопка гучності iPhone? Не виходить збільшити або зменшити рівень звуку? Знос, удари і контакт з вологою можуть вивести перемикачі або шлейф кнопок з ладу. Проблему вирішує чистка або заміна шлейфу, ремонт механічних перемикачів. Для робіт використовуємо тільки деталі екстра-класу, а досвід роботи c 2007р. Дозволяє виконувати завдання оперативно і якісно!

часті питання Як відбувається ремонт

всі ціни

Послуги з ремонту iPhone і заміні кнопок

Актуально на 03.06.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика iPhone
Безкоштовно! В будь-якому випадку! Незалежно від складності робіт. 0 руб. 15 хвилин 90 днів Замовити Заміна шлейфу кнопки включення і регулювання гучності iPhone 4g 1350 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна шлейфу кнопки включення і регулювання гучності iPhone 4s 1350 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна шлейфу кнопки включення і регулювання гучності iPhone 5 1250 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна шлейфу кнопки включення і регулювання гучності iPhone 5c 1250 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна шлейфу кнопки включення і регулювання гучності iPhone 5s 1250 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна роз'єму гарнітури iPhone 4g 1250 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна роз'єму гарнітури iPhone 4s 1300 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна роз'єму гарнітури iPhone 5 1550 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна роз'єму гарнітури iPhone 5c 1550 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити Заміна роз'єму гарнітури iPhone 5s 1550 руб. 30 хвилин 90 днів Замовити

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Чи не працює кнопка включення, не працюють кнопки гучності iPhone 5, 5s, 5c?

Джерелом даних неполадок найчастіше є несправний або бракований шлейф. Несправність може виникнути в результаті механічної дії (удару, падіння). За кнопку включення і кнопки регулювання гучності відповідає один і той же шлейф. Найпростіше рішення даної проблеми - заміна шлейфу. Однак самостійно її проводити не рекомендується: без необхідного досвіду та обладнання Ви ризикуєте не тільки пошкодити корпус iPhone, але і спровокувати інші неполадки, можливо, більш серйозні.

Серед інших джерел даної проблеми слід, звичайно, відзначити потрапляння вологи всередину iPhone, що може бути причиною і інших самих різних поломок. В даному випадку при попаданні всередину волога може вивести з ладу елементи друкованої плати, в результаті буде потрібно її заміна.

Для більш точного визначення джерела неполадки необхідна діагностика пристрою.

Також ми зобов'язані попередити Вас про те, що використання різних аерозолів небажано або навіть небезпечно (це часто рекомендується на різних «аматорських» ресурсах по ремонту iPhone). Це не тільки не допоможе, але навіть посилить проблему і спровокує інші, набагато більш серйозні поломки аж до таких, після яких, можливо, не вдасться відновити нормальне функціонування iPhone.

Так, якщо у Вас не працює кнопка включення і / або кнопки регулювання гучності на iPhone, сміливо звертайтеся за кваліфікованою допомогою, наприклад, в наш сервісний центр. Ми усунемо цю та інші неполадки в найкоротші терміни.

Плюси звернення в наш сервісний центр

  • Будь-які деталі, в тому числі шлейфи, завжди в наявності

Якщо для відновлення роботи кнопок регулювання гучності і включення потрібно заміна шлейфа, будьте впевнені, що краще за все це зроблять в нашому сервісі. На відміну від більшості сервісів по ремонту техніки Apple, ми замовляємо всі деталі заздалегідь, а не безпосередньо після звернення клієнта. Ми економимо Ваш час. Крім цього, у нас один з найбільших складів деталей, запчастин і комплектуючих техніки Apple в Москві.

  • Низькі ціни на деталі і комплектуючі

Ми щотижня в автоматичному режимі збираємо статистику про ціни на ринку і коригуємо наші ціни відповідно до середньоринковими. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що ні переплачуєте за ремонт.

  • Безкоштовна кур'єрська доставка

Наш кур'єр безкоштовно (в межах МКАД) приїде за вказаною Вами адресою і забере пристрій в наш сервіс для проведення ремонтних робіт, а зворотна доставка обійдеться Вам всього в 150 рублів (в межах МКАД).

  • Безкоштовна діагностика неполадок

Ми швидко і безкоштовно з'ясуємо, що викликало проблему і який саме елемент вийшов з ладу і потребує ремонту або заміні, після чого ми зв'яжемося з Вами і повідомимо Вам про результати діагностики, а також уточнимо терміни і вартість ремонтних робіт.

  • Працюємо щодня без перерв і вихідних

Звертайтеся до нас в будь-який зручний для Вас день з 9:00 до 21:00 за МСК, ми будемо раді Вам допомогти!

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Світлана
07 березня

Питання: Телефон реагує на включення / вимикання звуку, надходять повідомлення, включається музика (через навушники), але дисплей не світиться. В чому справа? Скільки буде коштувати ремонт?

Відповідь: Добрий день! Проблема може бути як в дисплейному модулі, так і в харчуванні підсвічування на материнській платі. Потрібно діагностика устройства.Діагностіка - безкоштовна і проходить в день звернення.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

щербина алена Валерій
12 травня

Питання: Чи не працює кнопка гучності (-) скільки буде коштувати виправити? Айфон 5

Відповідь: Добрий день! Вартість заміни кнопок гучності становить 1550рублей. Роботи виконаємо за 1-2 години

Подивитися весь коментар Приховати

Болонкина Єлизавета Сергіївна
12 лютого

Питання: Доброго дня, я хотіла б дізнатися, яка ціна буде заміни задньої панелі ???

Відповідь: Залежить від моделі телефону і кольору панелі - заміна задньої кришки для iPhone 4 / 4s варто 1750р. (Включаючи вартість запчастини). В iPhone 5 / 5s ця деталь вже дорожче, а процедура заміни складніше, тому для 5 / 5s заміна задньої панелі варто 5500 (запчастина + робота).

Подивитися весь коментар Приховати

Євген
25 вересня

Питання: Скільки коштує замінити кнопку блокування і сам шлейф кнопки блокування і датчика наближення на iphone 4s? (Зламана кнопка блокування і пошкоджений цей самий шлейф)

Відповідь: Доброго дня! Ця робота буде коштувати 2000 рублів.

Подивитися весь коментар Приховати

Олексій
27 квітня

Питання: У мене не працює кнопка включення \ блокування - Вона просто не наживаємося інакше кажучи залипнула. Думаю звернеться до вас в сервіс і мене цікавить скільки коштуватиме цей ремонт.

Відповідь: Олексій, здрастуйте!
Точна вартість залежить від моделі Вашого iPhone.

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Заміна кнопки включення і гучності iPhone Чи не працює кнопка гучності iPhone?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Заміна кнопки включення і гучності iPhone Чи не працює кнопка гучності iPhone?
Не виходить збільшити або зменшити рівень звуку?
Чи не працює кнопка включення, не працюють кнопки гучності iPhone 5, 5s, 5c?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
В чому справа?
Скільки буде коштувати ремонт?