AuDDio Top-10. Bluetooth-гарнітури

  1. 10-е місце
  2. 9-е місце
  3. 8-е місце
  4. 7-е місце
  5. 6-е місце
  6. 5-е місце
  7. 4-е місце
  8. 3-е місце
  9. 2-е місце
  10. 1-е місце

Нарешті це сталося! Кількість коментарів з проханнями допомогти вибрати, підказати, пояснити що-небудь в сфері якісного звуку досягло критичної маси. Я довго опирався. Але ваша наполегливість все ж запустила ланцюгову реакцію. Зустрічайте новий цикл публікацій в рубриці AuDDiolab - AuDDio Top-10. Тут я буду вкрай суб'єктивно і до непристойності упереджено ділитися з вами добірками 10 кращих пристроїв різних категорій. Почнемо ми з наболілого для багатьох - з Bluetooth-гарнітур!

Як ви вже знаєте, Bluetooth-гарнітури, навіть претендують на якісний звук, не можуть забезпечити належне і порівнянне з провідними аналогами відтворення Hi-Res Audio. Обмеження технології диктують нам верхню планку якості, що відповідає стандарту CD-DA. Тобто забудьте про щось крутіше FLAC 16 / 44.1. Так, навіть у випадку з пристроями, що підтримують aptX. На жаль. Тому і вимоги до таких гаджетів будуть істотно нижче, ніж до їх провідним побратимам. Однак обов'язковою технічним пропуском в наш сьогоднішній Top-10 все ж буде наявність на борту того самого aptX-кодека. Без нього і про FLAC 16 / 44.1 в належній якості можна забути.

З огляду на і без того невелику кількість пристроїв, що підтримують aptX, створення окремих Top-10 для внутріканальних, накладних і повнорозмірних гарнітур втрачає будь-який сенс. Так що давайте домовимося - внутрішньоканальні гарнітури ми будемо з вами вважати початковим рівнем. З огляду на той факт, що всі вони забезпечені тільки динамічними вакуумними навушниками, таке позиціонування буде більш ніж справедливим. Чільну роль ми закономірно відведемо "дорослим" повнорозмірним over-ear рішенням. Середину списку міцно займуть накладні гарнітури. Як повноправні представники середнього класу :). Поїхали!

10-е місце

Своєрідна точка відліку. Тут проходить незрима межа якісного звуку. Той межа, нижче якого опускатися вже просто не можна. І тут розташувалася Samsung Level U .

При середній вартості ~ $ 50 рішення може похвалитися підтримкою "свіжого" Bluetooth 4.1, адекватної автономністю і достатньою ергономічністю в поєднанні з мінімальною вагою. Але основний недолік гаджета все ж не дає йому піднятися вище 10-го місця. І полягає він у форм-факторі навушників. Тут використовуються не вакуумні "затички", а вкладиші. Через такого інженерного рішення низькі частоти відтворюються вкрай скупо. Особливо нестача басів і нижньої середини відчувається в галасливих місцях.

Проте гарнітура заслужено входить в наш Top-10. І отримує звання ... Правильно! "Планується". Нижче нього тільки треш і навушники Beats. А їм в крайньому випадку можна відмахуватися від тих самих мешканців наших місцевих "гетто". Хоча ні. Не вийде.

9-е місце

Тут нас чекає приємний сюрприз! Адже що розташувалася тут LG Tone + не тільки не дорожче Level U, але часто навіть дешевше!

На демократичному ціннику переваги не закінчуються. Вакуумні "затички", непогана ергономіка, гідне якість збірки і велика кількість функцій закладають міцний фундамент успішного масового продукту. Якісний звук тут підкріплений і хорошою автономністю, яка перевершує аналогічний показник Level U в ~ 1,5 рази.

У підсумку - чиста перемога над більш дорогим конкурентом і заслужене 9-е місце в нашому списку. А також бонус - звання "Піноккіо". Так, це вже майже справжній звук. Але в порівнянні з конкурентами їм все ще не дістає лиску і витонченості.

8-е місце

Компанія LG проводить переможний дубль! На 8-му місці у нас старший брат Tone + - LG Tone Infinim .

Поступається своєю "молодшої" версії за деякими експлуатаційним параметрам і універсальності, флагманська гарнітура від LG відіграється за рахунок якості звуку, який не залишає попередниці ніяких шансів, і справді визначною автономності. Тут приріст становить переконливих 30-50% в порівнянні з Tone +. Безумовно, цінник в $ 100 істотно обмежує її аудиторію. Але якщо звук і автономність для вас - найважливіші параметри, то Infinim цілком може виявитися вашим вибором.

А разом з 8-м місцем нашого хіт-параду Infinim отримує звання "Буддист". Варіант для тих, кому комфортне споглядання навколишньої дійсності ближче всього іншого.

7-е місце

Щасливу цифру 7 сьогодні заслужено отримує Sony SBH80 .

Цей ергономічний малюк не носить гучних імен, задовольняючись непомітною заводської маркуванням. Але за якістю звуку в порівнянні з попередніми учасниками він вже на принципово іншому рівні. Однак на цьому приємні сюрпризи не закінчуються! Гаджет "дружить" з максимально широким спектром платформ і може похвалитися рекордними для якісних вакуумних гарнітур часом роботи в режимі очікування - 650 годин! Все ще сумніваєтеся? Тоді ось вам фінальний аргумент: цінник SBH80 стартує з позначки $ 80! Так, продукт від Sony дешевше свого конкурента від LG.

За сукупністю переваг він отримує заслужене топове серед "затичок" 7-е місце рейтингу. Ну, як же тут без звань? У разі c SBH80 найдоречніше "Самурай". Без вагань кидається на великого противника в дорогих обладунках і не залишає йому ніяких шансів за рахунок майстерності.

6-е місце

Лаконічні (щоб не сказати "спартанські") Creative WP-450 відкривають нашу добірку накладних гарнітур

450-я не може похвалитися "преміальні", багатою функціональністю або рекордним часом роботи. Що й казати, адже версія Bluetooth тут - 2.1 + EDR. Так, прямо скажемо, з точки зору технологій продукт явно не першої свіжості. Але оцінюємо ми наших сьогоднішніх претендентів в першу чергу за якістю звуку. І тут 450-й компенсує свої численні вади по повній! Вельми широкий частотний діапазон. Непогана АЧХ без явних завалів на всіх ділянках. Звучання дозволяє в повній мірі відчути перехід на якісно інший в порівнянні з "затичками" рівень.

Демократичний цінник в $ 110 дозволяє продукту Creative завоювати свого покупця і 6-е місце в Top-10. І, як ви вже зрозуміли, обов'язкове звання "Аскет" за байдужість до надмірностей.

5-е місце

Sennheiser MM 450-X . Ось ми і дісталися до рівня повноцінного Hi-Fi!

Іменитий і заслужено улюблений багатьма поколіннями меломанів виробник вирішив не робити знижку на відсутність проводів. Ви не знайдете у X-а компромісів. Варіант використання гарнітури за допомогою проводового підключення, адекватно працює "шумодав", гідна АЧХ, надійна конструкція і найголовніше - звук! Все це робить регіональний цінник в $ 220 не таким вже й кусючі!

Ось і вона. Золота середина добірки накладних Bluetooth-гарнітур. Функціональна, приємно звучить і володіє чудовим співвідношенням ціна / якість. Заслужене 5-е місце і звання "Практик" безпомилково знаходять свого адресата.

4-е місце

Bose SoundLink On-Ear . Ось ми і визначилися з лідером накладних гарнітур!

Все просто. Кращий в класі звук. Краща ергономіка. Краща система шумозаглушення. Ось рецепт гарантованої перемоги. Інженерам Bose він давно відомий. І SoundLink On-Ear - найкраще тому підтвердження. У недоліки пристрою можна записати хіба що роздрібний цінник на території СНД. Замість рекомендованих виробником $ 250 він доходить до $ 300.

Bose переконливо довели, що будь-яка місія здійсненна. Були б гроші. 4-е місце і звання "Ітан Хант" переходять до SoundLink On-Ear.

3-е місце

Сторінку повнорозмірних over-ear гарнітур нам допомагають привернути House of Marley Liberate XLBT.

У міру "растаманські", з напрочуд рівномірної АЧХ, Liberate дуже комфортні в носінні. Так, вони не можуть похвалитися настільки ефективною системою шумозаглушення, як SoundLink. Але беруть своє чудовим звуком 50 мм драйверів. А чи не занадто відрізняється від штатовского місцевий цінник на рівні $ 200 і можливість проводового підключення роблять їх більш ніж привабливою покупкою.

Відправна точка "дорослого" портативного аудіо. 3-е місце і звання "Solja". Зі зрозумілих причин :)

2-е місце

Sony MDR-XB950BT . Великі, брутальні і просто класні

В їхньому становищі в нашій ієрархії немає нічого дивного. З поступається за лінійними розмірами і початковим фізичним даним своєму аналогу в Liberate 40 мм драйвера японські аудіоінженерії примудрилися вичавити недосяжний для XLBT звук. Фірмові аудіотехнології, звична вже для гарнітур такого класу можливість проводового підключення, гідна автономність і при цьому гуманний цінник $ 250.

Силу відчуєш ти в звуці їх, юний падаван! Місце 2-е і "Магістра" титул XB950BT наздоганяють.

1-е місце

Denon AH-GC20 . За великим рахунком тут просто досить згадати назву моделі :)

Чи не залишити конкурентам взагалі жодного шансу. Судячи з усього, розробники з Denon керувалися саме цим девізом і очікували побачити приблизно таку реакцію конкурентів . І у них вийшло! Ультимативний для Bluetooth-рішення рівень звучання. З aptX ця модель вичавлює максимум можливого. Підтримка стандарту aptX Low Latency, неймовірна для бездротової техніки деталізація музичних образів, найширша стерео-панорама. Все це призводить до того, що GC20 при відтворенні FLAC 16 / 44.1 здатна конкурувати з кращими провідними гарнітурами на ринку!

1-е місце і не потребує пояснень ім'я "Годзилла". Це все, що вам потрібно знати про вершині харчового ланцюжка Bluetooth-гарнітур зразка другої половини 2015 року.

Ось і все на сьогодні. Сподіваюся, перший рейтинговий матеріал рубрики Auddiolab вам сподобався. Обов'язково пишіть в коментарях свої побажання по структурі таких публікацій і по їх наповненню. До скорого!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Все ще сумніваєтеся?
Ну, як же тут без звань?