Божена Ринська біографія

Божена Ринська - біографія

відомий: журналістка , письменник , блогер

Країна: СРСР , Росія

Категорія: Кіно і театр

Знак зодіаку: Козеріг

Дата народження: 20 січня 1975р. (44 роки)

Біографія Додано: 10 жовтня 2015 р.

біографія

Євгенія народилася 20 січня 1975 року в родині енергетика Льва Ісааковича Ринського і викладача математики Алли Костянтинівни ринських. Батьки розлучилися, коли Євгенія була ще школяркою. Її дитинство і юність пройшли в Ленінграді, де вона закінчила фізико-математичну школу, а потім працювала в газеті «Зміна». Пізніше поїхала в США, проте досить скоро повернулася в Росію. Закінчила режисерський факультет Ленінградського інституту театру, музики і кінематографії (нині Санкт-Петербурзька державна академія театрального мистецтва). Знімалася в епізодичній ролі офіціантки Жені в серіалі "Вулиці розбитих ліхтарів" (серія "Петербурзький презент").

Повноцінну кар'єру журналіста початку в 1998 році, перебравшись до Москви, де стала працювати під псевдонімом Божена Ринська. З 2003 по 2004 роки кілька місяців співпрацювала з газетою «Коммерсант» в якості позаштатного кореспондента, з 2004 року - в газеті «Известия», де відкрила і п'ять з половиною років вела розділ світської хроніки, ставши, за оцінками преси, «одним з найбільш скандальних світських оглядачів столиці ».

Автор книги «Слава Богу, я VIP!», Що вийшла в 2008 році 10-тисячним тиражем у видавництві «Астрель». Зміст являє собою оригінальний путівник по списку Forbes, де Ринська описує досвід спілкування і враження від персонажів своїх світських оглядів.

Великим успіхом користується блог Божени в Живому Журналі, витриманий в більш відвертою і розв'язної стилістиці, ніж її публікації в газеті. За даними РБК, у вересні 2013 року блог ринських займав 41-у позицію за популярністю серед блогів «ЖЖ». Девіз блогу Божени: «Мені плювати, що ви про мене думаєте. Я про вас не думаю взагалі ».

Відома також висвітлюється в пресі скандалами за участю медійних персон - письменниці Тетяни Толстої та актора Микити Джигурди. У 2008 році виступила на захист заарештованого колишнього віце-президента ЮКОСа Василя Алексаняна. У 2011-2012 роках брала участь в мітингах за чесні вибори в Москві, згадувалася в пресі як головний секс-символ російської опозиції і світська левиця, одного разу була затримана під час несанкціонованої акції на Тріумфальній площі. У своєму блозі попросила відшукати омонівців, які затримали її, щоб «виколоти їм очі шилом», попутно обізвала поліцейських «звіриною» і «тваринами», зазначає портал Lenta.ru. Дослідча перевірка, розпочата щодо цього інциденту СК РФ, визнала висловлювання ринських на адресу поліцейських малозначними і безпечними для суспільства.

У січні 2012 року потрапила в список «100 впливових росіянок» на 89-й позиції за рейтингом журналу «Огонек», радіостанції «Ехо Москви» та інформагентства «РІА Новини».

У лютому 2012 року газета «Московський комсомолець», не наводячи джерел своєї поінформованості, стверджувала, що справжнє ім'я Божени - Євгенія Львівна Куріцин. Даний факт викликав претензію до газети з попередженням про можливе позові, подану за нотаріальним дорученням від імені Божени Львівни ринських. Незважаючи на відмову газети публікувати спростування, значущих наслідків ця історія не мала. Ринська вважає, що поданий нею позов до НТВ переконав цю телекомпанію припинити вживання по відношенню до неї прізвища Куріцин.

У вересні 2013 року Божена і її новий чоловік Ігор Малашенко потрапили в кримінальну хроніку. Згідно з інформацією московських правоохоронних органів і відеосюжету НТВ, 11 вересня у дворі свого будинку на Лісовій вулиці вони напали на кореспондента і оператора телекомпанії НТВ при здійсненні ними професійної діяльності, відібрали мікрофон і завдали їм побої. За власною версією, Ринська і Малашенко ніяк не могли відв'язатися від настирливих журналістів, що чекали їх біля будинку. Коментуючи бійку, «Нова газета» охарактеризувала методи роботи журналістів НТВ як «далекі від професійних», а поведінку Божени - як реакцію «розлюченого звіра». 2 квітня 2014 року прокуратура м Москви затвердила обвинувальний акт у кримінальній справі щодо Божени, обвинуваченої в пошкодженні чужого майна і заподіянні побоїв з хуліганських спонукань .. 17 червня 2014 року в Тверському суді Москви почалося слухання кримінальної справи по суті. 29 вересня 2014 Божена визнана винною в «заподіянні побоїв з хуліганських спонукань» і «умисне пошкодження чужого майна», засуджена світовим судом до 1 року виправних робіт з утриманням в дохід держави 10% її заробітку. Вищий суд, розглянувши скаргу засудженої, підтвердив вирок.

Особисте життя

Преса повідомляла про численні романи і захоплення Божени. У лютому 2012 року стало відомо, що Ринська живе в цивільному шлюбі з тележурналістом і політологом Ігорем Малашенко, який залишив заради неї дружину і двох дітей в Нью-Йорку, мріє про дитину.

Божена Ринська - фото

Рекомендований контент:

Кількість переглядів: 7448