Божена Ринська (Куріцин) розлютилася на старих

Божена ринських

Божена ринських. © Зі сторінки на facebook.com

Відома не тільки журналістськими нагородами, скільки скандальними ситуаціями і висловлюваннями Євгенія Львівна Куріцин, більш відома як Божена Ринська, написала на своїй сторінці в Facebook про те, що в день виборів «відчула негативні почуття по відношенню до людей похилого віку».

На її думку, доживають свій вік пенсіонери «вносять жахливі перешкоди у виборчий пейзаж» і «заїдають своїм тупорилим голосуванням».

36-річна Ринська вважає, що своїми голосами пенсіонери псують життя її поколінню, а в іншому пості висловлює думку, що людям похилого віку, як і дурним дітям, краще заборонити голосувати законодавчо.

Примітно, що інша люта опозиціонерка з глянсовою тусовки - Ксенія Собчак, безсторонньо висловлювалася про дітей, які нібито заважають їй жити своїми голосами і їх слід було б відправити кудись подалі від її місця проживання. Запис з відповідними висловлюваннями, рясно розбавлена ​​матом, широко поширилася в інтернеті.

Раніше Ринська, як і Собчак, заявляла, що відносить себе до так званим «child-free», тобто до тих людей, які свідомо відмовляються від закладу потомства.

Провокаційне висловлювання спричинило ряд критичних коментарів. Так, що входить до складу думського комітету з праці, соціальної політики та у справах ветеранів депутат Володимир Долгих сказав, що таке міг написати тільки абсолютно невихована людина, лише претендує на те, що творить, а насправді - утробного порядку. Висловлення Божени Куріцин було названо некультурним і брудним, відкидаємо будь-яким суспільством.