Чи варто брати кредит і чи вигідно це в 2019 році

 1. Що таке кредит?
 2. Кредит під час кризи - це ризик
 3. Вигода при оформленні кредиту в кризу
 4. Чи варто брати кредит взагалі?
 5. Споживчий кредит
 6. Іпотечний кредит
 7. Тепер обговоримо для чого кредит?
 8. фінанси
 9. кредити
 10. Необхідність будь-якої дрібниці - це не мета
 11. Які потрібні кредити

Напевно, кожна людина знайомий з кредитами. Ну а якщо не знайомий, то напевно чув про це. Чи добре брати гроші під відсотки? Або взагалі брати гроші в борг?

Або взагалі брати гроші в борг

Що таке кредит?

Для початку давайте зрозуміємо, що таке кредит? Кредит - це коли людина бере в борг гроші, а потім через деякий час не тільки повертає їх, але ще і доплачує певний відсоток. І тоді кому це вигідно? Людині, який взяв кредит? Ні звичайно! Це вигідно банку або іншій особі, який надав кредит.

Такими боргами люди користуються досить-таки часто, і навіть дуже багато людей! Чи не простіше зібрати під відсотки потрібну суму і купити те, що хочеться, через кілька років? Чим через ті ж пару років віддати зайві гроші?

На сьогоднішній день багато світових країни знаходяться в стані економічної кризи. Постійні перепади на міжнародному валютному ринку, зниження ціни на нафту, політичний конфлікт з сусідньою країною стали причиною фінансової нестабільності і в Росії.

Центральний банк РФ готова робити різні заходи для того, щоб утримати рубль на плаву в 2019 році. І в першу чергу це стосується сфери кредитування.

Можливе посилення вимог до позичальника і збільшення процентної ставки змушує населення задуматися, чи вигідно зараз брати кредит, поки нові умови кредитування не вступили в силу. Думка експертів розходяться з цього приводу.

Кредит під час кризи - це ризик

Кредит, незалежно від його різновиду, - це відповідальний крок. Людина, яка вирішила взяти позику у банку або кредитної організації, повинен бути впевнений у своїй платоспроможності. Тому експерти вважають, що не завжди раціонально брати кредит, особливо під час кризи.

Перш ніж оформляти кредит, необхідно визначитися з наступним:

 1. Наскільки потрібно брати позику у банку. Процентні ставки по кредиту дуже сильно піднялися за останній рік. Тому позику у кредитних організацій став просто невигідним.
 2. Наскільки ви впевнені в тому, що зможете вносити щомісячний платіж без прострочень і не на шкоду собі. Фінансова криза - проблема, яка торкнулася не тільки банківський сегмент, але і інші сфери економіки. На сьогоднішній день спостерігається сильна тенденція скорочення кадрів на різних підприємствах, а також урізання щомісячної заробітної плати. У зв'язку з цим велика кількість людей, які взяли кредит сьогодні, ризикують опинитися неплатоспроможними завтра і нажити собі безліч проблем. Тому оформляти банківську позику стає не просто не вигідно, але й небезпечно.
 3. Високий рівень інфляції в країні - також важливий показник, який необхідно враховувати перш, ніж брати на себе зобов'язання по кредиту. Різке зростання вартості споживчого кошика і знецінення грошей робить виплати по кредиту більш відчутними. Банківські співробітники не рекомендують оформляти кредит, якщо сума його щомісячного платежу перевищує 30% від доходу. Тому вираховуючи цю частину від вашої заробітної плати, варто звернути увагу на те, яким буде цей показник з урахуванням впливу інфляції.
 4. Збільшення процентної ставки. Підписуючи договір про оформлення кредитної угоди, важливо звернути увагу на те, постійної чи буде ваша кредитна ставка. Деякі банки залишають за собою право змінити процентну ставку, природно, в більшу сторону, при впровадженні Центробанком нових умов на ринок фінансування і кредитування.
 5. Багато посилені умови з кредитування, які були продиктовані ЦБ Росії і вже вступили в силу, є тимчасовими. Тому, якщо є можливість відкласти оформлення кредиту, краще почекати, поки ситуація стабілізується. Експерти відзначають, що коли криза вщухне, то процентні ставки по кредитах, а також вимоги до позичальників, знизяться.

Експерти відзначають, що коли криза вщухне, то процентні ставки по кредитах, а також вимоги до позичальників, знизяться

Ці пункти - далеко не все, що потрібно враховувати людині, яка бажає оформити кредит. Важливо розуміти, в якій валюті вигідніше брати банківську позику. Адже на сьогоднішній день ситуація з ростом долара, слабшанням євро і падінням рубля вносить нестабільність в пропоновані банками послуги. Експерти радять почекати з бажанням взяти кредит. Адже оформити його можна буде і через якийсь час, коли ситуація стабілізується.

Вигода при оформленні кредиту в кризу

З іншого боку, деякі фахівці, навпаки, відзначають позитивні сторони в отримання кредиту саме в період економічної кризи. Однак ці плюси, скоріше, пов'язані з зручністю оформлення і можливою вигодою.

 1. Брати кредит саме зараз вигідно тим, хто гостро потребує отримання кредиту і не впевнений в тому, що отримає позику після впровадження Центральним банком нових посилених вимог до позичальників. Однак у даній ситуації потрібно тверезо оцінювати свої можливості. Адже, як показує статистика, останнім часом почастішала кількість прострочень по кредитних платежах, як з боку фізичних, так і юридичних осіб.
 2. Тим, кому терміново необхідно отримати кредит, фахівці радять також поквапитися. Деякі банки і кредитні організації вже підвищили процентні ставки, деякі внесли до кредитних договорів пункт про можливе підвищення ставки надалі на який видається зараз кредит. Тому час на роздуми про те, чи брати кредит, краще не витрачати. А незабаром темпі шукати банк, в якому видають кредити за старими процентними ставками, і намагатися виплатити його якомога швидше.

А незабаром темпі шукати банк, в якому видають кредити за старими процентними ставками, і намагатися виплатити його якомога швидше

Крім цього, є сенс оформляти кредит людям, які не відчувають ніяких фінансових труднощів навіть в період кризи, і мають намір зробити серйозні покупки, маючи заощадження і повну впевненість у своїй платоспроможності. Для цього потрібно просто знайти фінансову організацію з відповідними умовами кредитування.

Чи варто брати кредит взагалі?

Повчання кредиту під час кризи - це всього лише частина питання. Навіть в період стабільності багатьох людей хвилюють питання, чи є сенс брати кредит, чи вигідно це, чи не стане це важким ударом по фінансовому добробуту.

Перш за все варто відзначити, що кредити бувають абсолютно різними. Їх можна умовно розділити на кілька категорій. Найпоширенішими в 2019 році є:

 1. Кому видається кредит: фізичній або юридичній особі. Умови отримання позики будуть абсолютно різними. Починаючи від процентної ставки, закінчуючи документами, які необхідно надасть для складання договору.
 2. Вид кредиту: цільової, іпотечний, споживчий. Ці види кредиту можуть отримати і фізичні, і юридичні особи.

Ці види кредиту можуть отримати і фізичні, і юридичні особи

Різновидів кредитів існує набагато більше. Розрізняють позики також:

 1. За терміном надання: короткострокові, середньострокові, довгострокові.
 2. За кількістю кредиторів: один кредитор, консорціальний, синдикований.
 3. За типом позичальника: міжбанківський, державним органам влади, споживчий, кредит господарству.
 4. За цілями: інвестиційний, який заповнює оборотні кошти, споживчий.
 5. За суб'єктам кредитного договору: комерційний, державний, міжнародний.
 6. За валюті позики: моновалютний і мультивалютний.

Однак найбільш поширеними кредитами, які цікавлять як підприємців, так і звичайне населення Росії, є, звичайно ж, іпотечний і споживчий кредити.

Нашою свідомістю керує реклама, яка викликає сильні бажання придбати чогось. Що-небудь потрібне чи непотрібне, тим самим ми заглядаємо до себе в кишеню, а там порожньо. І тут знову чудова реклама про те, що можна взяти кредит з дуже хорошими умовами, і ми від безсилля довіряємо цим словам, але нас жорстоко обманюють, з нас просто хочуть струсити наші фінанси, в яких ми самі потребуємо.

Приклад реклами кредиту

Тому варто визначитися, чи взяти кредит в банку або, можливо, підкоп грошей і купити що хочеться, або звернутися до друзів або родичів.

У мене досить знайомих, які живуть в кредит; спочатку вони були раді, але потім радість розчинилася, коли вони зрозуміли, скільки їм потрібно переплачувати.

Задумайтесь, чи потрібна вам така невигідна для вас головоломка!

Споживчий кредит

Споживчий кредит - найпоширеніший вид позик, який видається громадянам на будь-які цілі. Сюди можна віднести як покупку нової побутової техніки, так і отримання грошей для поїздки на відпочинок. Такий кредит можна отримати в різних формах:

 1. Кредитний ліміт на банківській картці. Останнім часом сама часто зустрічається форма видачі споживчого кредиту. В даному випадку можна розплачуватися в межах ліміту скільки завгодно раз, витрачати гроші на дрібні і великі покупки, про які не треба інформувати банк-кредитора. Крім цього, користування карткою відзначається великою зручністю, не потрібно відвідувати фінансову установу для збільшення кредитного ліміту або його підключення. Все це можна зробити дистанційно за допомогою СМС, телефонного дзвінка або інтернет-банкінгу. Таким же чином можна отримати інформацію про проведені операції, виписки по рахунку, змінити пін-код і багато іншого.
 2. Купівля товару з відстрочкою платежу. Така форма споживчого кредиту має місце при здійсненні великих і дрібних покупок в різних роздрібних мережах і магазинах. Найпоширенішими галузями є продавці меблів, побутової техніки, автомобілів та іншого. Отримання споживчого кредиту відбувається прямо на місці. Договір укладається з менеджером банку, вибираються умови кредитування, обговорюється процентна ставка.
 3. Надання банківської позички. Останнім часом у зв'язку з кризою і розвитком кредитування по банківській карті і покупкою з відстрочкою, даний вид став менш поширеним, проте як і раніше має свою цільову аудиторію і користується попитом. Отримати споживчий кредит готівкою стало складніше в 2017 році, так як банки посилили свої вимоги до позичальників. Тим більше ставки по цій формі кредиту зазвичай вище, ніж при покупці з відстроченим платежем. Проте, банківська позика готівкою користується великою популярністю серед юридичних осіб. Підприємці часто оформляють кредит готівкою для того щоб поповнити оборотні кошти. Такий крок вигідно здійснювати, коли у юридичної особи вже є позика, а два кредити на одного підприємця не завжди видають.

Споживчі кредити зручні і дають можливість населенню придбати товари і послуги без тривалих очікувань і накопичень. Однак не варто ставитися до цього виду кредитування, як до єдино правильного рішення фінансових проблем. Експерти нагадують про наступні пункти, які повинен враховувати кожна людина, що бажає оформити споживчий кредит:

 1. Кредит, незалежно від його форми і види, це завжди переплата. Жоден банк не буде видавати позику без вигоди для себе. Розвинена останнім часом реклама про безвідсоткових кредитах і розстрочки - це не більше ніж залучення клієнтів. За нульовою процентною ставкою будуть зірвані різні комісії і страховки.
 2. Чи дійсно необхідний цей кредит. Російське суспільство влаштоване не так, як американське і західне, де люди все життя живуть в кредит. У Росії зовсім інша система економіки, яка робить такий спосіб життя невигідним. Споживачі, які купують дрібні товари за рахунок кредитних коштів, починають сприймати процес покупки неправильно. Дозволивши собі витрачати більше, ніж отримуєш, можна опинитися у величезній боргової ями. Так як система кредитування і відстоювання прав позичальника в Росії не відпрацьована до кінця. Страховка не завжди покриває кредитні витрати позичальника, який втратив роботу. Тому всі фахівці радять дійсно подумати, перш ніж рватися оформляти позику в банку.

Розставивши правильно пріоритети і з огляду на ці пункти, кожна людина може оцінити свою платоспроможність і визначити ступінь важливості отримання кредиту. Таким чином, будуть здійснюватися зважені рішення, що зводять до мінімуму ризик виникнення проблем з виплатою по кредиту.

Іпотечний кредит

Іпотечний кредит є не менш поширеним видом кредитування в Росії. Суть іпотечного кредиту полягає в тому, що банк видає позику під заставу нерухомого майна. В якості застави може виступати як уже наявне майно позичальника, так і нерухомість, що купується, на яку береться позика.

Найбільш поширеними видами іпотеки в Росії є іпотека на житло, авто та іпотека юридичним особам. Існують різні державні програми, які спрямовані на зниження процентної ставки або внесення частини коштів з бюджету для певних категорій осіб. Серед інших молоді сім'ї, військові, молоді вчителі і молоді мами. Останні можуть використовувати «Материнський капітал» в якості першого внеску або платежу по іпотеці.

Незважаючи на популярність в Росії іпотеки, все-таки зустрічаються різні думки з приводу того, чи варто брати кредит чи ні. Особливо часто почав виникати це питання останнім часом, коли банки почали активно піднімати процентні ставки за споживчими кредитами. Населення висловило свою настороженість з оформлення іпотечних кредитів, боячись, що посилені нововведення торкнутися і цієї сфери кредитування. Фахівці відзначають наступне:

 1. Брати іпотечний кредит швидше вигідно, ніж ні. Молода сім'я, та й будь-який інший чоловік, не завжди можуть похвалитися достатнім доходом для того, щоб накопичити кошти на покупку нового житла. Іпотека - відмінний вихід із ситуації. Безсумнівно, ризик і переплата по кредиту є. Але якщо немає іншого виходу, то це єдиний варіант придбання власної житлоплощі.
 2. В умовах кризи процентні ставки на іпотечні кредити почали зростати, однак набагато повільніше, ніж за споживчими і інших видах позик. Якщо фізична або юридична особа накопичило достатню суму для внесення першого внеску по іпотеці, то немає сенсу довго тягнути з цим питанням. Процентні ставки можуть зрости ще більше, а умови для позичальників посилитися. Це може торкнутися як більшої вимогливості до платоспроможності позичальника, в тому числі і збільшиться перший платіж.
 3. Потрібно бути впевненим у своїй платоспроможності. Варто добре пам'ятати про те, що іпотечний кредит видається під заставу. Щоб не втратити нове або нажите нерухоме майно краще не робити необдуманих рішень. Перш ніж переконувати менеджера банку в тому, що ви впораєтеся з усіма виплатами, переконайте в цьому себе.
 4. Пам'ятайте про те, що іпотека - це хоч і переплата відсотків, але нове майно стає назавжди вашим після погашення кредиту, на відміну від орендованого приміщення, автомобіля, знімання квартири. Це, напевно, найголовніший плюс іпотечного кредитування.

Це, напевно, найголовніший плюс іпотечного кредитування

Незалежно від того, який вид і форму кредитування ви збираєтеся отримати, важливо зібрати пропозиції з усіх банків і вибрати найбільш вигідне для вас. Кредити - це майже завжди мінус вашому бюджету, з їх допомогою можна заощадити кошти ні в період кризи, ні в період стабільності. Але саме кредити можуть забезпечити вас необхідними покупками для здійснення більш якісної професійної діяльності, економії часу і зусиль. Головне - не робити необдуманих рішень, і тоді ніяких проблем з отриманням і виплатою кредиту не буде.

Тепер обговоримо для чого кредит?

Якщо ви берете кредит, продумайте для чого вам потрібен кредит! Якщо для якоїсь справи, яке може приносити прибуток, то тоді ще можна поміркувати. Але якщо кредит на те, щоб купити меблі, квартиру, машину і т.д., то тоді ви помиляєтеся в виборі!

Люди, пам'ятайте, що кредити під великі відсотки - це зло!

Кредит для цього був і створений, щоб з нього отримувати більший прибуток, тому сьогодні майже кожна людина може взяти кредит, будь то споживчий кредит , Іпотечний кредит або кредит на товар в магазині!

фінанси

Фінанси, гроші, денежкі- як багато з ними пов'язано! Фактично гроші побудували цей світ, і з їх допомогою відкриваються нові технології, та й світ рухається вперед. Звичайно, є і погані моменти в нашому світі, пов'язані з грошима, наприклад, як війни і т.д. Але суть не в цьому, сьогодні ми розмовляємо про фінанси і кредити. Так ось, поганий момент, пов'язаний з грошима - це кредит.

кредити

За допомогою грошей, з метою отримати прибуток на жебраків, були придумані кредити. Змінилися будь-які пріоритети, але схема залишилося одна - забрати грошей у боржника, і чим більше, тим краще!

Необхідність будь-якої дрібниці - це не мета

Хоча самі стверджують, що у них є мета. Наприклад, людина бере кредит, щоб купити собі хороший стільниковий телефон. Він може доводити і стверджувати, що хороший стільниковий телефон це і є мета кредиту, але я не повірю. Особисто мені доводилося зустрічати таких людей.

Адже людина прагне до стільникового телефону, навіщо брати кредит? Можна просто потерпіти і підкоп пару місяців, і стільниковий телефон - твій. А якщо брати кредит, то, звичайно, він буде відразу у тебе на руках, але на цих же руках з'явиться борг, причому більше, ніж ти займав.

Єдина мета кредиту, яку можна розглянути, - це примноження свого капіталу, причому за допомогою кредиту можна виручити набагато більше грошей, ніж ти взяв. І звичайно, для цього потрібно ретельно продумати всі деталі свого примноження. Наприклад, кредит на відкриття будь-якого бізнесу, або вкладення кредитних коштів куди-небудь. Ось приблизно така повинна бути мета кредиту, а не стільниковий телефон, або машина і квартира.

продовжуємо шукати найвигідніший кредит , Розглянемо, наскільки вигідний кредит на потреби.

Які потрібні кредити

Як ви вже зрозуміли, я - прихильник кредитів, і брати їх варто лише при правильному і обдуманому вирішенні, при чіткому плані дій з фінансами і при плані погашення боргу. Якщо вам потрібен кредит, наприклад, на телефон, машину, будинок, то подумайте, а чи варто його брати? Чи зможете ви без цього поки обходитися? Якщо ж вам так це необхідно, почніть просто відкладати ті гроші, які ви б платили за кредит; покладіть їх куди-небудь під відсотки, якщо не знаєте, як і куди інвестувати. І за певний термін у вас накопичиться та сума, яка вам необхідна!

Приклад: ви взяли кредит в банку і його необхідно погасити за 3 роки, за ці 3 роки ви переплатите дуже багато грошей (в залежності від кредиту). А якщо ви будете відкладати і куди-небудь вкладати, то отримаєте свою суму плюс відсотки, тобто суму кредиту і його переплату приблизно за 2 роки! Так що вигідніше?

Так що вигідніше

Кредит на потреби не є гострою необхідністю, тому не беріть такий вид кредиту.

Друзі, вас мучить совість, і ви не знаєте, чи брати кредит чи ні? Варто розібратися, для яких цілей брати кредит.

Варто брати кредит, якщо ви склали точний план для того, куди ви витратите гроші, які взяли в банку. Кредит необхідний, якщо ви хочете зайнятися яким-небудь бізнесом, а вам не вистачає засобів. Ви повинні підрахувати вашу прибуток від бізнесу і продумати способи швидкого погашення боргу.

Ви повинні підрахувати вашу прибуток від бізнесу і продумати способи швидкого погашення боргу

У всіх інших випадках кредит не варто брати. Наприклад кредит на потреби: хочете що-небудь купити, але у вас не досить грошей. В цьому випадку ви залишитеся тільки у великому мінусі і майже в два рази переплатите за прості товари. З першого погляду цього не помітиш, але якщо гарненько все підрахувати і заглибитися, то ви зрозумієте, чому це відбувається. Кредит не варто брати тому, що все це - банківська система, яка вже давним-давно придумала, як нажитися на просту людину. Думаю, тепер ви вирішите, чи брати кредит чи ні.

Все ще думаєте, як взяти вигідний кредит? Давайте тоді проведемо невеличкий аналіз кредитів . Зробимо розрахунок, скільки переплатимо за цей рік. Перш, ніж взяти кредит на рік, ми повинні пройти не один банк і дізнатися всі умови.

На рекламним щитах і по телевізору ми бачимо маленькі процентні ставки, такі як 10%, 12%. І тут же спостерігаємо такі ж ставки за вкладами, а таке може бути? Я думаю, що немає: завжди відсотки за вкладами набагато нижче, ніж відсотки по кредиту, і все ж це просто реклама.

Так ось, 12% річних, якщо берете споживчий кредит , Ніхто не дасть; дадуть ці 12% плюс різні приховані відсотки і початкові або щомісячні внески. Вийде в середньому 40%. Тепер ми вирішили взяти кредит на рік, сума - 100 тисяч рублів, тобто за рік ми переплатимо більше 40 тисяч. Виходить, переплатимо практично половину суми, чи подобається вам такий кредит? Отже, в місяць ми платимо по 12,5 тисяч рублів. Припустимо, ви хотіли на цю суму купити машину.

А тепер ми просто потерпимо і брати кредит не будемо. Більш того - ми будемо ці 12,5 тисячі рублів відкладати на свій депозит в банку, нехай навіть під 6% річних. По-перше, потрібну суму ви заробите за 8 місяців, а за рік - 150 тисяч + 6 відсотків. Який варіант вибираєте ви? Неважливо, наскільки ви берете кредит - на рік, два три. Краще просто накопичити.

Що таке кредит?
Чи добре брати гроші під відсотки?
Або взагалі брати гроші в борг?
Що таке кредит?
Для початку давайте зрозуміємо, що таке кредит?
І тоді кому це вигідно?
Людині, який взяв кредит?
Чи не простіше зібрати під відсотки потрібну суму і купити те, що хочеться, через кілька років?
Чим через ті ж пару років віддати зайві гроші?
Чи варто брати кредит взагалі?