Кури породи Ломан Браун, фото і опис

  1. Порода курей Ломан Браун: опис і особливості
  2. Кури породи Ломан Браун: плюси і мінуси
  3. Пропонуємо переглянути відео про курей породи Ломан Браун:

Вас цікавлять кури породи Ломан Браун, фото і опис особин? Досліджуєте відгуки заводчиків, які вже мають цих птахів на своєму обійсті? Хочете дізнатися про їхні продуктивні якості? Безсумнівно, порода курей Ломан Браун є однією з кращих, багато в чому це пов'язано з тим, що особини вважаються рекордсменами яєчного напрямку.

Саме птахів цієї породи заводчики найчастіше хочуть бачити в своєму господарстві. Продуктивність несучок поряд зі скореспелостью вважаються їх основними перевагами. Цей крос був виведений в Німеччині, завдяки старанням однієї фірми. Для їх отримання схрещувалися 4 породи і гібриди.

Порода курей Ломан Браун: опис і особливості

В даний час є багато різновидів кросу. Їх оперення може мати коричневе забарвлення з чорним вкрапленням або навіть білу. Особи відрізняються добре сформованим тілом, розвиненими крилами. Живіт і груди - кілька широкі і випуклі. Яйця у курей породи Ломан Браун - досить великі, відрізняються щільною шкаралупою і коричневим відтінком.

Кур несучок породи Ломан Браун можна детально розглянути на фото, а також поглянути відео. Вага самок становить близько 2 кг, а півнів - 3,5 кг. Оскільки птахи відносяться до яєчного напрямку , То ці показники вважаються цілком нормальними. Птахи вважаються високорентабельними, оскільки дають багато яєць. Період інтенсивної яйцекладки триває в середньому близько 80 тижнів.


Кури породи Ломан Браун: плюси і мінуси

Кури породи Ломан Браун: плюси і мінуси

Які характеристики, переваги і недоліки породи курей Ломан Браун? Ось лише деякі з них:

  • висока ступінь висіжіваемості;
  • поступливий характер;
  • невибагливість у догляді;
  • відмінні характеристики несучості;
  • швидкість адаптації до нових умов.

Мабуть, саме ці чинники і переваги птахів мотивують заводчиків займатися розведенням курей Ломан Браун в домашніх умовах. Однак є й деякі недоліки породи. Наприклад, продуктивність несучки сильно знижується після 80 тижнів, тому фермери рекомендують відправити птицю на забій. Крім того, продуктивні якості не передаються потомству природним шляхом, тобто в приватному господарстві вони не розлучаються. Їх радять купити на відповідній фермі або станції.

Особливості утримання курей породи Ломан Браун, як правило, не викликають питань навіть у недосвідчених заводчиків. Єдине, що потрібно врахувати - це корм. Не рекомендується давати особинам цільне зерно. Краще включити в раціон несучок кукурудзу. Можна збагатити харчування курей, якщо давати їм комбікорм , Ячмінь, просо, зелень, гарбуз, ріпу, а також коренеплоди і морквину.

Пропонуємо переглянути відео про курей породи Ломан Браун:

Опис і перегляд відео про породу курей Ломан Браун допоможе заводчику більше дізнатися про птахів яєчного напрямку, які настільки популярні сьогодні. Отримати потрібну інформацію можна і завдяки відгукам заводчиків, які займаються розведенням цієї домашньої птиці. Безумовно, кури породи Ломан Браун фото і опис яких представлено в статті, гідні того, щоб бути на подвір'ї кожного фермера, і радувати свого власника яйценоскостью. Продовжити читання на сайті fermeru.pro.


Досліджуєте відгуки заводчиків, які вже мають цих птахів на своєму обійсті?
Хочете дізнатися про їхні продуктивні якості?