Розміри вхідних дверей - стандартні і нестандартні отвори

Переважно вхідні двері зі сталі виготовляються на замовлення, строго під розміри конкретного дверного отвору. Справа в тому, що в різних будинках і квартирах розміри прорізів можуть помітно відрізнятися, тому типове дверне полотно може елементарно не підійти. Але нерідко трапляється, що розміри отвору в точності збігаються з габаритами стандартних, типових полотен, які є на складі виробника.

Стандартні одностулкові двері

Стандартна одностулкова металева (сталева) двері зазвичай виготовляється в розмірах 860x2050 мм, 960x2050 мм. Також покупці можуть придбати полотна збільшених розмірів.

Також покупці можуть придбати полотна збільшених розмірів

В цілому асортиментний ряд у виробників дуже широкий, тому в різних фірмах вам можуть запропонувати моделі та більш рідкісних розмірів: 900х2070 мм, 880х2050 мм. Якихось уніфікованих ГОСТів або інших загальноприйнятих стандартів для сталевих дверей побутового користування не існує - вони розроблені тільки для полотен спеціального призначення. Так що все буде залежати від розмірів конкретного дверного отвору.

Стандартні двостулкові двері

Типові вхідні двостулкові двері зазвичай виробляються в розмірах 1200х2050 мм або 1400х2050 мм. Крім того, для заміських будинків і офісних приміщень можна замовити двері розмірами 1500х2100 мм або навіть 1600х2100 мм. Тут, знову ж таки, вирішальну роль відіграють розміри того чи іншого отвору.

Тут, знову ж таки, вирішальну роль відіграють розміри того чи іншого отвору

При цьому варто пам'ятати, що дверні полотна імпортного виробництва, які сьогодні пропонують багато комерційних компаній, за своїми розмірами часто не відповідають стандартам наших дверних прорізів. Розбіжності можуть бути дуже значними, що істотно ускладнює установку дверей.

Що робити, якщо дверний проріз не відповідає стандартним розмірам?

У такому випадку для установки типовий двері монтажникам доведеться розширювати дверний отвір або, навпаки, закладати його. А це - додаткові витрати часу і зовсім не потрібні фінансові витрати. Так що раціональніше і дешевше буде придбати сталеві двері на замовлення, строго під розміри саме вашого дверного отвору. Головне - звернутися в надійну компанію , І тоді двері будуть виготовлені в найкоротші терміни і з використанням високоякісних комплектуючих.

Звичайно, ціни на сталеві двері, які виготовляються на замовлення, будуть вище, ніж на типові моделі. Але зате ви отримуєте повністю готовий до монтажу продукт, що ідеально підходить під розміри саме вашого дверного отвору. Його не буде потрібно ні розширювати, ні закладати. Також виготовлені на замовлення полотна:

  • забезпечують хорошу теплоізоляцію будинку або квартири;
  • краще захищають приміщення від сторонніх шумів за рахунок більш щільного прилягання;
  • повільніше зношуються.

Що робити, якщо дверний проріз не відповідає стандартним розмірам?