Виготовлення вхідних двостулкових дверей під розмір отвору

Великий дверний отвір може обернутися справжнім головним болем для власників такого будинку або квартири Великий дверний отвір може обернутися справжнім головним болем для власників такого будинку або квартири. Вирішити цю проблему можна трьома способами:

  • витратити цілу прірву часу, щоб знайти в каталогах компаній з продажу дверей підходяще за розмірами виріб. Це, до речі, не означає, що воно буде влаштовувати вас за іншими параметрами: красі, надійності, безпеки.
  • закласти дверний отвір до стандартної форми. Досить трудомісткий варіант, який веде до не естетичному і комфортному результату. Крім того, для проведення таких робіт необхідно дозвіл архітектурної комісії і служб пожежної безпеки.
  • Замовити виготовлення двостулкових дверей під конкретний розмір отвору. З мінусів - більш висока ціна. Список переваг незрівнянно більше, адже ви отримаєте саме ті двері, яка вам потрібна. Роблячи замовлення, ви самі вибираєте, з якого матеріалу вона буде виготовлена, конструкцію дверного полотна, замки і всю іншу фурнітуру.

Очевидно, що третій варіант є найбільш привабливим, тому зупинимося докладніше на ньому.

Купуючи двері на замовлення, ви можете самостійно вибрати всі її елементи, від зовнішнього оформлення до кількості ребер жорсткості. Давайте розглянемо найважливіші параметри вашої нової двері. Почнемо з замків. Як правило, встановлюється комплект з двох пристроїв:

  • сувальдний з 34 ригелями (сталеві штирі, що висуваються при повороті ключа);
  • циліндровий, який може бути посилений броньованої накладкою, що захищає від висвердлювання.

Ви також можете замовити і більш складний крабовий замок Ви також можете замовити і більш складний крабовий замок. Він відрізняється підвищеним класом безпеки, але вимагає і більшої обережності в поводженні. Якщо ви втратите ключі або його заклинить, потрапити в власний будинок буде зовсім не просто, а двері після цього доведеться міняти.

Основа будь-яких дверей - це сталеві листи і ребра жорсткості, які зміцнюють конструкцію. Сталь може бути різної товщини, для вхідних дверей варто зупинитися на значеннях 1,5-3 мм. Втім, якщо ви вважаєте, що цього недостатньо, ви можете вибрати і більш «ґрунтовні» 4 мм, але в такому випадку ви отримаєте досить важке і не дуже зручне у використанні виріб.

Утеплювач - ще один важливий компонент, від якого залежить, чи стане ваша двері надійним бар'єром для холоду і сторонніх звуків. Як утеплювач використовується пінопласт, пінополіуретан, але найбільшою цінністю володіє мінеральна вата. Вона проводиться з базальту і металевих елементів. Її головна особливість - високий показник паропроникності. Завдяки цьому усередині дверей не утворюється конденсат, а в приміщенні створюється здоровий мікроклімат. Хороші тепло- і звукоізоляційні якості - ще один аргумент на користь того, щоб вибрати минвату. Пара слів про недоліки: деякі вважають, що мінвата - не найнадійніший утеплювач, так як з часом осипається. Таке твердження не зовсім вірне - матеріал буде обсипатися тільки в тому випадку, якщо він неправильно укладений. Якщо ж працюють професіонали, такої проблеми не виникає.

Що стосується декору, то сьогоднішнього покупцеві є з чого вибирати. Вхідні двері приватних будинків прикрашають ковані візерунки, також популярна рельєфна поверхня, розкішно і дорого виглядає оздоблення масивом дерева. Колірна гамма також досить багата: ви можете вибрати однотонні двері, з текстурою під дерево і безліч інших варіантів.

Виготовлення двостулкових вхідних дверей проходить в кілька етапів. Після того, як ви вибрали двері, до вас приходить заміряє. Для того, щоб правильно вирахувати розмір вироби, дверний проріз вимірюється в декількох точках. Нас цікавить найменше значення: саме такої ширини і висоти і буде двері. Потім замовлення надходить у виробництво, і цей крок може зайняти кілька днів. Все, що залишається зробити потім - доставити і встановити ідеальну вхідні двері для вашого будинку.