Як знайти управу на злобного вахтера

  1. Орфографічна помилка в тексті:

9 березня 2011, 11:36 Переглядів: 9 березня 2011, 11:36 Переглядів:   Скаржтеся на консьєржа його роботодавцю

Скаржтеся на консьєржа його роботодавцю. Фото: А. Яремчук.

"Добрий день," Юрлікбез "! Постійно читаю вашу рубрику, і вирішила звернутися з проблемою. У мене квартира на вул. Миропільська, 21. Але я там постійно не живу, лише зрідка навідуюсь туди. Періодично до мене приходять і гості. Біля входу є прибудова для консьєржів. Однак, на відміну від будинку, де я живу, вони ніколи не питають людей, хто і куди йде. їх взагалі не видно і ніколи не чути. я не розумію, в чому полягає їхня робота і за що я щомісяця плачу свої гроші . Але це ще півбіди. Одна з консьєржок, навпаки, надто старається: не дає проходу мені і моїм гостям. Мовляв, я тут не живу і вона мене не знає. Підкажіть, будь ласка, що робити в подібних випадках? Як відстояти свої права і не псувати нерви, куди скаржитися? "- Кароліна.

Консультує керуючий партнер юридичної компанії "С.М.А.Р.Т." Дмитро Мальцев:

"Консьєржка, з якої у вас виник конфлікт, хтось брав на цю роботу, укладав з нею трудовий договір. Вам треба з'ясувати, хто це був. Наприклад, на роботу її узяв ваш комітет мешканців. Тоді ви можете звернутися до його голові з заявою про неприпустиме поведінці консьєржки і проханням замінити її ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як знайти управу на злобного вахтера". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Підкажіть, будь ласка, що робити в подібних випадках?
Як відстояти свої права і не псувати нерви, куди скаржитися?