ANZA Росія | Малярський інструмент | Офіційний партнер

  1. Anza: малярський інструмент для будь-яких фарбувальних робіт Професійні малярі цілком закономірно...

Anza: малярський інструмент для будь-яких фарбувальних робіт

Професійні малярі цілком закономірно висувають високі вимоги до інструменту. Він повинен бути надійним, зручним і довговічним. Anza пропонує професійним майстрам і домашнім умільцям саме таку продукцію, яка робить процес фарбування ще простіше, ще легше і ще комфортніше.

За більш ніж 70 років роботи на будівельному ринку компанія завоювала довіру не тільки вітчизняних, а й зарубіжних споживачів, випускаючи якісний інструмент для різних фарбувальних робіт. І численні нагороди, отримані на провідних світових виставках, служать додатковим підтвердженням якості продукції, що випускається.

Асортимент Anza включає все, що необхідно для фарбування: кисті, валики і інші види малярного інструменту. При цьому вибір продуктів, що пропонуються компанією, - один з найширших на ринку інструменту для професійних малярів. У каталозі ви завжди зможете підібрати варіант, найбільш відповідний для виконання поставлених завдань.

Інструмент Anza для комфортного і легкого фарбування

Лідерами ринку не стають випадково, і компанія Anza не стала винятком. В основі діяльності компанії - постійне співробітництво з малярами-любителями і професіоналами. Саме такий підхід і любов до інновацій допомогли інженерам розробити відмінні продукти.

У виробництві використовуються якісні матеріали, що дозволяє використовувати інструмент знову і знову. Ретельно продуманий дизайн забезпечує комфортну роботу, позбавляючи від втоми і неприємних відчуттів в руках, зап'ястях, шиї і спині навіть після тривалого робочого дня. Одним словом, Anza створює інструмент, який робить роботу простіше і при цьому приносить справжнє задоволення.

Асортимент малярного інструменту Anza постійно переглядається, додаються нові товарні позиції, старі змінюються з урахуванням вимог ринку і очікувань споживачів. Все це робиться з метою виправдати очікування клієнтів і запропонувати кращі і більш раціональні рішення.

Для зручності клієнтів Anza пропонує поділ як споживчого, так і професійного інструменту за трьома рівнями якості: гарне (Basic), краще (Elite) і найкраще (Platinum). Продукти відрізняються якістю рукоятки, щетини і, звичайно ж, зручністю використання. Вироби Elite і Platinum особливо довговічні, не втрачають при роботі волокон, забезпечують високу ефективність і відмінну покриває здатність.