Московський ресторан White Rabbit визнаний одним з кращих в світі

Володимир Мухін і ресторан White Rabbit стали 23-ми в рейтингу The World's 50 Best Restaurants

russia2015.com

У Лондоні вручили нагороди кращим ресторанам - премію The World's 50 Best Restaurants. У топ-50 вперше увійшов московський ресторан White Rabbit і шеф Володимир Мухін. У минулому році журі вже відзначило майстерність Мухіна, тоді ресторан удостоївся 71-го місця. Зараз ресторан не тільки піднявся на 23-ту сходинку, а й заслужив окрему нагороду - Highest New Entry - за найбільш вражаючий прорив року і найвище місце з тих ресторанів, що опинилися в топ-50 в перший раз. Для російського ресторану це безумовне досягнення: до цього в топ-50 потрапляв тільки Анатолій Ком, його «Варвари» в 2011 р зайняли 48-е місце.

Участь Мухіна в міжнародних конкурсах - частина стратегії по просуванню особисто його і ресторану White Rabbit, про це в інтерв'ю «Відомостям» розповідав власник групи ресторанів White Rabbit Family ресторатор Борис Зарько в 2014 р Тоді ж він позначив свої амбіції: зайняти місце в рейтингу The World's 50 Best Restaurants. «Ми самі в шоці. Я думаю, нашу країну почали сприймати трошки по-іншому, ми потрапили в рейтинг після великої перерви. Журі зачепила наша їжа. Володимир Мухін почав робити те, що ніхто не робив. У нас все займалися викладанням їжі на тарілки, домагалися wow-ефекту, який в Росії люблять. А Володимир почав робити дуже просту їжу, але вона не проста, тому що складно знайти поєднання трьох-п'яти інгредієнтів і з'єднати їх в одне ціле. Крім того, він дуже працьовита людина », - так Зарько прокоментував" РИА Новости "результати церемонії.

Крім того, він дуже працьовита людина », - так Зарько прокоментував РИА Новости результати церемонії

Гастрономічний почерк Мухіна - з'єднання традицій російської кухні з ультрасучасними технологіями обробки продуктів, пошук нових поєднань і незвичайна подача знайомих продуктів. В меню White Rabbit барабулька зі смаженою щавлем і маринованим бамбуком (яку журі премії рекомендує як фірмове блюдо Мухіна), абхазька хурма з мусом з овечого сиру і в'яленої кониною, індик з брусницею під покривалом з сала з картопляники і соусом з кульбаб. Дегустаційний сет з семи позицій коштує 5 500 руб. Для Мухіна потрапляння в The World's 50 Best Restaurants вже не перший великий світовий успіх. У червні 2013 року він став віце-чемпіоном конкурсу S. Pellegrino Cooking Cup, чого раніше не вдавалося жодному шефові з Росії.

Переможцем The World's 50 Best Restaurants названий іспанський ресторан El Celler de Can Roca, за кухню якого відповідають брати Рока. У зіркових шефів вже є безліч нагород: три мішленівські зірки, перше місце в 2013 р і неодноразові потрапляння в десятку лідерів рейтингу The World's 50 Best Restaurants. El Celler de Can Roca, столик в якому потрібно бронювати за місяці, пропонує гостям сучасну іспанську кухню. Журі премії відзначило «макрель з солоними огірками та ікрою кефалі і десерти з ароматами знаменитих духів». На вибір пропонуються три різні варіанти меню. Дегустаційне меню з п'яти блюд і двох десертів обходиться в 115 євро.

Друге і третє місця також дісталися визнаним майстрам. Срібло рейтингу у італійського ресторану Osteria Francescana (шефи Массімо Боттура, Такахіко Кондо і Давида ді Фабіо), бронза - у багаторазового переможця рейтингу датського Noma (шефи Рене Редзепі і Даніель Гуісті).

Незалежна премія World's 50 Best Restaurants Awards проводиться британським журналом Restaurant Magazine щорічно з 2002 р Експерти з усього світу (ресторанні критики, шеф-кухаря, ресторатори і шановні гурмани) шляхом голосування складають рейтинги топ-100 і топ-50 кращих ресторанів світу, які оголошуються на церемонії нагородження.