Нове колесо огляду на ВДНГ перетворять на торговий центр

Сім'я уральського депутата Держдуми побудує комерційну нерухомість близько колеса огляду площею близько 80 тисяч квадратних метрів Сім'я уральського депутата Держдуми побудує комерційну нерухомість близько колеса огляду площею близько 80 тисяч квадратних метрів   Фото: Артем Геодакян / ТАСС   Групі компаній «Регіони», яка належить родині парламентарія-єдинороса Зелімхана Муцоєва і є інвестором нового колеса огляду на ВДНГ, дозволили побудувати на прилеглій території комерційну нерухомість

Фото: Артем Геодакян / ТАСС

Групі компаній «Регіони», яка належить родині парламентарія-єдинороса Зелімхана Муцоєва і є інвестором нового колеса огляду на ВДНГ, дозволили побудувати на прилеглій території комерційну нерухомість. Її загальна площа складе близько 80 тисяч квадратних метрів. До неї увійдуть критий променад, кінотеатр, магазини з сувенірами, зона з ресторанами і кафе, а також багаторівневий паркінг.

Саме колесо висотою 140 метрів займе близько 3,5 гектара і обійдеться в 12 млрд рублів. Його будівництво обіцяють завершити в 2018 році. Про те, що чекати від проекту і чому обрано саме цей інвестор, вважає керуючий партнер компанії UNIKVART Артем Цогоев.

Центр антикорупційної політики має намір звернутися у Федеральну антимонопольну службу і прокуратуру з проханням провести перевірку з приводу того, що колесо огляду і комерційну нерухомість навколо нього буде будувати одна компанія.

Група компаній «Регіони» посіла дев'яте місце в останньому рейтингу Forbes «Королі російської нерухомості». За даними на поточний рік, її дохід від оренди становить 250 млн доларів. Серед основних об'єктів - торгові центри "Червень" в Митищах і Красногорську.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?