Чорні весільну сукню від Vera Wang

Весілля - одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З давніх-давен наші прадіди передбачали життя молодим по тому, як пройде церемонія одруження і подальші гуляння. Багато прикмети та забобони досі вважаються правдивими, тому «молоді» намагаються дотримуватися всі традиції весільної церемонії. Однак все частіше креативні подружжя прагнуть зробити святкове торжество більш запам'ятовується і оригінальним. Для цього вигадники-екстремали поєднують себе узами шлюбу в глибинах підводного царства, на величних вершинах гір або посеред жовтих пісків пустелі. Плаття для весіль також вибирають самих неймовірних кольорів і фасонів. Однак один колір до сих пір знаходиться під забороною - це, звичайно ж, чорний. Весілля - одна з найважливіших подій в житті кожної людини

Vera Wang

Потроху темні відтінки стали вписуватися в оздоблення нареченої - в основному це чорні пояси з легкої тканини. Але ось повністю пишне чорне весільну сукню навряд чи де можна було побачити. А талановитий дизайнер Vera Wang (Віра Вонг), яку вважають законодавцем весільної моди, в своїх колекціях часто представляє саме чорні весільні сукні!

Якби весільні наряди такого відтінку продемонстрував інший, менш популярний бренд, то, напевно, вони б не звернули на себе такого значного уваги. Але перші темні весільні сукні Vera Wang викликали справжній шок, розбурхавши публіку на показі колекції в Нью-Йорку!

Чорні сукні до останньої ниточки просякнуті готичними мотивами, ведьмовской таємничістю і владою! Остраху показу додали вирази облич моделей, що теж було частиною фантазії Віри Вонг.

Крім чорних моделей Vera Wang випустила в світ сукні кавового і бежевого кольору, а також традиційні білі, але ці шати померкли на тлі темних, моторошно красивих нарядів.

Крім чорних моделей Vera Wang випустила в світ   сукні   кавового і бежевого кольору, а також традиційні білі, але ці шати померкли на тлі темних, моторошно красивих нарядів

Весільні сукні Vera Wang

Плаття однозначно розкішні, як і всі творіння дизайнера. Можливо, деякі панянки знехтують дурними забобонами і середньовічними забобонами, надівши на своє торжество чорне оздоблення. Адже не дивлячись на колір, в цих шатах маємо все те, за що жінки всього світу віддають перевагу бренду Віри Он: метри щільної органзи, мереживного тюлю, що струмує шовку і повітряного шифону; правильні пропорції, що створюють бездоганний силует; висока якість і, звичайно, прославлене і шановне ім'я марки.

Чорне весільну сукню

Цілком ймовірно, що першими покупцями цих весільних суконь стануть знаменитості, так як в історії моди вже були випадки появи наречених в чорних нарядах: Мерлін Монро і Сара Джессіка Паркер вінчалися, свого часу, саме в шатах такого кольору.