Випробування і верифікація кліматичного обладнання

  1. Що таке верифікація У різних сферах діяльності людини під верифікацією (від. Verus - "істинний" і...
  2. Що дає проект верифікація
  3. Як взяти участь у верифікації

Що таке верифікація

У різних сферах діяльності людини під верифікацією (від. Verus - "істинний" і facere - «робити») можуть матися на увазі різні поняття. наприклад:
Верифікація - перевірка, проверяемость, спосіб підтвердження, перевірка за допомогою доказів, будь-яких теоретичних положень, алгоритмів, програм і процедур шляхом їх зіставлення з досвідченими (еталонними або емпіричними) даними, алгоритмами і програмами.
Верифікація - це підтвердження відповідності кінцевого продукту визначеним еталонним вимогам.
Верифікація - методика розпізнавання брехні (приховування, спотворення).

З історії проекту

На виставці «Світ Клімату-2009», в дирекцію АПіК звернулися кілька виробників повітряних завіс. Вони просили провести роботу в порівнянні характеристик, заявлених в паспортах та технічної документації устаткування, з даними, отриманими в ході реальної експлуатації. Виробники справедливо вважали, що існуюча різниця в підходах до вимірювання та оцінки параметрів повітряних завіс вводить споживача в оману і створює грунт для недобросовісної конкуренції. Природним рішенням в даному випадку повинна була стати розробка єдиної, нехай і спрощеної, методики вимірювань, що зводить все різноманіття підходів до спільного знаменника.

Після консультацій була створена ініціативна група в складі головного інженера заводу Тепломаш Костянтина Лесохін, генерального директора ЗАТ "Антарес ПРО" Сергія Анатолійовича Лисцевої, технічного директора ТОВ «Рустропік» Олексія Пухова, заступника генерального директора ТОВ "Рустропік" Максима В'ячеславовича Хацкевича, директора експортного відділу по Росії і СНД OLEFINI SA Христоса Касіуріса, технічного представника компанії «FRICO» Микити Валентиновича Ганнушкіна, Юрія Олександровича Якуба начальника технічного відділу АПіК. Група розробила методику вимірювань повітряних завіс з електричним нагрівом , З 12 квітня 2010 року почалися випробування . Над другим кроком - методика вимірювань повітряних завіс з водяним нагрівом , Довелося працювати близько трьох років і в четвертому кварталі 2012 року почалися випробування повітряних завіс з водяним нагрівом .

Асоціація підприємств індустрії клімату не планує обмежуватися випробуванням одних лише повітряних завіс. У перспективі - випробування водяних теплообмінників для всього спектра кліматичного обладнання, наприклад, тестування кондиціонерів. Ми запрошуємо до участі в даному проекті всі зацікавлені сторони.

Що дає проект верифікація

Користь від верифікації очевидна для всіх. Дистриб'ютори та споживачі отримують достовірну картину за технічними параметрами завіси не в «ідеальних», а в реальних умовах, в яких завіса власне і буде працювати. Виробникам створюються умови для чесної конкуренції та зіставлення своїх даних з даними конкурентів, так як методика для вимірювання різних завіс єдина. Так само дистриб'ютори мають можливість перед укладенням контракту перевірити дані виробника, а також впливати на тих з них, хто навмисно або через непорозуміння вводить споживачів в оману.

Устаткування, яке успішно пройшло випробування отримує сертифікат і знак АПіК ТЕСТ .

Як взяти участь у верифікації

Верифікація в рамках проекту проводиться регулярно. Щоб провести випробування свого устаткування, компанія повинна оформити заявку із зазначенням моделі випробуваної продукції в даному розділі. Про дату і час верифікації всі її учасники заздалегідь сповіщаються по E-mail. Вартість випробувань повітряних завіс з електричним нагрівом 10000 рублів, з водяним нагрівом 15000 рублів.

Якщо ви зацікавлені в тестах кондиціонерів, то зв'яжіться з нами.

Не пізніше ніж за 5 робочих днів до верифікації виробник повинен доставити своє обладнання в офіс АПіК, розташований за адресою: м Москва, Кронштадтський бульвар, влад. 35Б, офіс 3205 (ст. Метро «Водний стадіон»). Привозити завіси слід в будні дні з 10.00 до 17.00, попередньо погодивши доставку з представниками АПіК. Додаткову консультацію випробування можна отримати за телефоном: +7 (495) 225-22-42 та електронною поштою [email protected] .