У столиці Алтайського краю презентують книгу поета Вільяма Озолина

23 січня 2013 р 12:47

Книга вибраних поезій вийшла в серії «Міська бібліотека».

У четвер, 24 січня, о 16 годині в Державному музеї історії літератури, мистецтва і культури Алтаю відбудеться презентація книги Вільям Озолина «Фантазер, гітарист, автор (вибрані поезії)».

«Він був талановитою людиною, прекрасним поетом, дивним оповідачем, самобутнім художником. Якщо не вся країна, то вже напевно наша Сибір знала про нього », - відзначають в ГМІЛІКА.

На презентації своїми спогадами поділяться поети, письменники, художники. Автор-виконавець Ірина Швенк виконає пісні на вірші Вільяма Озолина.

Чергова книга Вільяма Озолина, на цей раз вибраних поезій, вийшла в серії «Міська бібліотека» під патронажем адміністрації Барнаула. Вперше в Барнаулі його збірка «Білі сади» з семи віршів і трьох повістей вийшов в 1996 році.

Довідки за телефонами: (3852) 244-771 (в будні), 244-915 (вихідні)

Довідка: Вільям Янович Озолин народився в Омську в 1931 році. Випускник літературного інституту ім. Горького в Москві. Працював редактором у Омську на телебаченні, в редакції газети на Сахаліні. Двічі ходив на риболовецькому траулері через Тихий океан до Аляски. Після повернувся назад в Омськ, де друкувався в газетах, місцевих збірниках та альманахах. У 1966 році у Озолина вийшла перша книга віршів «Вікно на Північ». У цьому ж році він прийнятий до Спілки письменників. Видав книги «Пісня для матроській гітари» (1972), «Чайки над містом» (1974), а в 1980-і роки побачили світ книги «Спогади про себе», «Повернення з Півночі», «Рік бика». Помер Вільям Озолин в 1997 році.


23 січня 2013 р 12:47   Книга вибраних поезій вийшла в серії «Міська бібліотека»