Офісний центр «Кряж»

Офісний центр «Кряж» - це новий бізнес-центр у м Вінниці європейського рівня, побудований з використанням сучасних матеріалів, систем інженерного обладнання, телекомунікацій, управління будівлею і безпеки доступу в будівлю, високоякісної обробки; спроектований як офісний комплекс з відкритим плануванням; має гарне розташування, зручні під'їзні шляхи і достатня кількість підземних паркувальних місць, завдяки чому він - єдиний офісний центр в м.Вінниці, який відповідає «А» -класу (за класифікацією офісних центрів в Україні).

Сучасне і оригінальне архітектурне рішення, вдале поєднання застосованих оздоблювальних фасадних матеріалів, великі площі засклення виділяють центр серед інших адмінбудівель, роблячи його окрасою міста.

Будівля офісного центру складається з   7 поверхів   , Має складну геометричну форму, що складається з двох частин - південній (еліптичної форми) і північній (багатокутної форми) Будівля офісного центру складається з 7 поверхів , Має складну геометричну форму, що складається з двох частин - південній (еліптичної форми) і північній (багатокутної форми).

Конструктивно будівля є монолітно-каркасних з навісними вентильованими і світлопрозорими фасадами, які забезпечують ідеально рівні поверхні стін і є ознаками якості, надійності, комфорту і респектабельності.

вдала планування всередині офісного центру дає можливість легко орієнтуватися відвідувачам і працівникам в ньому, швидко потрапити в потрібне приміщення.

Всі офіси облаштовані високоякісної, оригінальною і комфортними меблями провідних європейських компаній-виробників VITRA і MIXT.

Офісний центр «Кряж» побудований з урахуванням вимог сучасних орендарів. Крім місткого конференц-залу на 120 посадочних місць і кафе-бару (на 1-му поверсі), висококласних офісів (на 2 - 5-му поверхах), передбачені зони відпочинку, оздоровлення, релаксації: зимовий сад, фітнес-зал, приміщення для проведення фуршетів (на 6-му поверсі).

Бізнес-центр «Кряж» - місце, де є всі комфортні умови не тільки для плідної праці, а й для відпочинку, відновлення сил.

  • Загальна площа будівлі становить 5285,8 м2.
  • Площа офісних приміщень - 1833,7 м2.
  • Площа забудови - 1026,6 м2.
  • Офісний центр зданий в експлуатацію в 2010 році.

ТОВ «Кряж» пропонує в оренду висококласні офісні приміщення.

ТОВ «Кряж» пропонує в оренду висококласні офісні приміщення