Зняти квартиру у Вінниці: способи обману

Певні ризики завжди існують при будь-якій угоді з нерухомістю. Не став винятком і оренда нерухомості. Експерти констатують, що кількість випадків обману в цьому секторі останнім часом зростає. щоб www.country.ua/rent/flat/r-vinnica.html , Слід звернути увагу на найпоширеніші схеми шахрайства.

html

способи обману

Ділки від бізнесу озброїлися кількома дієвими методами, що дозволяють забирати гроші в новинах орендарів. Деякі варіанти шахрайства використовуються десятиліттями. Найбільш актуальними сьогодні є:

суборенда

Зловмисник домовляється з власником про подобову оренду житла і тиражує пропозицію про тривалу здачі в найм квартири за дуже привабливою ціною. Майбутньому орендареві при огляді квартири пред'являються сфальсифіковані документи на право володіння. Подальший розвиток подій можливий у двох варіантах:

  • житлова площа здається одному клієнту. Природно, що стягується передоплата за місяць вперед і заставу за можливе псування майна. Невдаха здобувач буде виселений справжнім господарем за день-два;
  • житлова площа здається відразу декільком охочим. Отримуючи передоплату, шахрай попереджає жертв, що вселитися вони зможуть через два-три дні, оскільки йому потрібен час, щоб вивести свої речі. Зрозуміло, що в'їхати в нове житло ніхто не зможе.

змова

Ріелтор і господар квартири діють спільно. У більшості випадків в даній схемі задіяний приватний ріелтор. Він представляється співробітником відомого у Вінниці агентства, зацікавленого, щоб клієнт зняв квартиру на найвигідніших умовах. Дует власника і представника солідної компанії з нерухомості роблять позитивний вплив на жертву. Втративши пильність, вона погоджується виплатити вартість оренди за кілька місяців вперед. Буквально за пару днів власник житла повідомляємо наймачеві, що обставини змусили його відмовитися від здачі квартири в оренду. Гроші повертаються, а ось комісійні залишаються в кишені лже-агента з нерухомості.

Проблеми з власником

У таких ситуаціях, як правило, орендувати кімнату пропонує бабуся, яка живе в двох-або трикімнатній квартирі виїхав на заробітки сина. Їй самотньо і вона не проти поділити житлову площу з поступливою дівчиною. Зовсім скоро господар житла повертається додому і безцеремонно виселяє квартирантку. Повернути сплачені вперед гроші просто нереально.

«Випалювання» орендаря

Досить поширена схема, при якій власник створює нестерпні умови для проживання. Він постійно навідується в квартиру, починає займатися перестановкою меблів, призводить друзів, щоб відсвяткувати подію і т.д. Асоціальна поведінка призводить до того, що квартиронаймач не витримує і самостійно приймає рішення покинути орендоване житло.

Продаж нереальною бази даних

Анонсами подібного характеру поцятковані паркани, дошки оголошень, ЗМІ, Інтернет та інше. Вони пропонують http://www.country.ua/rent/flat/r-vinnica.html за дуже вигідними цінами. Після дзвінка клієнт отримує підтвердження і пропозиція під'їхати в офіс для оформлення паперів. Згідно з угодою жертва оплачує послуги співробітників фірми і отримує контактні дані власника житла.

Під час бесіди з господарем з'ясовується, що квартира вже здана. Тоді претендентові пропонують інші аналогічні варіанти, але їх вартість значно вище. Спроби повернути гроші ні до чого не приводять, оскільки формально фірма надала послуги, передавши інформацію про нібито що здається в оренду квартирі. Ще одним різновидом подібної афери є продаж списку телефонів орендодавців, готових здати своє житла за дуже скромну винагороду.


Інші новини ПР № 0 від 10.10.2013