Віталій Козловський зняв кліп про розставання з коханою

Віталій Козловський.

Фото: Instagram

Співак Віталій Козловський презентував новий кліп на пісню "Моє море". Не так давно стало відомо про те, що співак розлучився зі своєю нареченою , З якою зустрічався понад рік і готувався до весілля. У новому відео співак екранізував історію розставання двох люблячих людей, після якого світ нібито розділяється навпіл.

За сюжетом відео, перебуваючи в своїй квартирі, герой не може скористатися жодним з звичних йому навколишніх предметів. Адже всі вони втратили "цілісність" і сенс , Після того, як він залишився в квартирі один. І лише знову здобувши свою другу половинку, він відновлює колишній життєвий комфорт. Щоб підготувати реквізит до зйомок, група постановників більше доби різала на половинки, як дрібні деталі, так і великогабаритну техніку.

Героїнею кліпу стала Валерія Самчілеева - 26-річна актриса і за сумісництвом перекладач з трьох мов. Вона зіграла роль коханої артиста. Однак фінал відео - світлий і обнадійливий, адже сам артист, за його словами, оптиміст і завжди з вірою і посмішкою дивиться в майбутнє.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні