iPhone не включається | Ремонт айфона від 200грн - сервісний центр Apple в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та Львові

 1. Виконуємо ремонт всіх моделей iPhone
 2. Обов'язкова умова

iPhone не включається iPhone не включається  Бувають випадки, коли iPhone мимовільно вимкнувся і перестав реагувати на натискання  кнопки включення  / Вимикання

Бувають випадки, коли iPhone мимовільно вимкнувся і перестав реагувати на натискання кнопки включення / Вимикання. Спочатку потрібно виключити прості причини появи такої проблеми. Можливо, акумулятор повністю розрядився, тому iPhone не включається. Підключіть телефон до мережі електроживлення і зачекайте кілька хвилин. На екрані повинен з'явитися індикатор зарядки. Через деякий час після зарядки iPhone включиться і почне працювати в нормальному режимі.

Виконуємо ремонт всіх моделей iPhone

Якщо після тривалої зарядки смартфон все одно не включається, то потрібно його примусово перезапустити. Для цього натисніть одночасно кнопки Home і включення / вимикання і утримуйте їх упродовж десяти секунд і більше. Якщо на екрані з'явиться логотип Apple, і телефон запрацює в нормальному режимі, то проблема буде вирішена. Для останніх версій iPhone 7 і 7 Plus комбінація клавіш перезапуску - одночасне натискання кнопок включення / вимикання і зменшення гучності смартфона.

Ми несемо відповідальність за Ваш LCD-модуль в процесі ремонту і гарантуємо успішність процедури заміни скла. У разі невдачі, тобто дисплей лопне або пошкодиться, ми встановлюємо на Ваш iPhone новий дисплей за вартістю заміни скла.

Обов'язкова умова
 • На дисплеї немає чорних плям, крапок, кольорових ліній
 • Сенсор дисплея працює у всіх зонах

В інших випадках потрібна заміна дисплея

Вартість послуг по ремонту iPhone

Якщо перераховані дії не вирішили проблему, то iPhone слід показати майстру. Смартфон перестає включатися при пошкодженні одного з наступних компонентів:

 1. нижнього шлейфу, який використовується при зарядці телефону;
 2. потрібно заміна акумулятора ;
 3. кнопки включення і її шлейфу, за допомогою яких передається сигнал до материнської плати;
 4. контролера харчування, розподіляє харчування по всіх елементах смартфона;
 5. процесора, пам'яті і інших елементів материнської плати, які беруть участь у запуску смартфона;
 6. системних порушень iPhone.

Досвідчені майстри нашого сервісного центру швидко діагностують причину, через яку iPhone перестав включатися. Прості несправності усуваються протягом півгодини. Для більш складних, що вимагають заміни деталей, у нас є всі необхідні інструменти і компоненти.

AppleLab 5 з 5 на підставі 112 оцінок. Всього 112 відгуків.