iPhone впав і не включається! Може бути, не все так погано?

Всім привіт! Вирішив написати коротеньку інструкцію «по гарячих слідах». Сьогодні до мене звернувся один мій знайомий ось з такою проблемою - він впустив iPhone і пристрій зрадницьки вимкнулося. Ну ... з ким з нас подібного не відбувалося? Зі мною так взагалі раз п'ять. У загальному і цілому - це більш-менш стандартна історія.

Інша справа, що зазвичай після цього смартфон можна запустити або жорсткої перезавантаженням , Або, в тому випадку коли на екрані горить значок «Підключіться до iTunes», підключенням до комп'ютера і відновленням прошивки . Але на цей раз iPhone вимкнувся повністю - він ніяк не реагував на натискання кнопок, підключення до зарядного пристрою і комп'ютера. Що б ми з ним не робили - позитивного ефекту рівно «нуль». Все безрезультатно.

При цьому, так як падіння було з невеликої висоти, на iPhone не залишилося ніяких пошкоджень, вм'ятин або подряпин. Якби пристрій було на гарантії, то виходить ідеальна ситуація для відвідування сервісного центру - приносимо в майстерню і говоримо: «Мій iPhone чомусь відключився, подивіться будь ласка» (природно, не розповідаємо про те що він у вас падав). І, скоріше за все, через деякий час отримуємо новеньке пристрій замість .

Але в нашому випадку гарантія закінчилася давно (більше того, знайомий вже ремонтував його в неофіційних сервісних центрах), тому було прийнято рішення розібрати і подивитися - що там не так. Причина виявилася практично відразу ...

По всій видимості, під час попереднього ремонту майстер так поспішав, що забув поставити фіксатор на шлейф акумулятора.

Трохи особистих емоцій - я, звичайно, вражений такою якістю роботи. Просто взяти і забути поставити деталь (не найменшу) - це «круто».

Власне, через цю «дрібниці» все і сталося:

  1. iPhone падає.
  2. Шлейф батарейки вискакує.
  3. Пристрій залишається без енергії і вимикається.

Звичайно, можна було б просто повернути шлейф на місце, але без фіксуючої металевої пластинки - це абсолютно марна дію. Адже після будь-якої більш-менш значної тряски коннектор може вискочити ще раз, а значить, для того щоб включити iPhone, його доведеться знову розбирати-збирати.

Добре що у мене є «донор» (старенький і неробочий iPhone - з розбитим дисплеєм і проблемами системної плати). Ми просто зняли фіксатор з нього, встановили шлейф на своє місце, прикрутили цю платівку і зібрали гаджет. Тепер iPhone може падати хоч греблю гати (жарт) - виключення повинні припинитися.

Як я і обіцяв, стаття вийшла досить короткою. Але не розповісти про це не можна було, тому що:

  1. З подібною причиною відключення iPhone я зіткнувся вперше.
  2. Недбалість деяких людей просто вражає.

Ось така ось цікава історія ...

PS Чет я засмутився зовсім ... постав «лайк», тисни на кнопки соціальних мереж - підтримай автора! І звичайно, не забуваємо про коментарі - обов'язково пишіть свої історії або питання. Постараюся відповісти всім!

З ким з нас подібного не відбувалося?