Комп'ютер пищить і не включається

  1. Перевірити підключення внутрішнього обладнання
  2. несумісність обладнання
  3. Витягнути батарейку CMOS (скинути настройки BIOS)
  4. Несправна оперативна пам'ять
  5. Погані новини
  6. Подивіться ще статті:

Якщо комп'ютер не включається - це погано, але якщо він пищить і не включається, тоді це набагато гірше

Якщо комп'ютер не включається - це погано, але якщо він пищить і не включається, тоді це набагато гірше. Комп'ютер, який пищить при включенні, говорить про те, що внутрішнє обладнання несправне. Звуковий сигнал вказує код помилки POST карти, який допоможе вам діагностувати проблему.

Сигнали можуть бути короткими, довгими, кілька сигналів або тільки один, і багато інших. Більш того, значення звукових сигналів розрізняються між виробниками BIOS. Вам слід дізнатися значення звукового сигналу саме для вашого комп'ютера, після чого вжити заходів для вирішення проблеми.

Перевірити підключення внутрішнього обладнання

Неправильно підключене устаткування може викликати коди помилок POST карти. Комп'ютер не включатиметься, якщо обладнання підключено неналежним чином.

Якщо ви недавно відкривали корпус комп'ютера, можливо, ви зачепили один з компонентів, і кабель випав. Наприклад, деякі материнські плати Intel видають звуковий сигнал двічі, якщо відеокарта підключена неправильно, і три рази, якщо є проблеми з підключенням оперативної пам'яті.

Вам слід перевірити кожне обладнання, і при можливості відключити кабель, після чого підключити його заново. Крім того, проблема може бути не тільки всередині комп'ютера. Також перевірте підключення зовнішніх периферійних пристроїв.

несумісність обладнання

Також комп'ютер при включенні пищить і не включається, якщо нове обладнання встановлено неправильно. Апаратне забезпечення може бути несумісне з материнською платою, в результаті чого комп'ютер при запуску пищить і не включається.

Наприклад, материнські плати Intel двічі видають звуковий сигнал POST, якщо процесор несумісний з іншим обладнанням. Крім того, рекомендується відключити всі периферійні пристрої.

Крім того, рекомендується відключити всі периферійні пристрої

Витягнути батарейку CMOS (скинути настройки BIOS)

Некоректні настройки BIOS можуть стати причиною того, що комп'ютер пищить і не включається. Наприклад, Phoenix BIOS має спеціальний код помилки для неправильно налаштованої відеокарти.

Якщо ви не можете перейти в режим BIOS, тоді вам слід витягнути батарейку CMOS, щоб скинути налаштування BIOS.

Несправна оперативна пам'ять

Комп'ютер може пищати і не включатися, якщо ОЗУ не спрацювала. Наприклад, Mac на базі Intel вказує на проблему з оперативною пам'яттю, коли буде замінено на сірий екран і видається три звукових сигнал. Ви можете усунути проблеми з ОЗУ, перезагрузив модуль на комп'ютері або протестувавши пам'ять на іншому комп'ютері.

Phoenix BIOS більш специфічний, і вказує на проблему з оперативною пам'яттю за допомогою звукового сигналу 1-4-2 і паузи.

Погані новини

Найнеприємнішою причиною того, що комп'ютер пищить і не включається, є проблема з материнською платою, процесором або відеокартою. Наприклад, материнські плати AMI вказують на несправний процесор за допомогою п'яти коротких звукових сигналів, а комп'ютери IBM ThinkPad говорять про проблему з материнської плати через п'ять коротких звукових сигнали і порожнім екраном.

Якщо на екрані комп'ютера нічого немає, тоді проблема, ймовірно, в відеокарті. Єдиний спосіб вирішити проблему з несправним обладнанням - замінити його.

Ми розглянули найбільш популярні причини чому комп'ютер пищить і не включається, а також можливі рішення цієї проблеми.

Подивіться ще статті:


Вам слово про статтю "Комп'ютер пищить і не включається - причини і що робити?", Запропонуй свій варіант в коментарях! Спасибі!