Як відключити послугу «Гудок» «GOOD'OK» на МТС?

  1. Як це зробити? Існує кілька варіантів:

Здавалося б, навіщо відключати послугу гудок від МТС, якщо це досить весела опція, така собі приємна несподіванка для людей, які очікують дзвінка.

Здавалося б, навіщо відключати послугу гудок від МТС, якщо це досить весела опція, така собі приємна несподіванка для людей, які очікують дзвінка

Проте, достатня кількість користувачів регулярно задається питанням, як це зробити. Причини у всіх різні: отримання серйозної роботи, що не має на увазі ніяких фривольність, бажання змінити що-небудь в житті (а чому б і не це?), Просто набридло. Підстави можуть відрізнятися, але, незалежно від них, процес деактивації даної опції досить простий.

Як це зробити? Існує кілька варіантів:

  • Найпростіший спосіб: скористатися USSD-кодом. Необхідно зі свого мобільного набрати комбінацію * 111 * 29 # Кнопка «Подзвонити» і очікувати швидкого підтвердження анулювання функції.
  • Другий спосіб підійде тим, хто з комп'ютером на «ти». Потрібно з офіційної сторінки компанії мобільного оператора пройти в свій Особистий кабінет (вимагає реєстрації) і вдатися до послуг Інтернет-помічника, за допомогою якого легко можна керувати будь-якими доступними сервісами.
  • На окремій інтернет-сторінці цієї функції www.goodok.mts.ru також існує Особистий кабінет , З якого опцію можливо відключити.
  • Повернути гудки замість мелодії, можна також через додаток МТС Сервіс. З мобільного треба набрати коротку команду * 111 # Кнопка "Подзвонити» Якщо у вас смартфон, то протягом декількох секунд, на нього прийде посилання для скачування спеціального додатку. Якщо ви власник звичайного мобільного телефону, то функція «GOOD'OK» буде вам доступна за допомогою USSD команд.
  • У будь-якій незрозумілій ситуації завжди можна скористатися допомогою кваліфікованих співробітників будь-якого найближчого салону мобільного зв'язку вашого оператора. Не забудьте взяти з собою паспорт або будь-який інший документ з фотографією, що підтверджує вашу особистість! Без дотримання цієї умови, вам просто не мають право надавати будь-яку конкретизовану консультацію.

Це найдоступніші можливості відключити послугу Гудок від МТС .

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Як це зробити?
А чому б і не це?
Як це зробити?
Сподобалася стаття?