Реєстрація Приват 24 Україна і вхід для приватних осіб

Завдяки системі Приват24 клієнти ПриватБанку можуть управляти своїми рахунками, не виходячи з квартири. Однак це ще не всі послуги, які пропонує ресурс Приватбанк. Завдяки системі Приват24 клієнти ПриватБанку можуть управляти своїми рахунками, не виходячи з квартири

Реєстрація Приват 24 Україна і вхід для приватних осіб

Для того щоб зареєструватися на сайті, необхідно мати при собі карту банку і мобільний телефон. Як правило, банківська система просить придумати і ввести логін і пароль. Логіном може бути мобільний телефон, а ось пароль потрібно самостійно придумати. Найкраще, щоб пароль мав великі і маленькі букви латинського алфавіту. Як мінімум має бути шість символів.

Замовити карту Універсальна можна прямо на офіційному сайті:

Далі реєстрація триває заповненням стандартних даних. В кінці потрібно підтвердити реєстрацію за допомогою мобільного телефону. Щоб надалі користуватися послугами сервісу приват 24, потрібно вводити логін (номер телефону) і пароль. На телефон буде приходити код підтвердження входу, який вводиться на другому спливаючому вікні.

Після того, як ви відвідаєте сайт, там можна буде ввести номер своєї картки. Якщо карток кілька, то їх можна буде все відразу зареєструвати на сервісі. Як тільки завершиться реєстрація, можна буде дивитися залишки на рахунку і проведені транзакції.

Як тільки завершиться реєстрація, можна буде дивитися залишки на рахунку і проведені транзакції

Сам особистий кабінет в Приват 24 для приватних осіб представлений у вигляді меню з пунктами. Можна знайти вкладку з власними рахунками, з кошиком, депозитами, а також іншими послугами. Є можливість купувати квитки на потяги, автобуси і літаки через Приват24, також замовляти кредити і розраховуватися в інтернеті. Кожна закладка відкривається в окремому вікні. Можна оплатити комунальні послуги при наявності реквізитів.

Для того щоб ніхто не зміг використовувати крім вас особистим кабінетом не рекомендується давати свій мобільний телефон стороннім особам, так як саме через нього проходить шлях в Приват24 для приватних осіб.