Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

 1. Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Козерога-чоловіка...
 2. Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ
 3. Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія
 4. Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога
 5. Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі
 6. Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері
 7. Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність
 8. Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - ПЛЮСИ
 9. Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ
 10. Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія
 11. Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога
 12. Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі
 13. Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері
 14. Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність
 15. Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - ПЛЮСИ
 16. Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ
 17. Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія
 18. Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога
 19. Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі
 20. Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Козерога-чоловіка може бути щасливим тільки в тому випадку, якщо обидва щиро люблять один одного і зацікавлені в збереженні відносин. Якщо дивитися в цілому, то в парі Водолій-Козеріг дуже багато протиріч, які вирішуються довго і важко.

Чоловікові-Козерогу складно звикнути до оригінальності і екстравагантності жінки-Водолія , До її жартів-примовок, здоровому гумору й нестандартних поглядів. Жінка-Водолій легко втрачає свою репутацію і престиж в очах чоловіка-Козерога. Вона прагне до вільного життя, звикла до гучних нічних гулянок і легко може «побавитися», ніж шокує до глибини душі суворого чоловіка-Козерога. Але, все ж, грунтовний і серйозний чоловік-Козеріг і волелюбна, приемлющая ніяких кордонів жінка-Водолій можуть бути яскравою і цікавою парою.

Чоловіка-Козерога завжди зачаровує легкість і романтичність жінки-Водолія, а та, знаходить в особі чоловіка-Козерога відповідального і надійного супутника, який може зрівноважити її бурхливі емоції. Жінка-Водолій, не дивлячись на те, що вона далеко від ідеалу доброї господині, все ж привносить в життя чоловіка-Козерога натхнення, фантазію і творчість.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - ПЛЮСИ

В ідеальній парі чоловіки-Козерога і жінки-Водолія обидва знаходять те, що так їм не вистачало. Чоловік-Козеріг з сухого, раціонального і навіть, часом, жорстокого чоловіка, перетворюється в хороброго лицаря, готового все життя захищати і опікати дивачку жінку-Водолія. Її добре серце і відкрита душа розтопили лід неприступності чоловіки-Козерога. Поруч з чоловіком, народженим в знаку Козерога, Водолій отримує можливість робити те , Що їй найбільше до душі, займатися духовними пошуками, і їй немає необхідності думати про хліб насущний. А жінка-Водолій натомість дає чоловікові-Козерогу розраду, підтримку, і що, найголовніше, схвалення всіх його вчинків. Найчастіше чоловік займає в парі сумісності Водолій-Козеріг лідируючу позицію в зовнішньому світі, а жінка забезпечує психологічний комфорт усередині сім'ї.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Козерога полягає в різному погляді не життя. Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг, перш ніж зрозуміють, що вони потрібні дуг одного, подолають багато труднощів і випробувань. Жінка-Водолій не любить будь-які шаблони, рамки, обмеження, а чоловік-Козеріг звик діяти за суворо визначеними правилами. Він розважливий і цілеспрямований, звик у всьому дотримуватися порядку. Він чітко відчуває що можна, а що не можна. жінка-Водолій, навпаки, поводиться так, як сама вважає за потрібне, і робить те, що їй подобається. Через такого її поведінки чоловік-Козеріг тривожиться, злиться, закликає дружину до порядку, але, все марно. Люди, народжені в знаку Водолія дуже волелюбні.

Треба зауважити, що як тільки чоловік-Козеріг «відбудеться в життя» , Буде твердо стояти на ногах, він перестане боятися того, що жінка-Водолій зіпсує йому репутацію. Але, він стане вказувати на те, як жінка-Водолій повинна одягатися, як фарбується і що говорити. Іншим б жінкам така турбота може бути і сподобалася б, але тільки не жінці-Водолія. Вона сприйме це як «занудство», і з великою часткою ймовірності залишить свого чоловіка.

Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія

За гороскопом сумісності Водолія і Козерога, якщо жінка-Водолій хоче зберегти у своїй родині мир і гармонію, їй необхідно прислухатися до порад свого Козерога і прийняти його умови. Тим більше, що в цьому нічого поганого немає. Чоловік-Козеріг хоче щоб жінка-Водолій дотримувалася правил і норм етикету тільки в суспільстві, а коли вони один на один, йому дуже навіть подобається оригінальна натура жінки-Водолія. І навіть більше, він не хоче, щоб вона втратила свій шарм. З плином часу чоловік-Козеріг навчається бачити красу в незвичайності, а жінка-Водолій починає відчувати, що тільки виграє, поєднуючи в своєму іміджі класику і екстравагантність.

Загалом, складності в знаходженні компромісу з приводу пристойності і правил виникають у юної пари жінки-Водолія і чоловіки-Козерога, коли зовнішній імідж людина часто асоціює зі своїм світовідчуттям. Потім обоє розуміють, що в цьому питанні легко можна знайти компроміс. Чоловікові-Козерогу подобається внутрішня свобода жінки-Водолія, адже він позбавлений цього, а жінка-Водолій, прислухаючись до думки свого чоловіка тільки виграє, набуваючи статусу «жінки-загадки».

Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога

Якщо дівчина-Водолій хоче завоювати серце хлопця-Козерога, то їй в цьому допоможуть її краса і надзвичайна доброта, готовність в будь-який момент прийти і втішити, підтримати. Спочатку чоловік-Козеріг буде сприймати жінку-Водолія як старшу сестру або бойову подругу, але, з часом, в силу того, що Козерог постійний у відносинах, він навчиться доглядати і бути галантним чоловіком. Йому подобається не скутий шаблонами погляд на навколишній світ, і, перебуваючи в суспільстві жінки-Водолія, він почерпне для себе багато нового.

Якщо чоловік-Козеріг вже знаходиться в зрілому віці і якось відбувся в життя, то жінці-Водолія буде потрібно менше зусиль, щоб завоювати його. Він буде радий поруч бачити безкорисливу жінку, якій не потрібна кар'єра, конкуренція і суперництво в роботі. До того ж вона не є маніпулятором в сім'ї. Тому, якщо жінка-Водолій добра, надійна, безкорислива, і плюс до всього красива, то завоювати чоловіка-Козерога не складе великих труднощів.

Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг рідко дружать. Для чоловіка-Козерога дружба є способом вирішувати різні питання по роботі, заводити нові зв'язки і отримувати тільки вигоду від спілкування. Жінка-Водолій рідко виявляється таким «корисним» іншому. Але, їли вже волею долі і незвичайним збігом обставин ці двоє змогли здружитися, то єдине, що їх буде об'єднувати, це довгостроковість і сталість. Навіть не маючи спільних інтересів вони можуть дружити за звичкою роками. Але, варто зазначити, що чоловікові-Козерогу чужі і неприємні незаплановані візити жінки-Водолія. А жінці-Водолія буде важко через те, що чоловік-Козеріг не буде давати їй можливості помріяти і відразу ж своїм практицизмом і реалізмом поставить на землю, чим, природно, зіпсує їй настрій.

«Половинки» цієї пари не варто побоюватися зради. Тяжіння один до одного немає, тому їм і в голову навіть не прдет закрутити роман.

Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері

Діловий союз жінки-Водолія і чоловіки-Козерога може бути різним. Якщо обидва інтелектуальні, розвинені і високоорганізовані люди, то вони спрацюються. Вони будуть допомагати і доповнювати один одного. Жінка-Водолій буде «підкинути» чоловікові-Козерогу оригінальні і незвичайні ідеї, а чоловік-Козеріг легко їх поєднає з реальними вимогами робочого процесу. В іншому випадку обидва партнери бачать тільки свою велику різницю і незгоду. Тому спільна робота виявиться малопродуктивною.

Коли жінка-Водолій і чоловік-Козеріг колеги або партнери - посередній союз. Творча жінка-Водолій вважає, що консервативний чоловік-Козеріг тільки гальмує розвиток всієї справи. А чоловік-Козеріг ставить під сумнів ділові здібності жінки-Водолія. Хоча, йому дуже симпатично те, що жінка-Водолій в роботі не використовує різні «жіночі штучки», а також йому приємна її доброзичливість і рівне ставлення з колективом.

Коли жінка-Водолій - начальник, а чоловік-Козеріг - підлеглий - недовговічний союз. Чоловік-Козеріг буде робити свою кар'єру. Він не поважає начальницю-Водолія і буде намагатися перевершити її. Начальниці-Водолія подобається відповідальність і ділові якості чоловіки-Козерога, але, в силу того, що в ньому немає творчого підходу, вона не побачить в ньому однодумця.

Коли жінка-Водолій - підпорядкована, а чоловік-Козеріг - начальник - невдало розстановка сил. Найчастіше чоловіка-Козерога дратує волелюбність жінки-Водолія, йому не подобається її волелюбність і необов'язковість, непередбачуваність і однакове ставлення, що до двірника, що до начальника. Начальник-Козеріг буде терпіти свою підлеглу-Водолія, тільки якщо вона займається громадською роботою, благодійністю або якщо вона досягла високого професійного рівня в своїй справі.

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Козерога-чоловіка може бути щасливим тільки в тому випадку, якщо обидва щиро люблять один одного і зацікавлені в збереженні відносин. Якщо дивитися в цілому, то в парі Водолій-Козеріг дуже багато протиріч, які вирішуються довго і важко.

Чоловікові-Козерогу складно звикнути до оригінальності і екстравагантності жінки-Водолія , До її жартів-примовок, здоровому гумору й нестандартних поглядів. Жінка-Водолій легко втрачає свою репутацію і престиж в очах чоловіка-Козерога. Вона прагне до вільного життя, звикла до гучних нічних гулянок і легко може «побавитися», ніж шокує до глибини душі суворого чоловіка-Козерога. Але, все ж, грунтовний і серйозний чоловік-Козеріг і волелюбна, приемлющая ніяких кордонів жінка-Водолій можуть бути яскравою і цікавою парою.

Чоловіка-Козерога завжди зачаровує легкість і романтичність жінки-Водолія, а та, знаходить в особі чоловіка-Козерога відповідального і надійного супутника, який може зрівноважити її бурхливі емоції. Жінка-Водолій, не дивлячись на те, що вона далеко від ідеалу доброї господині, все ж привносить в життя чоловіка-Козерога натхнення, фантазію і творчість.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - ПЛЮСИ

В ідеальній парі чоловіки-Козерога і жінки-Водолія обидва знаходять те, що так їм не вистачало. Чоловік-Козеріг з сухого, раціонального і навіть, часом, жорстокого чоловіка, перетворюється в хороброго лицаря, готового все життя захищати і опікати дивачку жінку-Водолія. Її добре серце і відкрита душа розтопили лід неприступності чоловіки-Козерога. Поруч з чоловіком, народженим в знаку Козерога, Водолій отримує можливість робити те , Що їй найбільше до душі, займатися духовними пошуками, і їй немає необхідності думати про хліб насущний. А жінка-Водолій натомість дає чоловікові-Козерогу розраду, підтримку, і що, найголовніше, схвалення всіх його вчинків. Найчастіше чоловік займає в парі сумісності Водолій-Козеріг лідируючу позицію в зовнішньому світі, а жінка забезпечує психологічний комфорт усередині сім'ї.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Козерога полягає в різному погляді не життя. Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг, перш ніж зрозуміють, що вони потрібні дуг одного, подолають багато труднощів і випробувань. Жінка-Водолій не любить будь-які шаблони, рамки, обмеження, а чоловік-Козеріг звик діяти за суворо визначеними правилами. Він розважливий і цілеспрямований, звик у всьому дотримуватися порядку. Він чітко відчуває що можна, а що не можна. жінка-Водолій, навпаки, поводиться так, як сама вважає за потрібне, і робить те, що їй подобається. Через такого її поведінки чоловік-Козеріг тривожиться, злиться, закликає дружину до порядку, але, все марно. Люди, народжені в знаку Водолія дуже волелюбні.

Треба зауважити, що як тільки чоловік-Козеріг «відбудеться в життя» , Буде твердо стояти на ногах, він перестане боятися того, що жінка-Водолій зіпсує йому репутацію. Але, він стане вказувати на те, як жінка-Водолій повинна одягатися, як фарбується і що говорити. Іншим б жінкам така турбота може бути і сподобалася б, але тільки не жінці-Водолія. Вона сприйме це як «занудство», і з великою часткою ймовірності залишить свого чоловіка.

Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія

За гороскопом сумісності Водолія і Козерога, якщо жінка-Водолій хоче зберегти у своїй родині мир і гармонію, їй необхідно прислухатися до порад свого Козерога і прийняти його умови. Тим більше, що в цьому нічого поганого немає. Чоловік-Козеріг хоче щоб жінка-Водолій дотримувалася правил і норм етикету тільки в суспільстві, а коли вони один на один, йому дуже навіть подобається оригінальна натура жінки-Водолія. І навіть більше, він не хоче, щоб вона втратила свій шарм. З плином часу чоловік-Козеріг навчається бачити красу в незвичайності, а жінка-Водолій починає відчувати, що тільки виграє, поєднуючи в своєму іміджі класику і екстравагантність.

Загалом, складності в знаходженні компромісу з приводу пристойності і правил виникають у юної пари жінки-Водолія і чоловіки-Козерога, коли зовнішній імідж людина часто асоціює зі своїм світовідчуттям. Потім обоє розуміють, що в цьому питанні легко можна знайти компроміс. Чоловікові-Козерогу подобається внутрішня свобода жінки-Водолія, адже він позбавлений цього, а жінка-Водолій, прислухаючись до думки свого чоловіка тільки виграє, набуваючи статусу «жінки-загадки».

Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога

Якщо дівчина-Водолій хоче завоювати серце хлопця-Козерога, то їй в цьому допоможуть її краса і надзвичайна доброта, готовність в будь-який момент прийти і втішити, підтримати. Спочатку чоловік-Козеріг буде сприймати жінку-Водолія як старшу сестру або бойову подругу, але, з часом, в силу того, що Козерог постійний у відносинах, він навчиться доглядати і бути галантним чоловіком. Йому подобається не скутий шаблонами погляд на навколишній світ, і, перебуваючи в суспільстві жінки-Водолія, він почерпне для себе багато нового.

Якщо чоловік-Козеріг вже знаходиться в зрілому віці і якось відбувся в життя, то жінці-Водолія буде потрібно менше зусиль, щоб завоювати його. Він буде радий поруч бачити безкорисливу жінку, якій не потрібна кар'єра, конкуренція і суперництво в роботі. До того ж вона не є маніпулятором в сім'ї. Тому, якщо жінка-Водолій добра, надійна, безкорислива, і плюс до всього красива, то завоювати чоловіка-Козерога не складе великих труднощів.

Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг рідко дружать. Для чоловіка-Козерога дружба є способом вирішувати різні питання по роботі, заводити нові зв'язки і отримувати тільки вигоду від спілкування. Жінка-Водолій рідко виявляється таким «корисним» іншому. Але, їли вже волею долі і незвичайним збігом обставин ці двоє змогли здружитися, то єдине, що їх буде об'єднувати, це довгостроковість і сталість. Навіть не маючи спільних інтересів вони можуть дружити за звичкою роками. Але, варто зазначити, що чоловікові-Козерогу чужі і неприємні незаплановані візити жінки-Водолія. А жінці-Водолія буде важко через те, що чоловік-Козеріг не буде давати їй можливості помріяти і відразу ж своїм практицизмом і реалізмом поставить на землю, чим, природно, зіпсує їй настрій.

«Половинки» цієї пари не варто побоюватися зради. Тяжіння один до одного немає, тому їм і в голову навіть не прдет закрутити роман.

Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері

Діловий союз жінки-Водолія і чоловіки-Козерога може бути різним. Якщо обидва інтелектуальні, розвинені і високоорганізовані люди, то вони спрацюються. Вони будуть допомагати і доповнювати один одного. Жінка-Водолій буде «підкинути» чоловікові-Козерогу оригінальні і незвичайні ідеї, а чоловік-Козеріг легко їх поєднає з реальними вимогами робочого процесу. В іншому випадку обидва партнери бачать тільки свою велику різницю і незгоду. Тому спільна робота виявиться малопродуктивною.

Коли жінка-Водолій і чоловік-Козеріг колеги або партнери - посередній союз. Творча жінка-Водолій вважає, що консервативний чоловік-Козеріг тільки гальмує розвиток всієї справи. А чоловік-Козеріг ставить під сумнів ділові здібності жінки-Водолія. Хоча, йому дуже симпатично те, що жінка-Водолій в роботі не використовує різні «жіночі штучки», а також йому приємна її доброзичливість і рівне ставлення з колективом.

Коли жінка-Водолій - начальник, а чоловік-Козеріг - підлеглий - недовговічний союз. Чоловік-Козеріг буде робити свою кар'єру. Він не поважає начальницю-Водолія і буде намагатися перевершити її. Начальниці-Водолія подобається відповідальність і ділові якості чоловіки-Козерога, але, в силу того, що в ньому немає творчого підходу, вона не побачить в ньому однодумця.

Коли жінка-Водолій - підпорядкована, а чоловік-Козеріг - начальник - невдало розстановка сил. Найчастіше чоловіка-Козерога дратує волелюбність жінки-Водолія, йому не подобається її волелюбність і необов'язковість, непередбачуваність і однакове ставлення, що до двірника, що до начальника. Начальник-Козеріг буде терпіти свою підлеглу-Водолія, тільки якщо вона займається громадською роботою, благодійністю або якщо вона досягла високого професійного рівня в своїй справі.

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Жінка-Водолій і Козеріг-чоловік - сумісність

Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Козерога-чоловіка може бути щасливим тільки в тому випадку, якщо обидва щиро люблять один одного і зацікавлені в збереженні відносин. Якщо дивитися в цілому, то в парі Водолій-Козеріг дуже багато протиріч, які вирішуються довго і важко.

Чоловікові-Козерогу складно звикнути до оригінальності і екстравагантності жінки-Водолія , До її жартів-примовок, здоровому гумору й нестандартних поглядів. Жінка-Водолій легко втрачає свою репутацію і престиж в очах чоловіка-Козерога. Вона прагне до вільного життя, звикла до гучних нічних гулянок і легко може «побавитися», ніж шокує до глибини душі суворого чоловіка-Козерога. Але, все ж, грунтовний і серйозний чоловік-Козеріг і волелюбна, приемлющая ніяких кордонів жінка-Водолій можуть бути яскравою і цікавою парою.

Чоловіка-Козерога завжди зачаровує легкість і романтичність жінки-Водолія, а та, знаходить в особі чоловіка-Козерога відповідального і надійного супутника, який може зрівноважити її бурхливі емоції. Жінка-Водолій, не дивлячись на те, що вона далеко від ідеалу доброї господині, все ж привносить в життя чоловіка-Козерога натхнення, фантазію і творчість.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - ПЛЮСИ

В ідеальній парі чоловіки-Козерога і жінки-Водолія обидва знаходять те, що так їм не вистачало. Чоловік-Козеріг з сухого, раціонального і навіть, часом, жорстокого чоловіка, перетворюється в хороброго лицаря, готового все життя захищати і опікати дивачку жінку-Водолія. Її добре серце і відкрита душа розтопили лід неприступності чоловіки-Козерога. Поруч з чоловіком, народженим в знаку Козерога, Водолій отримує можливість робити те , Що їй найбільше до душі, займатися духовними пошуками, і їй немає необхідності думати про хліб насущний. А жінка-Водолій натомість дає чоловікові-Козерогу розраду, підтримку, і що, найголовніше, схвалення всіх його вчинків. Найчастіше чоловік займає в парі сумісності Водолій-Козеріг лідируючу позицію в зовнішньому світі, а жінка забезпечує психологічний комфорт усередині сім'ї.

Сумісність жінка-Водолій - чоловік-Козеріг - МІНУСИ

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Козерога полягає в різному погляді не життя. Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг, перш ніж зрозуміють, що вони потрібні дуг одного, подолають багато труднощів і випробувань. Жінка-Водолій не любить будь-які шаблони, рамки, обмеження, а чоловік-Козеріг звик діяти за суворо визначеними правилами. Він розважливий і цілеспрямований, звик у всьому дотримуватися порядку. Він чітко відчуває що можна, а що не можна. жінка-Водолій, навпаки, поводиться так, як сама вважає за потрібне, і робить те, що їй подобається. Через такого її поведінки чоловік-Козеріг тривожиться, злиться, закликає дружину до порядку, але, все марно. Люди, народжені в знаку Водолія дуже волелюбні.

Треба зауважити, що як тільки чоловік-Козеріг «відбудеться в життя» , Буде твердо стояти на ногах, він перестане боятися того, що жінка-Водолій зіпсує йому репутацію. Але, він стане вказувати на те, як жінка-Водолій повинна одягатися, як фарбується і що говорити. Іншим б жінкам така турбота може бути і сподобалася б, але тільки не жінці-Водолія. Вона сприйме це як «занудство», і з великою часткою ймовірності залишить свого чоловіка.

Гороскоп Водолій-Козеріг - сумісність і гармонія

За гороскопом сумісності Водолія і Козерога, якщо жінка-Водолій хоче зберегти у своїй родині мир і гармонію, їй необхідно прислухатися до порад свого Козерога і прийняти його умови. Тим більше, що в цьому нічого поганого немає. Чоловік-Козеріг хоче щоб жінка-Водолій дотримувалася правил і норм етикету тільки в суспільстві, а коли вони один на один, йому дуже навіть подобається оригінальна натура жінки-Водолія. І навіть більше, він не хоче, щоб вона втратила свій шарм. З плином часу чоловік-Козеріг навчається бачити красу в незвичайності, а жінка-Водолій починає відчувати, що тільки виграє, поєднуючи в своєму іміджі класику і екстравагантність.

Загалом, складності в знаходженні компромісу з приводу пристойності і правил виникають у юної пари жінки-Водолія і чоловіки-Козерога, коли зовнішній імідж людина часто асоціює зі своїм світовідчуттям. Потім обоє розуміють, що в цьому питанні легко можна знайти компроміс. Чоловікові-Козерогу подобається внутрішня свобода жінки-Водолія, адже він позбавлений цього, а жінка-Водолій, прислухаючись до думки свого чоловіка тільки виграє, набуваючи статусу «жінки-загадки».

Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Козерога

Якщо дівчина-Водолій хоче завоювати серце хлопця-Козерога, то їй в цьому допоможуть її краса і надзвичайна доброта, готовність в будь-який момент прийти і втішити, підтримати. Спочатку чоловік-Козеріг буде сприймати жінку-Водолія як старшу сестру або бойову подругу, але, з часом, в силу того, що Козерог постійний у відносинах, він навчиться доглядати і бути галантним чоловіком. Йому подобається не скутий шаблонами погляд на навколишній світ, і, перебуваючи в суспільстві жінки-Водолія, він почерпне для себе багато нового.

Якщо чоловік-Козеріг вже знаходиться в зрілому віці і якось відбувся в життя, то жінці-Водолія буде потрібно менше зусиль, щоб завоювати його. Він буде радий поруч бачити безкорисливу жінку, якій не потрібна кар'єра, конкуренція і суперництво в роботі. До того ж вона не є маніпулятором в сім'ї. Тому, якщо жінка-Водолій добра, надійна, безкорислива, і плюс до всього красива, то завоювати чоловіка-Козерога не складе великих труднощів.

Сумісність жінки-Водолія і чоловіки-Козерога в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг рідко дружать. Для чоловіка-Козерога дружба є способом вирішувати різні питання по роботі, заводити нові зв'язки і отримувати тільки вигоду від спілкування. Жінка-Водолій рідко виявляється таким «корисним» іншому. Але, їли вже волею долі і незвичайним збігом обставин ці двоє змогли здружитися, то єдине, що їх буде об'єднувати, це довгостроковість і сталість. Навіть не маючи спільних інтересів вони можуть дружити за звичкою роками. Але, варто зазначити, що чоловікові-Козерогу чужі і неприємні незаплановані візити жінки-Водолія. А жінці-Водолія буде важко через те, що чоловік-Козеріг не буде давати їй можливості помріяти і відразу ж своїм практицизмом і реалізмом поставить на землю, чим, природно, зіпсує їй настрій.

«Половинки» цієї пари не варто побоюватися зради. Тяжіння один до одного немає, тому їм і в голову навіть не прдет закрутити роман.

Сумісність жінки-Водолія і Козерога-чоловіки в діловій сфері

Діловий союз жінки-Водолія і чоловіки-Козерога може бути різним. Якщо обидва інтелектуальні, розвинені і високоорганізовані люди, то вони спрацюються. Вони будуть допомагати і доповнювати один одного. Жінка-Водолій буде «підкинути» чоловікові-Козерогу оригінальні і незвичайні ідеї, а чоловік-Козеріг легко їх поєднає з реальними вимогами робочого процесу. В іншому випадку обидва партнери бачать тільки свою велику різницю і незгоду. Тому спільна робота виявиться малопродуктивною.

Коли жінка-Водолій і чоловік-Козеріг колеги або партнери - посередній союз. Творча жінка-Водолій вважає, що консервативний чоловік-Козеріг тільки гальмує розвиток всієї справи. А чоловік-Козеріг ставить під сумнів ділові здібності жінки-Водолія. Хоча, йому дуже симпатично те, що жінка-Водолій в роботі не використовує різні «жіночі штучки», а також йому приємна її доброзичливість і рівне ставлення з колективом.

Коли жінка-Водолій - начальник, а чоловік-Козеріг - підлеглий - недовговічний союз. Чоловік-Козеріг буде робити свою кар'єру. Він не поважає начальницю-Водолія і буде намагатися перевершити її. Начальниці-Водолія подобається відповідальність і ділові якості чоловіки-Козерога, але, в силу того, що в ньому немає творчого підходу, вона не побачить в ньому однодумця.

Коли жінка-Водолій - підпорядкована, а чоловік-Козеріг - начальник - невдало розстановка сил. Найчастіше чоловіка-Козерога дратує волелюбність жінки-Водолія, йому не подобається її волелюбність і необов'язковість, непередбачуваність і однакове ставлення, що до двірника, що до начальника. Начальник-Козеріг буде терпіти свою підлеглу-Водолія, тільки якщо вона займається громадською роботою, благодійністю або якщо вона досягла високого професійного рівня в своїй справі.