Автоцистерни для перевезення води (водовози)

 1. Конструктивні особливості цистерн для води
 2. Переваги напівпричепів цистерн для води від ЗАТ «Сеспель»
 3. Характеристики харчових цистерн

Автоцистерна для води - це резервуар зазвичай циліндричної форми, змонтований на шасі вантажного автомобіля. Ємність виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі (найпоширеніша марка 09Г2С) товщиною 5 мм або алюмінію, який сам по собі має антикорозійними властивостями.

Зсередини в цистернах використовується антикорозійний нейтральний склад, що не змінює склад рідин при контакті з металом поверхні. Із зовнішнього боку автоцистерна для перевезення води покривається захисною полімерною фарбою товщиною близько 60 мікрон. Це покриття призначене для захисту вантажу, що перевозиться від негативного впливу факторів навколишнього середовища.

Конструктивні особливості цистерн для води

Основним користувачем автоцистерн для перевезення води є райони з нестачею водних ресурсів, або в тих зонах, де склад природних джерел води не відповідає санітарним нормам. Актуальними цистерни і в районах проведення робіт і масштабного будівництва, де немає підведених комунікацій.

Автоцистерна комплектується:

 • насосною станцією;
 • системою трубопроводів;
 • барабаном з рукавом;
 • майданчиком оператора;
 • електроустаткуванням.

Якщо автоцистерна для води призначається для експлуатації в північних регіонах, то в комплектацію варто замовити додаткову ізоляцію насосного вузла від обмерзання.

Наповнення цистерн водою здійснюється або через верхній люк, або рідина знизу за допомогою насосного агрегату. Злив води відбувається самопливом або через насос. Цистерни для води являють собою односекційний ємність, в якій за допомогою теплоізоляційних матеріалів підтримується необхідна температура води (при температурі зовнішнього середовища в широкому діапазоні, від мінус 40 до + 45 градусів).

Алюмінієві цистерни для води безпечні в експлуатації, обладнані зручними майданчиками обслуговування з поручнями, що мають поверхню проти ковзання при будь-яких кліматичних умовах.

Цистерни для води випускаються в односекційному виконанні і оснащуються хвилерізами для гасіння гідравлічних ударів. Це спеціалізоване обладнання, розроблене для конкретної області застосування.

Переваги напівпричепів цистерн для води від ЗАТ «Сеспель»

Автоцистерни для перевезення води входять в клас харчових цистерн. ЗАТ «Сеспель» самостійно розробив автоцистерну для перевезення харчових наливних продуктів. Виріб отримало найвищу оцінку від фахівців і перевізників за якість, експлуатаційні властивості, надійність і все це за дуже вигідною ціною.

Транспортування продуктів харчування вимагає дотримання самі жорстких стандартів безпеки та екологічності. Для перевезення води та інших рідких речовин необхідне дотримання певної температури вантажу, що перевозиться.

Автоцистерни ЗАТ «Сеспель» для харчових продуктів вигідно відрізняє:

 • в якості матеріалів для виробництва - тільки високоякісна нержавіюча сталь і алюміній. Сплав стали покривають спеціальним антикорозійним складом, алюміній, в свою чергу, володіє антикорозійними властивостями;
 • термоізоляційний шар, який зберігає необхідну температуру всередині цистерни. Завдяки цьому, ємності придатні для використання в будь-яких кліматичних умовах;
 • оснащеність системами вивантаження і завантаження для швидкого зливу вантажу, що перевозиться і високій швидкості його завантаження;
 • герметичні люки з надійними запірними системами, що виключають мимовільно розгерметизацію.
 • напівпричепи оснащені системою внутрішнього самоочищення, що дає можливість їх повної промивки.

Характеристики харчових цистерн

цистерни харчові від ЗАТ «Сеспель» дозволяють транспортувати воду, молоко, патоку, масло, спирт та інші речовини з щільністю 0,8-1 т / м3 в обсязі до 30 м3. Ємності оснащені додатковими захисними елементами, екологічним коробом для виключення проливання вантажу і чотирма люками. Кількість люків на харчової цистерні не випадково - так забезпечується повна і швидка промивка ємності.

Як виробник, ЗАТ «Сеспель» пропонує своїм клієнтам можливість придбати як готові харчові цистерни, так і замовити ємність, що відповідає індивідуальним потребам замовника, що дозволяє додатково економити.

Купити автоцистерну для води можна безпосередньо на сайті нашої компанії, вибравши за технічними характеристиками, матеріалу стінок, обсягом цистерни і багатьма іншими параметрами. Ми пропонуємо тільки високоякісні цистерни за найкращими цінами.

Більш детальну інформацію уточнюйте у наших фахівців за телефоном: +7 8352 22 57 22. Офіси продажів в інших містах Ви можете подивитися на сторінці: Контакти .