VOLVO CAR ТУЛЬСЬКА | Офіційний дилер «Вольво» в Москві | Конфігуратор автомобілів «Вольво» | сайт автосалону

VOLVO XC90 - «позашляховик РОКУ 2019»

У скарбничці Volvo XC90 - нова перемога в премії «Позашляховик року 2019» і визнання читачів журналу «Клуб 4х4». Він обійшов 27 конкурентів і став кращим в номінації «Повнорозмірний кросовер»!

ДІАЛОГ З БЕЗПЕКИ З АНДРІЄМ Леонтьєва ДІАЛОГ З БЕЗПЕКИ З АНДРІЄМ Леонтьєва

24 березня 2019 року в стінах нашого дилерського центру Volvo Car Тульська відбулася чергова зустріч з автомобільним експертом, тележурналістом і автогонщиком Андрієм Леонтьєвим.

Витончена грація екстер'єру, лаконічність і комфортабельність оформлення салону, бездоганна система безпеки і широкий асортимент потужних і економічних двигунів - ось відмінні риси автомобілів «Вольво», за які шведський концерн відмінно знають у всьому світі.

Офіційний дилер «Вольво» автосалон VOLVO CAR ТУЛЬСЬКА в Москві запрошує ознайомитися з модельним рядом виробника і вибрати автомобіль, який стане відображенням вашої індивідуальності. Моделі представлені в десятках варіантів забарвлень і комплектацій. Уточнити комплектації і ціни на весь модельний ряд можна за допомогою конфігуратора. У продажу є і додаткове обладнання для Volvo, яке в нашому автоцентрі встановлять досвідчені механіки. оформляйте кредит або лізинг прямо на нашому сайті, страхуйте автомобіль або обмінюйте свій старий «Вольво» на новий за програмою Trade-in на кращих умовах! Все ще сумніваєтеся? Запишіться на тест Драйв і переконайтеся, що більш стильних, зручних і високотехнологічних автомобілів годі й шукати!

Як офіційний дилер Volvo наш автосалон пропонує якісне технічне обслуговування , Гарантійний та післягарантійний ремонт. Сучасне оснащення, які пройшли спеціальне навчання механіки, оригінальні запчастини - ось гарантії того, що наші фахівці усунуть навіть серйозні неполадки.

Спеціальні програми для постійних клієнтів, постійні бонуси і знижки зроблять співпрацю з нашою компанією ще більш вигідним!

Все ще сумніваєтеся?