NEWSru.com :: На Кубані спецназ МВС звірячому затримав злодія в законі: "авторитет" помер від перелому ребер, його охоронець в реанімації

Слідче управління Краснодарського краю проводить дослідчу перевірку в зв'язку зі смертю кримінального авторитета міра Мусояна на прізвисько Омар

Слідче управління Краснодарського краю проводить дослідчу перевірку в зв'язку зі смертю кримінального авторитета міра Мусояна на прізвисько Омар. При затриманні бійці спецназу переламали злодієві в законі ребра, так що він помер від травматичного шоку. Важкі ушкодження отримав і охоронець мафіозо.

Спецоперація із затримання 37-річний Мера Мусояна проходила в Анапі, пише "Російська газета" . У ній брали участь бійці спеціального загону швидкого реагування (СОБР) МВС.

Загиблий кримінальний авторитет прописаний і постійно проживав в Новоросійську. А в курортну Анапу він приїхав на початку минулого тижня. Відомо, що в околицях міста на езидские кладовищі похований його старший брат Камал, який теж був кримінальним авторитетом.

За неофіційною інформацією, міра Мусоян зупинився в одному з готелів, де, за словами свідків, зловживав алкоголем і наркотиками. У зв'язку з цим поліцейські вирішили затримати кримінального авторитета.

До спланованою заздалегідь спецоперації були залучені бійці СОБР з Новоросійська, які зупинили автомобіль злодія в законі в районі хутора "Зоря" Анапского району. Виявивши в машині згорток з наркотиками, правоохоронці застосували силу до Міра Мусояну і супроводжував його охоронцеві. В результаті охоронець виявився в реанімації місцевої лікарні, а його бос помер в службовому автомобілі Ford Focus по шляху до поліцейської дільниці, повідомляє офіційний сайт крайового слідчого управління.

"У нього стався лінійний перелом чотирьох ребер, коли в момент затримання поліцейські притиснули його грудьми до землі і наділи наручники, - пояснив старший помічник керівника крайового управління СК РФ Іван Сенгеров. - По дорозі до відділу поліції затриманий помер від зупинки дихання, що стала, швидше за за все, наслідком травматичного шоку ".

За словами Івана Сенгерова, дослідча перевірка проводиться за заявою родичів загиблого, які звинувачують в його смерті правоохоронців. До проведення перевірки залучено співробітників крайового управління СК РФ.