Ролик про "партію шахраїв і злодіїв" за 40 тис рублів не стосується "Єдиної Росії"

  1. Роберт Шлегель оголосив, що "Єдина Росія" не має відношення до розміщеного в інтернеті ролику....

Роберт Шлегель оголосив, що "Єдина Росія" не має відношення до розміщеного в інтернеті ролику. За його словами, відео - особиста жарт. Його зробили спеціально для Шлегеля за 40 тис рублів.

Роберт Шлегель пояснив, що взяв популярний вислів ( "Єдина Росія" - "партія шахраїв і злодіїв") з Інтернету і продемонстрував в відео більш позитивні смисли. Депутат запевнив, що в партії є "маса гідних і прекрасних людей", а аж ніяк не злодіїв і шахраїв. Про це повідомляє радіостанція BusinessFM.

Витрати на ролик склали всього 40 тис рублів. У бесіді з журналістом радіостанції Шлегель згадав приклад зі своїм колегою. Раніше партієць Олександр Хінштейн заявив, що краще вступати до партії шахраїв і злодіїв, ніж ґвалтівників і вбивць.

Ролик поширився по інтернету з мікроблога Twitter депутата-єдинороса. Відео розповідає про досягнення партії за останнє десятиліття. Він завершується фразою: "Як би хто нас не називав, ми любимо нашу країну і разом працюємо на її благо".

Визначення "партія шахраїв і злодіїв" для партії влади поширив Олексій Навальний. Один з депутатів Володимир Свирид навіть зажадав від скандального блогера компенсацію моральної шкоди в розмірі 1 млн рублів за образливе назву.


Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter