Вікна виходять на південь, північ, схід і захід: у всіх є плюси

Alik Mulikov / Fotolia   Дуже добре, коли вікна спальні виходять на схід або північний схід: вранці промені сонця, що сходить проникають в кімнату і природним чином будять мешканців Alik Mulikov / Fotolia

Дуже добре, коли вікна спальні виходять на схід або північний схід: вранці промені сонця, що сходить проникають в кімнату і природним чином будять мешканців. Деяка нестача денного світла в другій половині дня в спальні - це нестрашно. Сонячні промені зі сходу падають під невеликим кутом, тому повітря в кімнаті не перегрівається.

Крім того, східна частина житла вважається відповідальною за сімейне життя по феншуй , Так що в такій спальні буде і хороша енергетика. Вікна, що виходять на схід, також підійдуть для кухні , Їдальні і вітальні.

AlexMaster / Fotolia AlexMaster / Fotolia

Це найсвітліша сторона. Вона не дуже підходить для спальні або кабінету: яскраві сонячні промені будуть заважати працювати за комп'ютером і можуть перегрівати приміщення в теплу пору року. Зате південна сторона прекрасно підійде для вітальні , Їдальнею, басейну або художньої студії, що вимагає хорошого освітлення.

Вікна, що виходять на захід, дадуть відмінне освітлення: світло в них падає під меншим кутом, ніж в південні, і це приємніше для очей. До того ж, якщо поверх дозволяє, ви зможете милуватися заходами, тому непогано мати у вітальні велике вікно, чи не закрите шторами і кімнатними рослинами.

Згідно з китайською філософією фен-шуй, на заході повинна знаходитися дитяча зона, так що кімнату, що виходить на захід, можна обладнати під дитячу.

freefly / Fotolia freefly / Fotolia

Північна сторона забезпечить рівномірний, але не інтенсивне освітлення, і не буде відволікати яскравими фарбами світанків і заходів. Тому вікна, що виходять на північ, відмінно підійдуть для кабінету, господарських приміщень або інших кімнат, де немає необхідності в яскравому освітленні.

Північ - підходяще місце для кабінету та згідно феншуй. Ця зона відповідає за кар'єру і дуже сприятлива для роботи. На північному сході розташовується зона знання - вікно, що виходить на цю сторону, підійде для дитячої навчальної кімнати або кабінету вченого.

НЕ пропустіть:

Як відкрити замок без ключа?

Чи варто вам міняти квартиру і переїжджати?

Як пережити капітальний ремонт в квартирі?

7 принципів феншуй в квартирі

Статті не є юридичною консультацією. Будь-які рекомендації є приватною думкою авторів та запрошених експертів.

Чи варто вам міняти квартиру і переїжджати?
Як пережити капітальний ремонт в квартирі?