Заміна повітряного фільтра в Лада Пріора своїми руками

  1. Дивіться також відео заміна повітряного фільтра в Лада Пріора

Повітряний фільтр призначений для очищення повітря, це очевидно і зрозуміло з назви

Повітряний фільтр призначений для очищення повітря, це очевидно і зрозуміло з назви. Повітря, який очищає цей фільтр, необхідний для приготування паливно-повітряної суміші, яка подається в камеру згоряння ... Фільтр крім користі несе також додатковий опір, що веде до втрати потужності двигуна. Занадто щільний повітряний фільтр створить зайве опір і буде сприяти зниженню потужності і перевитрати палива. З іншого боку, фільтр, який погано фільтрує і пропускає в камеру згоряння безліч частинок пилу і пісочних піщинок, які будуть діяти на поверхню камери згоряння як дрібний абразив, збільшуючи зношування деталей. Тому необхідно шукати якісний повітряний фільтр Лада Пріора, який володіє саме тієї щільністю, яка дозволяє домогтися гарної фільтрації і не впливатиме на динамічні показники двигуна .

Виробник Лада Пріора рекомендує робити заміну повітряного фільтра двигуна після кожних 30 тис. Км. пробігу, проте не лінуйтеся заглядати під капот і в разі необхідності міняйте фільтр раніше встановленого проміжку.

Заміна повітряного фільтра Лада Пріора - процедура не складна, її під силу виконати будь-якому починаючому автомобілісту. Для роботи вам буде потрібно:

  • Новий повітряний фільтр
  • Викрутки
  • Порохотяг
  • Приблизно 20 хвилин часу і "прямі руки"

1. Насамперед необхідно відкрити капот і знайти цей самий повітряний фільтр. Чорний пластиковий короб прямокутної форми і є те, що вам потрібно. У ньому розташовується фільтруючий елемент, який ми і будемо міняти.

2. Вимкніть роз'єм від ДМРВ , Щоб не заважав. Для цього натисніть на засувку-фіксатор, розташований в нижній частині колодки.

3. Використовуючи хрестоподібну викрутку, відкрутіть чотири гвинти кріплення кришки.

4. Зніміть кришку, після чого відігніть гофрований повітропровід.

5. Вийміть старий повітряний фільтр , Який тримається за рахунок гумового ущільнювача.

6. Як бачите, фільтр порядком брудний, пил добре видно, та й до того ж зовнішні забруднення не завжди є ознакою забруднень. Мікрочастинки, які не можна побачити неозброєним поглядом, забувають пори фільтра і зовні чистий фільтр може не дозволяти вашому двигуну "дихати" повноцінно, приводячи до перевитрати палива і зниження потужності.

7. Перед тим як встановити повітряний фільтр рекомендую пропилососити посадочне гніздо від пилу, піску і іншого бруду.

8. Встановіть новий фільтр на місце, звертаючи увагу на написи на корпусі фільтра. Слідкуйте, щоб гофри фільтра розташовувалися уздовж кузова.

9. Перевірте щільність прилягання гумки фільтра до країв корпусу, якщо все в нормі, закрийте верхню кришку і закрутіть гвинти викруткою.

10. Підключіть зняту на початку колодку проводів до ДМРВ.

Після того як заміна повітряного фільтра Лада Пріора своїми руками зроблена, можете закрити капот і зібрати інструмент. Як правило, після цього заходу машинка стає жвавіше і працює набагато краще. Сподіваюся, ваша проблема вирішена !? Дякую за увагу!

Дивіться також відео заміна повітряного фільтра в Лада Пріора

джерело

& nbsp