Як працює закон про ОСАГО в новому вигляді

  1. 1. Що змінилося?
  2. 2. Як здійснюється натуральне відшкодування?
  3. 3. Куди скаржитися?

З 28 квітня 2017 року вступили в дію поправки до федерального закону про ОСАГО, що встановлюють пріоритет страхового відшкодування у вигляді відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу над страховою виплатою

З 28 квітня 2017 року вступили в дію поправки до федерального закону про ОСАГО, що встановлюють пріоритет страхового відшкодування у вигляді відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу над страховою виплатою. Що змінилося?

Поправки обговорювалися тривалий час, в них неодноразово вносилися зміни, а після їх прийняття у багатьох автолюбителів залишилося більше питань, ніж відповідей. Ми розповімо про основні зміни в законі про ОСАГО з введенням пріоритету натурального відшкодування і постараємося дати відповідь на самі часто задаються.

1. Що змінилося?

Якщо раніше вибір форми страхового відшкодування здійснювався потерпілим, то в новій редакції цей порядок змінюється. Тепер страхова компанія здійснює відшкодування шкоди шляхом направлення на відновний ремонт на одну зі станцій техобслуговування (СТО), з якої у страховика укладено договір. Важливий нюанс: порядок стосується тільки легкових автомобілів, що належать фізичним особам, зареєстрованим в РФ. Вибрати бажану СТО страхувальник може як на етапі оформлення поліса, так і на етапі врегулювання збитку.

При цьому закон встановлює ряд вимог до організації проведення відновного ремонту. По-перше, страховик не може видати направлення на проведення ремонту на станцію техобслуговування, відстань до якої більше 50 км від місця ДТП або місця проживання потерпілого (за вибором потерпілого). Винятком є ​​випадок, якщо страховик за свій рахунок організував транспортування пошкодженого автомобіля до місця ремонту і назад. По-друге, термін проведення ремонту повинен бути не більше 30 днів з дня надання транспортного засобу на станцію техобслуговування. По-третє, ремонт транспортних засобів не старше двох років, які перебувають на гарантії, повинен проводитися тільки у офіційного дилера. Мінімальний гарантійний термін на роботи по ремонту пошкодженого автомобіля становить шість місяців, а на кузовні і лакофарбові роботи - 12 місяців.

Основним плюсом введених поправок для автомобілістів є виключення зносу з розміру виплати. На відміну від грошової форми відшкодування, ремонт буде оплачений страховиком в повному обсязі. При цьому використання вживаних або відновлених деталей не допускається.

Страхова виплата в грошовій формі може бути здійснена лише у випадках:

- наявності письмової угоди між страховиком і потерпілим про відшкодування в грошовій формі;

- загибелі транспортного засобу;

- смерті потерпілого.

Потерпілий може самостійно вибрати грошову або натуральну компенсацію в наступних випадках:

- вартість ремонту перевищує розмір максимальної виплати: 50 000 рублів при оформленні європротоколу, 400 000 рублів на решті випадків;

- ДТП з трьома і більше учасниками, в якому всі учасники визнані відповідальними за заподіяння шкоди, за умови, що потерпілий не згоден здійснити доплату за ремонт;

- заподіяна шкода тільки майну, відмінному від транспортного засобу;

- заподіяння тяжкого або середньої тяжкості шкоди здоров'ю потерпілого;

- потерпілий є інвалідом і використовує транспортний засіб за медичними показаннями.

Зазначені поправки діють на договори страхування, укладені після 28 квітня 2017 року. Після внесення поправок виникли дискусії: дія якого з полісів має починатися із зазначеної дати - потерпілого або винуватця? З цього приводу ЦБ РФ опублікував офіційне роз'яснення. При зверненні в рамках прямого відшкодування збитків спиратися необхідно на дату укладення договору між потерпілим і страховиком, в інших випадках - на дату укладення договору винуватця ДТП.

2. Як здійснюється натуральне відшкодування?

Якщо ДТП сталося в результаті зіткнення двох автомобілів, відповідальність всіх учасників застрахована в рамках ОСАГО і не була заподіяна шкода життю і здоров'ю, то заяву про страхове відшкодування потерпілий подає в свою страхову компанію (пряме відшкодування збитків). В інших випадках заява подається в страхову компанію винуватця ДТП. Варто зазначити, що з 25 вересня 2017 року набирає чинності пункт поправок, який передбачає процес прямого відшкодування збитків в разі ДТП за участю більш ніж двох учасників.

Якщо на договір поширюється дія поправок про пріоритет ремонту над виплатою, то в заяві про страховий випадок потрібно відобразити інформацію про зі списку страховика СТО, на якій передбачається проводити ремонт. Якщо жодна зі станцій, з якими у страхової компанії укладено договір, не відповідає вимогам до організації відновного ремонту, можна претендувати на виплату страхового відшкодування в грошовій формі. Цей факт необхідно обов'язково відобразити в заяві. У разі якщо ви хочете відремонтувати пошкоджений транспортний засіб в якійсь конкретній СТО, але у страхової компанії немає з нею договору, така можливість законом передбачена при наявності письмового погодження від страховика. Для цього необхідно в заяві про відшкодування шкоди вказати повне найменування організації, адреса і платіжні реквізити. Протягом 15 робочих днів, за винятком неробочих святкових днів, страховик повинен розглянути документи і надати або письмову згоду на оплату ремонту на зазначеній СТО, або відмова в такому вигляді виплати.

Після подачі документів для здійснення виплати і проведення огляду ТЗ страхова компанія повинна видати направлення на проведення ремонту протягом 20 календарних днів, за винятком святкових неробочих днів. Якщо в заяві ви вказали станцію техобслуговування, з якої у страховика не укладено договір, то термін видачі направлення збільшується до 30 днів. Якщо страховик не дотримується зазначені терміни, то ви маєте право на отримання неустойки в розмірі 1% від розміру страхового відшкодування за кожний день прострочення.

Якщо при прийомі транспортного засобу на ремонт були виявлені приховані пошкодження, витрати по їх відновленню страховик і станція техобслуговування узгоджують додатково. Максимальний термін відновлювальних робіт, встановлений законом, становить 30 днів. У разі недотримання зазначених термінів можна стягнути зі страхової компанії штраф у розмірі 0,5% від розміру виплати за кожен день прострочення.

3. Куди скаржитися?

Відповідальність за порушення термінів проведення ремонтних робіт і неналежне їх якість несе страхова компанія, яка видала направлення.

У разі виявлення недоліків виконаних робіт при прийомі автомобіля або протягом гарантійного терміну вам необхідно скласти претензію і направити її страховику. Протягом п'яти календарних днів з дня отримання претензії, за винятком святкових днів, страховик організовує огляд автомобіля, під час якого проводиться оцінка повноти і якості проведених відновлювальних робіт. Якщо огляд підтвердив наявність недоліків і усунути їх можна проведенням повторного ремонту, страховик видає направлення на такий ремонт. Якщо ж усунення недоліків неможливо, проводиться виплата у грошовій формі.

При наявності претензій до роботи страховика звертайтеся в інтернет-приймальню Банку Росії або в Російський союз автостраховиків. У разі неодноразового порушення зобов'язань з відновлювального ремонту ЦБ має право обмежити здійснення таким страховиком виплати відшкодування в натуральній формі.

На сьогоднішній день рано говорити про ефект від введення пріоритету відшкодування в натуральній формі. Практика врегулювання збитків за новою схемою поки не сформувалася. За словами керівництва РСА, вона торкнеться близько 30% потерпілих. Судячи з численних відгуків, на ситуацію з доступністю ОСАГО нововведення поки істотно не вплинули, але для оцінки результатів страховиками має пройти час.

В цілому внесені поправки явно спрямовані на поліпшення ситуації з ОСАГО: ремонт без зносу, відповідальність страховика за ремонт і його терміни. Фактор вибору страховика стає ще істотніше, так як від цього безпосередньо залежатиме, скільки сил ви витратите при врегулюванні збитку, а також пропонований рівень СТО.

Ознайомитися з відгуками про роботу страхової компанії ви завжди можете в розділі «Народний рейтинг» на Банкі.ру, а дізнатися вартість поліса ОСАЦВ і купити його можна, скориставшись нашим калькулятором ОСАГО .

1. Що змінилося?
2. Як здійснюється натуральне відшкодування?
3. Куди скаржитися?
Що змінилося?
Після внесення поправок виникли дискусії: дія якого з полісів має починатися із зазначеної дати - потерпілого або винуватця?
2. Як здійснюється натуральне відшкодування?
3. Куди скаржитися?