Центробанк дав роз'яснення по пріоритету ремонту в ОСАГО

Відповідне інформаційний лист для страхових компаній випустив Центральний банк.

Поправки в закон про ОСАГО, що стосуються встановлення пріоритету ремонту машин клієнтів над грошовими виплатами, набули чинності 28 квітня 2017 року. У зв'язку з цим у представників страхових компаній виникло чимало запитань про порядок здійснення страхового відшкодування збитку. В результаті ЦБ вирішив опублікувати інформаційний лист з роз'ясненнями для страховиків.

В результаті ЦБ вирішив опублікувати інформаційний лист з роз'ясненнями для страховиків

Відповідно до нині чинного ФЗ, «страхове відшкодування шкоди, заподіяної легковому автомобілю, що знаходиться у власності громадянина та зареєстрованого в Російській Федерації, здійснюється шляхом організації та (або) оплати відновного ремонту пошкодженого транспортного засобу потерпілого (за винятком окремих випадків, встановлених законодавством), тобто шляхом відшкодування заподіяної шкоди в натурі », відзначили в Центробанку.

Вимога про відшкодування шкоди потерпілий може пред'явити двома способами: звернувшись до того страховику, з яким у нього укладений договір ОСАГО, або до тієї страхової компанії, яка видала поліс «заподіювача шкоди», тобто винуватцю дорожньо-транспортної пригоди.

Мегарегулятор звертає увагу на те, що відповідно новими нормами, положення закону про ОСАГО про відшкодування шкоди в натуральній формі застосовуються до договорів «автоцивілки», укладеним після дня вступу в силу поправок до ФЗ, тобто з 29 квітня 2017 року (включно).

«Таким чином, можливість відшкодування заподіяної шкоди в натурі відповідно до положень ФЗ буде обумовлена ​​датою укладення договору ОСАЦВ потерпілого в разі його звернення до страховика, з яким у нього укладений договір ОСАГО, на підставі положень статті 14.1 Закону про ОСАГО, або датою укладення договору ОСАГО заподіювача шкоди », - підкреслили в Банку Росії.

раніше свій варіант роз'яснень пропонували в РСА . У цьому документі йшлося про вибір станції техобслуговування, випадках, коли все-таки будуть виплачені гроші, а не проведений ремонт, а також про те, що робити клієнтам, яких не влаштувала якість ремонту машини по ОСАГО.