Аварійне відкриття замків | Відкрити двері - Локсервіс, Київ

  1. Хочете відкрити замки?

Стаття - Відкриття замків (дешева реальність) (Стаття)

Хочете відкрити замки?

Всі автомобілі, двері і сейфи відкриємо професійним інструментом без пошкодження замків і дверей.

Ми працюємо з замками провідних і найбільш популярних в світі виробників і знаємо їх особливості. Це дозволяє нашим фахівцям проводити аварійне відкриття замків акуратно і швидко. Не варто ризикувати, якщо ваша двері обладнана хорошим італійським замком підвищеної секретності, беручись за розтин двері самостійно. Замок можете пошкодити, а результату не буде. Замки заклинює, і ламаються ключі, як правило, в самий невідповідний момент. Виною всьому в більшості випадків стає або неправильна експлуатація, або знос механізмів. Відкриття дверей необхідно довіряти тільки фахівцю, інакше ви ризикуєте отримати в результаті не тільки поламані замки, але і пошкоджену обробку, а в деяких випадках - і металоконструкцію двері. Час відкриття замків без пошкодження дверного полотна варіюється від декількох хвилин до півгодини і безпосередньо залежить від складності дверних замків. Як правило, замки середньої і вищої цінової категорії мають більш секретний механізм, відповідно збільшується і час їх розкриття.

Стаття -   Відкриття замків (дешева реальність)   (Стаття)   Хочете відкрити замки

Тривалість відео: 2 мінутиа 31 секунда

Представляємо вам реальну відеозйомку розтину сейфового (сувальдного) італійського замку Мотура (Mottura) нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Дане відео викладається для того, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність в даному питанні.

Тривалість відео: 1 хвилина 48 секунд

Розтин циліндрових механізмів нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндри відкривали спецінструменту поспіль в наступному порядку: Apecs (дворядка), Pоtent і Mul-T-Lock Integrator. Ми відкриваємо циліндри і циліндрові замки без пошкодження.

Тривалість відео: 1 хвилина 34 секунди

Розтин циліндрового механізму Mul-T-Lock Classic нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндр Mul-T-Lock Classic відкривали спецінструменту (відмичкою). Дане відео викладається для того, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність.

Всі замки іноді ламаються. З дорогими і якісними замками це теж трапляється, іноді така поломка буває навмисно організована зловмисниками. У разі необхідності розкриття двері через поломки, а не простого заклинювання або втрати ключа, ми запропонуємо вам найбільш розумний варіант ремонту або заміни замка після розтину двері.

У разі необхідності розкриття двері через поломки, а не простого заклинювання або втрати ключа, ми запропонуємо вам найбільш розумний варіант ремонту або заміни замка після розтину двері

51% квартирних крадіжок сприяли погані замки

Є кілька моделей морально застарілих дверних замків, які відносяться до так званої "групи ризику" і дуже улюблені "домушниками". Необхідність термінової заміни ваших старих замків ви можете визначити самостійно. Прочитайте про вкрай вразливих для злодія, але дуже поширених замках

Який б не була причина для розтину двері, всі роботи потрібно проводити максимально ефективно і якісно. Таку тонку справу під силу майстрові з досвідом, який відмінно розбирається в пристрої замкових механізмів і принципі їх роботи. Не останню роль при розтині дверей грає також наявність необхідного інструменту. Питання безпеки при аварійному відкритті дверних замків також важливий. Всі наші майстри проходять спеціальну акредитацію і мають документи, що підтверджують кваліфікацію.

Хочете відкрити замки?