Інструмент та обладнання для розтину автомобілів

Відео до статті

Фото до статті

Розкриттям автомобіля може займатися не тільки викрадач, а й сам власник автомобіля Розкриттям автомобіля може займатися не тільки викрадач, а й сам власник автомобіля. У деяких випадках складна система захисту автомобіля може зіграти злий жарт з неуважним автовласником. Всього кілька секунд - і ключі від машини залишаються в салоні, а всі двері наглухо закриті. Що ж робити в таких ситуаціях, адже відкрити автомобіль практично нереально, а псувати зовнішній вигляд машини не можна - надто високу ціну потім доведеться заплатити. Отже, автовласник розуміє, що самостійне розтин автомобіля ні до чого доброго не приведе.

Саме тому варто звернутися в нашу компанію, яка має все необхідне обладнання для розтину автомобілів. Наші фахівці відразу ж виїдуть на місце, після того, як замовник підтвердить своє замовлення по телефону. Інструмент для розтину автомобілів може бути абсолютно різний, Це і набір відмичок, і комплект натягов, і фліппер зі змінними насадками, і спеціальні відмички для автомобільних замків. Самостійно купувати набір для розтину автомобіля - це марна трата грошей і часу. Адже в таких наборах присутній найрізноманітніший інструмент, який використовується для авто різних марок. Так, існують спеціальні відмички для Мерседеса, Субару, Тойоти, БМВ і інших авто. Також в широкому асортименті сьогодні представлені автомобільні кодграббери. Сучасні моделі таких пристроїв є невеликими брелоки, які володіють осередками пам'яті, глушінням зворотного зв'язку і підтримкою величезної кількості систем кодування.

Також досить часто нашими фахівцями використовуються декодери з відмичками та зчитувачі замку. За допомогою відмичок-декодерів можна розкрити замок запалювання і вважати його для виготовлення ключа всього за одну хвилину. При цьому під час усіх дій личинка замку залишається цілою і неушкодженою, тому що немає необхідності пошкоджувати і знімати замок запалювання. Крім того, інструмент для розтину авто є спеціальні зчитувачі, які дозволяють вважати код кузовного замку та замку запалювання. При цьому ми працюємо не тільки на зчитування коду, але можемо виготовити ключі за допомогою спеціального обладнання. Ще раз варто відзначити, що самостійна робота з розкриттям автомобіля навряд чи залишиться без наслідків, як для самого авто, так і для його власника.


Повернення до списку