Методи розкриття дверних замків

Втрачений ключ або поламаний замок можуть спричинити за собою масу неприємних переживань. Наявність різноманітних методів розкриття замко в допоможуть запобігти цьому. Сьогодні через втрату ключа можна не тільки своєчасно не потрапити додому, але і втратити майно. У будь-якому випадку використання одного із способів розтину замків допоможуть впоратися з подібною життєвою ситуацією.
Більш детальну методику по злому дискового замку ви можете подивитися на відео.
категорії замків


Замки за своїми охоронним характеристикам або за ступенем опірності до руйнуються і не руйнуються способам розтину поділяються на кілька категорій. За ступенем опірності до руйнуються методам розтину замки бувають чотирьох класів. На підставі цієї класифікації кожен замок використовується в Замки за своїми охоронним характеристикам або за ступенем опірності до руйнуються і не руйнуються способам розтину поділяються на кілька категорій певній галузі, запропонованої йому своїм класом. Замки, які відносяться до першого класу, характеризуються досить низькими охоронними характеристиками і рекомендуються для приміщень, що не мають будь-якої великої цінності - внутріквартирні двері, двері підсобних приміщень та інші. Вони можуть відкриватися простий відмичкою. Способи відкриття замку залежать від рівня секретності замку, який є максимально можливим числом повторюваних комбінацій закриває механізму. Вони сильно відрізняються один від одного. Способи розкриття замків різні і змінюються в залежності від безвідмовності механізму, його опірності розкриттю і міцності механізму, тобто безпосередньо способи розтину залежать від типу замка.


навісні замки


Найбільш примітивними вважаються способи розтину навісних замків. Вони вимагають застосування фізичної сили, наприклад фомки або брухту, за допомогою яких можна зірвати замок з петель. Замки навісного типу відрізняються наявністю дуже вразливих місць - кріплення і дужки.

Замки навісного типу відрізняються наявністю дуже вразливих місць - кріплення і дужки

Ціна: 824 р.

Ціна: 824 р

Ціна: 1391 р.

Ціна: 1391 р

Ціна: 518 р.

Ціна: 518 р

Ціна: 681 р.

Подивитися ще врізні замки

| Подивитися ще кодові замки | Подивитися ще навісні замки | Подивитися ще замки | Подивитися ще циліндри замків