Відкрити двері без ключа

 1. хрестоподібний замок
 2. Навісний замок
 3. французький замок
 4. циліндровий замок
 5. Про ідкрити двері з домофоном
 6. Ціни на відкриття замків в Ростові-на-Дону

Як відкрити двері якщо немає ключа - Відразу зробимо невелику ремарку, що дана стаття в першу чергу призначена для тих, хто хоче відкрити двері швидко, зауважте що в більшості випадків при розтині, буде пошкоджений замок і можливі механічні пошкодження дверного полотна.

Що потрібно для злому і розтин замку

При відкриванні різних замків нам знадобляться підручні інструменти, для кожного замку необхідні свої інструменти, але зазвичай цей перелік дуже схожий для більшості випадків.

Звичайна зброя медвежатников це зв'язка ключів, ось ними спочатку необхідно озброїтися, правда не завжди в'язку ключів легко знайти, але якщо вона все таки виявилася під рукою, постарайтеся підібрати схожий ключ. Так як всі замки встановлені в недорогих дверях, дуже схожі за своєю формою, а часом вони точно такі ж, як і Ваш.

Інструменти для відкривання замка

 1. Зв'язка схожих ключів
 2. Хрестова і плоска викрутки
 3. плоскогубці
 4. Пила по металу
 5. лом
 6. Універсальний ключ для домофонів

Щоб відкрити замок Вам потрібно повний перелік слюсарних інструментів, таких як викрутки, плоскогубці, пила по металу і лом. Необхідно знати що все замки виготовляються з такою умовою, щоб їх можна було відкрити підручними слюсарними інструментами. Після такого втручання Вам скоріше за все потрібно буде замінити замок.

Ми постаралися розглянути найпоширеніші види замків з низьким класом надійності і без додаткових секретних механізмів.

Види замків:

 • Хрестоподібний замок;
 • Навісний замок;
 • Французький замок;
 • Циліндровий замок;

Перед початком розтину, спочатку завжди пробуйте підібрати ключ схожий на Ваш.

хрестоподібний замок

Хрестоподібні замки можливо відкрити, звичайної хрестової викруткою такого ж розміру як і ключ. Для розкриття такого замка, часом досить просто вставити з невеликим зусиллям в отвір і з сильним поворотним притиском провернути за годинниковою стрілкою. Зазвичай для дешевих типів замків з низького класу захистом, цього буває достатньо.

Можливо після розтину буде потрібно заміна личинки замка.

Навісний замок

Цей вид замків часто застосовують на гаражах, підвалах або будь-яких інших підсобних приміщеннях, а також для тимчасового кріплення велосипедів і т.д.

Такий замок простіше зламати, ніж розкрити. Для розкриття підійде звичайний лом. Направте всю силу натиску в слабку сторону, тобто де ніжка кріпитися до корпусу замку. Якщо ж у Вас не вистачило сили зламати замок ломом, тоді скористайтеся, звичайною пилкою по металу, приблизний час перепилювання діаметра 2 см, складе приблизно 10 хвилин.

французький замок

Французький замок досить складно розкрити непомітно, непідготовленій людині. Однак розкрити його можна, силовим дідівським методом. Для цього необхідно вставити плоский кінець лома в отвір поряд з замком. Після чого Вам необхідно уперти лом до межі і почати деформувати полотно двері зусиллям натискання на лом, тиснути потрібно до тих пір поки засувка замка не від'єднаний, і не перестане чіпляти отвір. Внаслідок такої операції необхідно повна заміна замку, а часом і двері в цілому. Якщо Вам необхідно відкрити двері, але при цьому залишити замок і двері не пошкодженими, то ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які здатні розкрити двері без пошкоджень .

циліндровий замок

Як і в інших випадках спочатку пробуємо підібрати до замку ключ. Найчастіше якщо замок старий а свердловина його зношена то ймовірність відкриття іншим ключем близько 70%. Якщо ж підібрати ключ не виходить пробуємо його відкрити за допомогою викрутки і плоскогубців.

Насамперед необхідно зняти декоративну накладку, яка знаходитися навколо замку, після цього зачепитеся плоскогубцями за виступаючу сторону циліндра замка і качайте її поки вона не вивалитися назовні. Якщо частина циліндра залишиться всередині, просто вибийте її звідти. Потім візьміть плоску викрутку і вставте її з невеликим зусиллям всередину отвору, якщо вона не буде проходити просто підбийте її всередину замку плоскогубцями. Потім з невеликим зусиллям проверніть в сторону відкривання.

Існує другий метод відкриття таких замків, але для цього необхідно просвердлити личинку на всю довжину ключа, трохи нижче отвори замку, діаметром свердла 4-5мм. Після того як замок просвердлили потрібно вставити в отвір для ключа плоску викрутку і провернути, двері повинні відкритися.

Якщо ви не хочете пошкодити замок ви можете придбати спеціальний набори відмичок і при їхній допомозі спробувати розкрити замок.

Про ідкрити двері з домофоном

Багато хто не знає що ключ для домофона можна замовити в звичайних майстерень, де виготовляють звичайні ключі. Візьміть ключ у сусідів і замовте дублікат в будь-якій майстерні (приблизна вартість 100-200 руб.) В інтернет багато пропозицій з продажу універсальних ключів, які підходять для будь-яких типів.

Якщо ситуація склалася так що розкрити замок не вдається, то тоді ви можете нахрапом вибити двері. Перед цим попередьте людей за дверима що ви збираєтеся її вибивати. Акцентуйте удар поряд із замком наносите удар п'ятою. Удар повинен бути різким і спрямованим. Іноді простіше і швидше вибити двері, якщо вона відкривається всередину. Друга нога повинна стояти зафіксованої, а ступня спрямована паралельно двері.

Наші рекомендації по відкриванню дверей і на відкриття замків, призначені в першу чергу для ознайомлення, а не для інструкцій до дії, ми радимо звертатися в спеціалізовані майстерні по відкриванню дверей в Ростові-на-Дону є така майстерня, як Дон-Сервіс, у нас працюють висококласні фахівці, які відкриють двері з замком будь-якої складності.

Викликати майстра з розкриття замків і авто у Ростові-на-Дону, Батайську:
8 (800) 250-08-39; 8 (863) 221-08-39
Скажіть що ви телефонуєте з сайту та отримайте знижку 5%!

Ціни на відкриття замків в Ростові-на-ДонуТеги:
Рекомендуємо: Сучасні системи відеоспостереження