Відкриття замків цілодобово в Санкт-Петербурзі

 1. Розкрити замок без пошкоджень
 2. Якщо Ваш замок розкрили з пошкодженням?
 3. Вартість відкриття замку двері (за один замок)
 4. ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ замку АВТОМОБІЛЯ
 5. ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ замків сейфів (ВАРТІСТЬ ЗА ОДИН ЗАМОК)
 6. ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ гаража (ВАРТІСТЬ ЗА ОДИН ЗАМОК)
 7. Відкриття замків - це те, в чому ми можемо вам допомогти за лічені хвилини!
 8. Як ми розкриваємо замки?
 9. Демонтаж старої моделі замку "бар'єр-2" і установка нового замку "бар'єр -4" на це ж місце (остання модель)
 10. Які замки зламують фахівці OMD Group?
 11. Додаткові послуги OMD Group

Розтин вхідних або міжкімнатних дверей - це проблема, кото застає зненацька, трапляється несподівано і багато хто думає, що потрібно буде міняти двері

Розтин вхідних або міжкімнатних дверей - це проблема, кото застає зненацька, трапляється несподівано і багато хто думає, що потрібно буде міняти двері. У побуті ми стикаємося з різними ситуаціями, і втрата ключа від квартири, поломка личинки, блокування автомобіля, заклинювання свердловини або втрата доступу до сейфа - проблеми, з якими можна впоратися досить легко. не потрібно звертатися в МНС, витрачати дорогоцінний час і нерви на пошук кваліфікованої допомоги або намагатися розібратися самостійно. Фахівці нашої компанії займаються розкриттям дверей будь-якої складності в максимально стислі терміни, і їхні послуги безсумнівно дозволять вам повернути свій побут в звичне русло.

Розкрити замок без пошкоджень

Компанія OMD Group відкрила тисячі замків від багажників авто і до елітних вхідних двеерй. Ми знаємо, як це робити швидко і без найменших ушкоджень! Якщо у вас в металевих вхідних, міжкімнатних дверей або автомобілі заклинило замок - це завдання, що вимагає професійних навичок і спеціального устаткування.
Ми просимо Вас надати документи на майно (квартиру і автомобіль) для підтвердження права власності. Втім, бувають ситуації, коли документи залишилися всередині будинку або авто. Тоді ви можете надати їх відразу після того, як майстер проведе процедуру відкриття.
Фахівці термінового реагування OMD Group розблокують замок в лічені хвилини у вашій присутності якісно і без пошкоджень.

Якщо Ваш замок розкрили з пошкодженням?

Якщо вам неякісно розкрили замок або двері, то ми допоможемо вам виправити всі поломки і налагодити закривають функції дверного замка: здійснимо заміну замка або заміну личинки.

Спеціалізована цілодобова сервісна служба

Розтин дверей від компанії «OMD Group»: особливості та переваги

Способи оплати послуг

Готівковий розрахунок.

Картки Visa і MasterCard.

Безготівковій розрахунок

Основні причини, які призводять до необхідності розкриття замків дверей:

 • втрата ключа;
 • поломка замку;
 • закриття дверей зсередини (наприклад, маленькою дитиною);
 • заклинювання замкової щілини;
 • поломка ключа, який залишається в замку;
 • захлопування двері і т.д.

Вартість відкриття замку двері (за один замок)

Металеві двері від 1100 руб. (До 3000 руб.) Дерев'яною двері від 900 руб. (До 1500 руб.) Металопластикової, скляних дверей від 1100 руб. (До 2000 руб.) Гаража (ангар, павільйон тощо) від 1100 руб. (До 2000 руб.) Сейфові дверей від 1 800 руб (до 8 000 руб.)

ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ замку АВТОМОБІЛЯ

Розтин вітчизняного автомобіля від 1 000 руб. (До 1500 руб.) Розтин автомобіля імпортного виробництва від 1 200 руб. * Розтин великогабаритного (вантажний, фура, автобус і т.п.) автомобіля від 2 100 руб (до 3000 руб.) Розтин механічного, проти викрадення, блокування від 2 000 руб (до 3000 руб.)

ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ замків сейфів (ВАРТІСТЬ ЗА ОДИН ЗАМОК)

Розтин імпортного сейфа від 2 000 руб. Розтин сейфа вітчизняного виробництва від 1 500 руб. Розтин старовинного сейфа від 2 000 руб.

ВАРТІСТЬ РОЗКРИТТЯ гаража (ВАРТІСТЬ ЗА ОДИН ЗАМОК)

Розтин замку гаража (ангара, павільйону і т.д.) від 1 500 руб.
до 2 000 руб.

Відкриття замків - це те, в чому ми можемо вам допомогти за лічені хвилини!

Як работет «OMD Group»

Звільнилася фахівець виїжджає до вас зі спеціальним обладнанням

Майстер проводить огляд двері і виконує розтин замку без пошкоджень

Ви приймаєте роботу з гарантією якості

Ми можемо відкрити двері автомобіля, сейф або квартиру з пристроями будь-якої марки акуратно і недорого. Досвідчені майстри легко справляються з моделями Cisa, Mul-T-Lock, Mottura, Evva, Abus і іншими.

Як ми розкриваємо замки?

1. Через двері. Ми відкриємо Вашу двері і замок без пошкоджень. Таким чином ваші двері не постраждає. Ми впораємося як зі звичайним сувальдним і навісним замком (відмичками), так і з сучасним запірним механізмом.

2. Через вікно. За допомогою вікна потрапляємо в вашу квартиру. Наші фахівці оснащені необхідним для промислового альпінізму обладнанням, а також навичками, що робить їх роботу безпечної не тільки для них, але і для вашого майна.

Працюємо з усіма типами замків: розтин і ремонт поштових скриньок , сувальдних замків , циліндрових замків , замків з хрестоподібним ключем .

Демонтаж старої моделі замку "бар'єр-2" і установка нового замку "бар'єр -4" на це ж місце (остання модель)

ЯКИМ ВАРІАНТОМ ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ?

Зробити оптимальний вибір вам допоможуть наші висококваліфіковані працівники. Адже в нашій службі працюють і колишні співробітники МНС. Тому ви можете бути впевнені в тому, що розкрити замок буде легко і швидко! Наша компанія дуже давно існує на ринку, і ми надаємо послуги з розкриття замків терміново, цілодобово і недорого.

Розкриваємо замки всіх брендів - 100% без пошкоджень.

Які замки зламують фахівці OMD Group?

Наша компанія працює з тими запірними механізмами, які належать вам. Ми можемо відкрити двері автомобіля, сейф або квартиру з пристроями будь-якої марки. Досвідчені майстри легко справляються з моделями Cisa, Mul-T-Lock, Mottura, Evva, Abus і іншими.

Щоб наш співробітник приступив до роботи, необхідно:

 • викликати його по телефону аварійної служби, назвавши точно адреса, а також пояснити, як дістатися до під'їзду;
 • уявити документ про те, що це майно - ваше. Вам буде потрібно або свідоцтво про право власності, або паспорт з пропискою за цією адресою в Санкт-Петербурзі або області, або інший документ. Якщо папери знаходяться в квартирі, ми готові відкрити двері при наявності представника міліції з його дозволу і складанням протоколу.
 • почекати, поки майстер акуратно і недорого виконає свою роботу.

Наші дії дають 100% результат: якщо ми бачимо, що відмичкою вирішити проблему можна, то використовуємо обладнання для промислового альпінізму, щоб забезпечити розкриття двері зсередини.

Відкриття замків дверей будь-яких виробників.

Додаткові послуги OMD Group

Компанія OMD Group пропонує не тільки якісно розкрити двері без пошкодження, а й допомогти вам в суміжних питаннях. Наші можливості:

 • відновлення замку після закінчення роботи майстра. Фахівці можуть замінити зношених деталь;
 • установка нового запірного елемента. Будь-які дверні замки мають певний термін служби і розраховані на певну кількість циклів відкривання і закривання. Починка не завжди виправдана: виріб буде ламатися. Тому в деяких випадках ми пропонуємо просто замінити весь механізм;
 • цілодобова допомога. Не має значення, в який день тижня або час доби трапилася проблема. Наші майстри будуть на місці в будь-якій точці СПб за 20 хвилин.

OMD Group не тільки розкриває двері, але і пропонує вигідні умови обслуговування. Роботу майстра можна оплатити як готівкою, так і за допомогою безготівкового розрахунку. Хочете дізнатися подробиці або вартість робіт у вашому конкретному випадку? Зателефонуйте нам!

Телефон служби працює цілодобово!

МІСТА В ЯКИХ МИ ПРАЦЮЄМО (ПУНКТИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ):

Як ми розкриваємо замки?
Якщо Ваш замок розкрили з пошкодженням?
Як ми розкриваємо замки?
Які замки зламують фахівці OMD Group?
Хочете дізнатися подробиці або вартість робіт у вашому конкретному випадку?