Відкриття замків | Розтин циліндрів Mul-T-Lock Classic - Локсервіс, Київ

Ми працюємо з замками провідних світових виробників і знаємо всі їхні особливості. Це дозволяє нашим фахівцям проводити аварійне відкриття замків акуратно і швидко. Виробляємо перекодування замків на новий комплект ключів, при цьому сам замок міняти не доводиться. Також наші майстри-альпіністи вироблять аварійне відкриття приміщення через вікно або балкон. Не варто ризикувати, якщо ваша двері обладнана хорошим італійським замком підвищеної секретності, беручись за розтин двері самостійно. Замок можете пошкодити, а результату не буде. Нижче представлена ​​реальна відеозйомка декодування циліндрового механізму провідного світового виробника Mul-T-Lock Classic.

Представляємо вам реальну відеозйомку розтину циліндрового механізму Mul-T-Lock Classic нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндр Mul-T-Lock Classic відкривали спецінструменту (відмичкою). Дане відео викладається для того, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність в даному питанні. Ми відкриваємо будь-які дверні замки без пошкодження.

Ми відкриваємо будь-які дверні замки без пошкодження

Тривалість відео: 2 хвилина 31 секунд

Представляємо вам реальну відеозйомку розтину сейфового (сувальдного) італійського замку Мотура (Mottura) нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Дане відео викладається для того, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність в даному питанні.

Тривалість відео: 1 хвилина 48 секунд

Розтин циліндрових механізмів нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндри відкривали спецінструменту поспіль в наступному порядку: Apecs (дворядка), Pоtent і Mul-T-Lock Integrator. Ми відкриваємо циліндри і циліндрові замки без пошкодження дверей і замка.

Всі замки іноді ламаються. З дорогими і якісними замками це теж трапляється, іноді така поломка буває навмисно організована зловмисниками. У разі необхідності розкриття двері через поломки, а не простого заклинювання або втрати ключа, ми запропонуємо вам найбільш розумний варіант ремонту або заміни замка після розтину двері.